poster

Zrádce

 • USA

  Traitor

 • Slovensko

  Zradca

Drama / Thriller / Krimi / Akční

USA, 2008, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mat.ilda
  ***

  Nevím proč, ale přišlo mně to takový aktuální... no a závěr, ten byl jednoznačně bomba!(13.8.2015)

 • Slarque
  ***

  Základní problém je v nevyváženosti scénáře. Zatímco představitelé dvou nejvýraznějších rolí Don Cheadle a Saïd Taghmaoui spolu opakovaně hrají šachy, Guy Pearce pobíhá podle toho, kam ho scénář pošle, jako řadový pěšec. Jeff Daniels tu není za postavu ale jako memento paranoie západních zpravodajských služeb. Díky tomu, jakmile z plátna na chvíli zmizí Don Cheadle, okamžitě film přestane být zajímavý. Naštěstí je ve středu dění po větší část filmu (70%).(17.5.2014)

 • Xmilden
  ***

  Téma terorismu je stále aktuální a sem tam si někdo přihřeje trošku polívčičku a natočí na dané téma další film. Tentokráte na to jdou tvůrci trošku delší cestou. Don Cheadle opět náležitě přesvědčivý v roli čtenáře Koránu. Těžko ke Zrádci více dodávat protože se jedná opravdu o celkem obyčejný film s několika zajímavějšími scénami a s klasickým koncem. 60%(19.9.2009)

 • mysiak
  ***

  Zaujímavý koncept, celkom dobré prevedenie..prečo len za 3?...hmm mohlo byť viacej akcie, menej rozprávania, celkom dobré herecké obsadenie, strih a kamera na výbornú..celkom mierne nadpriemerná krimi, ktorá sa líši od všetkých CSI krimináliek...(31.8.2009)

 • klerik
  ****

  Prekvapivo poctivá dráma. Človek by čakal ďalšie dobrodružstvo v štýle PAVUČINA LŽÍ, ale tento boj proti teroristom je o niečo citovejší a oveľa viac z neho cítiť tlak kladený na ochrancov demokracie...(18.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace