poster

Zrádce

 • USA

  Traitor

 • Slovensko

  Zradca

Drama / Thriller / Krimi / Akční

USA, 2008, 114 min

 • mat.ilda
  ***

  Nevím proč, ale přišlo mně to takový aktuální... no a závěr, ten byl jednoznačně bomba!(13.8.2015)

 • Malarkey
  **

  Nicneříkající politické drama, kde hraje nenápadný Don Cheadle, ztrácí na působivosti hned od samotného začátku. Nezaujme, nudí, nepřesvědčí, snaží se diváka uvrhnout do víru děje, ale všecko v co se snaží, tak na diváka působí pravým opakem. V kostce mě film příšerně nudil. Fakt si radši běžte pustit cokoliv jinýho, protože tohle jsou dvě hodiny mizérie.(28.12.2008)

 • petaspur
  ****

  "Terorismus je divadlo. A divadlo se hraje pro diváky. Našimi diváky jsou Američané." Proto chápající teroristé chtějí věrnému publiku předvést své vystoupení z co největší blízkosti. Vzájemně nekomunikující americké tajné služby jsou však ve střehu, černá ovce si pohrává se semtexem, sebevražení atentátníci s modlitbou na rtu zapojují dráty a mně se to, ač u mne filmy o terorismu vyvolávají lehký dávivý reflex, docela líbilo. Příběh není přehnaně originální, kladné vlastnosti američanů mi vždy zůstávaly utajeny, ale díky charisma Pearce s Cheadlem a roztřesené dokumentární kameře jsem se bez problémů přenesl z křesla na plátno a vše si užil z bezprostřední blízkosti.(7.7.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Film bol natočený počas 48 dní, v 17 mestách na 3 kontinentoch, a to všetko za relatívne nízky rozpočet 22 miliónov amerických dolárov. (sWONDER)

 • - Když si Samir koupí jablko na trhu v Marseille tak na plátěné střeše, když opouští trh, můžete vidět odlišnost v překladech - francouzsky "traiteur" (to znamená lahůdky) a v angličtině "traitre" (to znamená zrádce) což je název filmu. (rozbris)

 • - Režisér a scenárista Jeffrey Nachmanoff sa stretol s niekoľkými spravodajskými profesionálmi, politickými pozorovateľmi a ďalšími odborníkmi, aby bol jeho film čo najrealistickejší. (sWONDER)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace