poster

Zrádce

 • USA

  Traitor

 • Slovensko

  Zradca

Drama / Thriller / Krimi / Akční

USA, 2008, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arkos
  ****

  Velmi příjemné překvapení a jeden z nejlepších filmů, které jsem v poslední době viděl. Zajímavý příběh, výborné herecké obsazení, slušné napětí a akce. Pokud bych měl srovnávat s Labyrintem lží, tak bych se, asi překvapivě, přiklonil ke Zrádci.(6.12.2009)

 • T2
  ****

  Rozpočet $22miliónovTržby USA $23,530,831Tržby Celosvetovo $27,664,173Tržby za predaj DVD v USA $13,476,971 //počet predaných kusov 900,207║ Nápaditý thriller, s dávkou slušného napätia, akcie a postupného gradovania, Don Cheadle opäť v úlohe čo mu dobre padla. /80%/(16.4.2010)

 • rreal13
  ***

  Zajímavý film, který, ač s islámskou tématikou, mě neodradil od jeho shlédnutí, přestože tyto filmy nemám rád. 3*(12.9.2013)

 • Xmilden
  ***

  Téma terorismu je stále aktuální a sem tam si někdo přihřeje trošku polívčičku a natočí na dané téma další film. Tentokráte na to jdou tvůrci trošku delší cestou. Don Cheadle opět náležitě přesvědčivý v roli čtenáře Koránu. Těžko ke Zrádci více dodávat protože se jedná opravdu o celkem obyčejný film s několika zajímavějšími scénami a s klasickým koncem. 60%(19.9.2009)

 • GodComplex
  ****

  Opet dalsi z mnoha shows o americkem boji s alah-terorismem. Vylozene se nabizi porovnani s primym soucasnym konkurentem Body Of Lies od Ridleyho Scotta. Traitor sice neni tak technicky a rezisersky vymakany, ale celkove vzato me to chytlo podstatne vic, nez Labyrinth, ktery byl na muj vkus prilis odosobneny. Zde mate mnohem lepsi sanci soucitit a vzit se do hlavni postavy, kterou dava s naprostym prehledem Don Cheadle, jenz je na podobne vychodni role jako stvoreny. Diky teto silne konektivite s Cheadlem ziskate mnohem lepsi insight a atmosfera tak muze fungovat xkrat lepe ve smyslu vytvareni napeti a permanentniho feelingu bezprostredniho ohrozeni a odhaleni. 7/10(6.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace