poster

Temné vzpomínky

 • Česko

  Vzpomínky pošetilce

 • Velká Británie

  Flashbacks of a Fool

Drama

Velká Británie, 2008, 110 min

 • Makky
  ***

  Zvláštny príbeh. Na jednej strane nudí, na druhej strane púta, dojíma a prinúti premýšľať. Celý flashback, až na jeden dominantný a veľmi silný moment, je suchý a preto dávam také hodnotenie. Ale bez neho by to skrátka nešlo. Začiatok aj koniec výborný. "When you were young..."(1.7.2009)

 • Johny_fork
  ****

  Zpočátku jsem tomu vůbec nevěřil, je to tak trochu jiný film, prakticky bez děje, ale ten zde není důležitý, Flashbacks of Fool je zpověď, vzpomínka, která mě dostala svojí krutostí, smyslností a naléhavostí. Více jak polovina hodnocení patří naprosto dokonalému výběru lokací, fantastické kameře a hudebnímu podkreslení, jež bere dech! Craigova rovina mohla být klidně vypuštěna a scéna s písní If There Is Something by mohla být desetkrát delší, budu si jí dlouho pamatovat, je dokonalá. kouknete zde(28.9.2009)

 • Duotone28
  ***

  Skoda tych flasbackov...nesedeli mi absolutne...ale kvazi film na nich zakladal, tak ich treba brat. Nazdar(23.5.2009)

 • Lucasion
  ***

  Joe (Daniel Craig) je odepsaný herec, co má rád koks, ženy a hlavně sám sebe. Jakmile se dozví, že jeho nejlepší kamarád z dětství umřel, vydává se lehnout si do moře. Najednou se vracíme o 25 let zpět a koukáme na mladého Joa jak žil a co ho donutilo se tak rapidně změnit. Daniel Craig je výtečný. Charismatický Craig předvádí v úvodu arogantního nahého muže. Ovšem moc dlouho v záběru nezůstane a to je možná ta hlavní chyba. Hvězda se objevuje pouze v polovině filmu. I když je film pěkně natočený a obsahuje spoustu nečekaných scén, tak přesto mu něco schází. Jako bych čekal na něco vyjimečného nebo něco co mě opravdu chytne za srdce, a ono tu nakonec nic není. Zajímavý konec a parádní Craig, zbytek je bohužel průměr. (52 procent)(22.7.2013)

 • teutates
  ***

  Opäť ma potešil Daniel Craig, taktiež vizuálne prevedenie... príbeh, ktorého dej mi postupom času nejako vyprchal niekam do prázdna - osobne mi to prišlo myšlienkovo ochromujúce a zrazu "utlum"... 6/10(24.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace