Temné vzpomínky

• Česko

Vzpomínky pošetilce

Flashbacks of a Fool

Velká Británie, 2008, 110 min

Velmi pěkná a přijemná vizuální podívaná, kde se pěkně ochomejtá senzační Daniel Craig. Okamžiky z minulosti jsou zajímavé, ale nejsou tak hezky vizuální, což byl asi záměr.(16.12.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,664Tržby Celosvetovo $1,107,542(25.4.2009)

• Sonnery

...nejsmutnější na tom všem je, že jsem si v trafice koupil originálku za kilo(2.3.2010)

Epizoda z dětství je skvělá, ale spolu s dospělým životem nesedí dohromady. Dospělost i dětství jsou každý jako samostatnej film, pohromadě to ale působí jako smíchané střepy z různých oken. A dospělosti navíc nemůžu uvřit ani slovo, hlavně proto, že Craig se mi do takovéhle role nehodí.(27.2.2010)

Když jsem si přečetl obsah, čekal jsem něco jiného. Vlastně jsem to čekal právem, protože uživatel WarholsC si asi spletl filmy a napsal úplně něco jiného, než se odehrává. __ Flashbacks of a Fool spoléhá na Craiga jako Amerika na Obamu. Uvidíme, jak se to podaří prezidentovi, ale Daniel to zvládl na jedničku a zaslouženě odchází jako vítěz! Na cestě pro výhru ho doprovází skvěle a pohodově laděný soundtrack a vizuální styl filmu, který hezky pentluje mezi retro lookem a moderní sytostí.(26.12.2008)

• - Natáčení probíhalo v Jižní Africe a Anglii. (Terva)

• - Úvodní píseň "If There Is Something" od Roxy Music je původně šest minut dlouhá. Ve filmu je však o minutu a čtyřicet vteřin zkrácena. (Terva)