Hamlet na kvadrát

Hamlet 2

Komedie / Hudební

USA, 2008, 92 min

• d.beseda

Tak tohle opravdu NE. "Stupidní humor" opravdu nemám v oblibě. Mé hodnocení: 20%.(4.1.2013)

komedialny balast.(5.6.2009)

Pokračování Shakespeareova Hamleta? Dokonale šílená představa... Steve Coogan si vzpomněl na svoje nejsilnější projekty (Nonstop párty, Tristram Shandy...) a vytvořil hlavní roli v naprosto bizarní komedii/perzifláži amatérského divadla a školních kurzů dramatického umění... ,,Hamlet 2?" ,,Dvojka. Správně." ,,To nikdo neumře na konci jedničky?" ,,Mám vynález. Dveře stroje času se otevírají... Tohle zařízení odhaluje Hamleta, Gertrudu, Polonia a Hillary Clintonovou při gruppensexu."(2.6.2009)

Čo vyzeralo zo začiatku ako trápna komédia...tak s príchodom Amy Poehler - ktorá je ako vždy sexy a vtipná sa to zmenilo na bláznivú a konečne vtipnú komédiu..a ten muzikál, bol neskutočený "nápek" - kráľovsky som sa bavil...ale toto nezakryje tie slabšie miesta, ktoré bol pred príchodom Amy Poehler...dobré, ale viac krát si to už nepozriem...(5.6.2009)

Rozpočet $9miliónovTržby USA $4,886,216Tržby Celosvetovo $4,925,288(16.6.2009)