poster

Neznámí vetřelci

 • USA

  Alien Raiders

 • Slovensko

  Lovci votrelcov

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 82 min

Režie:

Ben Rock

Scénář:

Julia Fair

Kamera:

Walt Lloyd
 • Radiq
  ****

  No, tak tohle si zaslouží pochválit. Z takovýho obyčejnýho tématu tady tvůrci vytěžili, co se dalo a ani k tomu nepotřebovali trapný digitální efekty. Je to prostě stará dobrá poctivá práce hodná vysokého ohodnocení. Neříkám, že je to skvost meziskvosty, ale je to celkem takovej trochu skvost :-). Hodně na sílu zážitku působí taky to, že tam hrají ne moc známí herci. Neprohloupí, kdo vstoupí do tohoto filmu a bez předsudků si ho vychutná...(21.3.2009)

 • Lateef
  **

  Při sledování tohoto levného horůrku si vzpomenete na spoustu dobrých hororů. Vyloženě špatné to není, ale chyběla mi hutnější atmosféra, lepší lekačky a poslouchatelnější dialogy. Chování postav je silně nevěrohodné, konec rádoby překvapivý, ale ti, kteří mají žánr horor (a hlavně tyhle laciné béčkové výtvory) v oblibě, jej odhadnou daleko dopředu. Naštěstí občas vycákne krev, takže těch 82 minut se přežít dá. 50%(3.1.2009)

 • AlfaNumerO
  ***

  Poměrně překvapující, asi stejně jako když holce sundáte podprsenku, čekáte obrovský kozy, ale pod podprdou se vyjma lentilek nic neskrývá. V tomto případě je to ovšem myšleno v dobrém slova smyslu (mikropodprda a megakozy). Pokud filmu odpustíte jeho ražení - hodně Béčkový horor, tak si v rámci možností odnesete poměrně kvalitní podívanou. 61%(24.3.2014)

 • Freemind
  ***

  Největší překvapení poslední doby! Snímek s velmi, velmi nízkým rozpočtem překvapil solidním scénářem, slušnými hereckými výkony i vkusným provedením. Pro mne je určitým zadostiučiněním, když srovnám toto béčko s loňskou "áčkovou" Mlhou (které spojuj prostředí a částečně i téma). Zatímco Darabont školácky vsadil na digitální efekty, které v denním světle logicky vypadaly uměle, zde režisér (částečně z donucení) pracoval spíše s přítmím a náznaky - a když nakonec vyleze "král", jeho maska je sice nepříliš podařená, ale stejně bije na hlavu Darabontovy CGI příšerky. Samozřejmě je vidět, že to bylo vše točeno na poloprofesionální digitální kameru a střih nedělal žádný génius, přesto si ale myslím, že je to výborný odrazový můstek pro pana režiséra. Počkáme, uvidíme.(23.12.2008)

 • humanbeing
  ****

  Zábavná lehce béčková podívaná, na kterou rozhodně stojí za to se podívat. Skvělý námět, příjemné prostředí obchoďáku, trojdimenzionální postavy, C-Note z Prison Breaku, slušný scénář... nemůžu si stěžovat. Filmy jako Alien Raiders by měly vznikat častěji.(30.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace