poster

Neznámí vetřelci

 • USA

  Alien Raiders

 • Slovensko

  Lovci votrelcov

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 82 min

Režie:

Ben Rock

Scénář:

Julia Fair

Kamera:

Walt Lloyd

Producenti:

Tony Krantz, Daniel Myrick

Kostýmy:

Danielle Launzel
(další profese)
 • Terva
  **

  Městečko Buck Lake populace 25 021 kusů. Střílečka v obchodním domě sice zatím není vysvětlená, ale optimismus jí dodává veselá vánoční píseň. CITÁT - Spoky říkal, že tu je.......... Film má pár nedostatků. V první řadě rec kameru otřes, naštěstí není tak často používaná, za druhé všudy přítomná tma a mnohdy úplně zbytečná, pak je tu jakási skupina, která by mohla být se svými zkušenostmi považována za poloprofesionální. Leč tomu tak není, jsou neorganizovaní, zmatení, uhádaní a neprofesionální. Stupidní odebírání vzorků sráží hodnotu příběhu celkem dolu. CITÁT - Provádíme test.......... Strašně průhledný děj filmu taky moc nepřidá. Divák je sice rád, že to ví předem, ale nevychutná si tak dramatickou stránku filmu, která se utápí někde v podprůměru. Můj celkový dojem z filmu se motá okolo 30 %. Čím déle příběh trvá, tím je stupidnější.(23.4.2012)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Jedného večera tesne pred záverečnou, vstúpi do menšieho supermárketu skupinka ozbrojených ľudí, ktorá vrátane obsluhy zastrelí niekoľko zákazníkov. Napriek prvotnému odhadu miestnej polície, ktorá v samotnom skutku vidí jasný prípad ozbrojenej lúpeže, je pravda omnoho komplikovanejšia ako sa môže zdať. Nejedná sa totiž o šialencov, ktorým sa ich plány nečakane vymkli z rúk, ale o plánovaný útok vedcov, ktorí sa rozhodli vyčistiť svet od ľudí, nainfikovaných mimozemským vírusom. Súhlas s Jakubkom "Veselým". Samotný tvorcovia zvládli za "euríčko" viac, ako sa im podobným nepodarilo za milióny. Divák môže zabudnúť na to, že by mu bol ponúknutý záber na pristávací manéver E.T.-ho. Žiadneho taniera, či niečoho podobného sa určite nedočká. Snímok sa po celú dobu odohráva v "Lidli", pričom až na pár gore záberov nedisponuje ničím mimoriadnym. Je skôr založený na akcii, ktorej je tu od úvodu viac než dosť. Keby boli k dispozícii groše a bolo by za čo pritvrdiť, bol by som pri samotnom hodnotení odvážnejší - 55%(21.9.2015)

 • Phobia
  **

  Zapomeňte na sympatické postavy, děsivě vymakaného záporáka, logický děj, hustou atmosféru nebo napětí, ale jestli si jen chcete procvičit čelisti při zívání, tak se na "Alien Raiders" s důvěrou obraťte, nudy si užijete vrchovatou porci. Jedna cípatá za kvality filmu a jedna s notně ulámanými cípy za možnost, že v době, kdy jsem podlehla nezáživnosti a hnípala, se právě na obrazovce odehrálo něco zajímavého. 30%(22.1.2013)

 • MaedhRos
  ***

  Výborný námět, bohužel poněkud přizabitý místy dost otravnými dialogy (možná za to může dabing, těžko říct) a naprostou předvídatelností naprosto všeho (o jistých klíčových skutečnostech jsem měla jasno po cca čtvrthodině a pokud film nedokáže svést ze stopy ani tak vděčného a analyticky nezdatného diváka jako jsem já, scénárista prostě selhal). Jinak ale vcelku příjemná podívaná na víkendový pozdní večer.(20.1.2013)

 • Beckett51
  ***

  Nebýt divného konce a všudepřítomné tmy, byl bych ochoten dát i 4*. 65%(9.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace