poster

Neznámí vetřelci

 • USA

  Alien Raiders

 • Slovensko

  Lovci votrelcov

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 82 min

Režie:

Ben Rock

Scénář:

Julia Fair

Kamera:

Walt Lloyd

Producenti:

Tony Krantz, Daniel Myrick

Scénografie:

Frank Bollinger

Kostýmy:

Danielle Launzel
(další profese)
 • jonyyy
  ***

  63%(22.4.2009)

 • Tommassi3
  **

  "Můj nevlastní táta byl policejní vyjednavač v Chicagu.. Říkám vám, že jinak se odsud nedostaneme, než že se pokusíme sami utéct !!" Jeden by spíš dle duchaplnosti této repliky odhadoval, že vlastní otec scénáristy byl bratrem jeho matky, čímž bych se však opravdu jen velice nerad nějak dotknul jakéhokoliv podobného výstavního degeneráta..(24.3.2014)

 • kaposlav
  **

  Úvod filmu je amatérsky, ale to sa postupne zlepšuje. Napínave to je v určitých fázach a dokonca aj niektorí herci su presvečiví. S približujúcim koncom sa hromadí kopec nelogických počinov až to vyústi v kravinu. škoda 2*(11.2.2013)

 • Tuxedo
  **

  Zpočátku velmi slibně se rozjíždějící sci-fi, již bych na televizní produkci ani příliš netipoval, nakonec zabředne přesně do oněch tv mantinelů, jakých jsem se obával. Prostředí i postavy nemají už po pár minutách co nabídnout a o nějaké solidní akci, atmosféře či béčkových hláškách můžete jen snít. Mít to tak o polovinu kratší stopáž a odpustit si rádobyšokující pointu, nasolil bych Alien Raiders velmi slušné tři, takto 2,5*.(10.1.2009)

 • blackrain
  *

  Do filmu jsem šla dobrovolně s tím, že od něho vůbec nic nečekám a také jsem se ničeho nedočkala. Takže, moje očekávání se splnilo na sto procent. Začátek byl hodně slibný. Ovšem, zůstalo jen u těch slibů. Jedna hvězda je za úvodní písničku, za nápad a odvahu vyjít s tímto kusem na světlo boží. Tenhle filmový počin jsem původně přisuzovala Kanadě, protože kvalita zpracování tomu hodně napovídala, proto se kanadským filmařům musím pokorně omluvit. Omlouvám se za způsobenou křivdu.(27.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace