poster

Neznámí vetřelci

 • USA

  Alien Raiders

 • Slovensko

  Lovci votrelcov

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 82 min

Režie:

Ben Rock

Scénář:

Julia Fair

Kamera:

Walt Lloyd

Producenti:

Tony Krantz, Daniel Myrick

Kostýmy:

Danielle Launzel
(další profese)
 • GodComplex
  ***

  Pokud mate k dispozici cely supermarket v noci jen pro sebe a prizvete si na party nejake ty alieny, kvalitni smazba je v podstate zarucena a to, ze nemate buhvijaky rozpocet a zahraji vam to nahodni kolemjdouci zoufalci uz tolik nevadi. Tezce bckova zalezitost, ktera se ani nijak zvlast nesnazi hrat si na horor, proste nezavazna alieni party v supermarketu. 6/10(27.11.2010)

 • ledzepfan
  ***

  Napíšu to asi takhle: Kdyby se do toho povedlo vsypat trošku více doláčů, které by z obtloustlého "Kinga" udělaly pořádnou chapadnoidně TheThingoidní zrůdu, nebo by se béčková večerka nemusela tvářit jako hypermarket (ten nedostatečný prostor je maskovaný sice ze všech sil, ale stejně jsou tam momenty, kdy to absolutně nefunguje), stačilo by pak už jen mírně dopilovat některé záškyty ve scénáři a byl by z toho jeden z nejlepších kousků ve svém subžánru.(19.1.2015)

 • Shorty_
  ****

  Tento parádní béčkový survival se přesně trefil do mého vkusu. Pěkný vcelku propracovaný příběh, který je zde slušně vysvětlen. Sympatičtí herci, kterým jejich role uvěříte hned od prvního okamžiku. Navíc Alien Raiders si s evidentně nízkým rozpočtem hlavu nedělá a maximálně ho využívá, což je vidět. Film bych zařadil jako něco mezi věcí a Darabontovou mlhou. Velmi milé překvapení.(3.1.2009)

 • kaposlav
  **

  Úvod filmu je amatérsky, ale to sa postupne zlepšuje. Napínave to je v určitých fázach a dokonca aj niektorí herci su presvečiví. S približujúcim koncom sa hromadí kopec nelogických počinov až to vyústi v kravinu. škoda 2*(11.2.2013)

 • Terva
  **

  Městečko Buck Lake populace 25 021 kusů. Střílečka v obchodním domě sice zatím není vysvětlená, ale optimismus jí dodává veselá vánoční píseň. CITÁT - Spoky říkal, že tu je.......... Film má pár nedostatků. V první řadě rec kameru otřes, naštěstí není tak často používaná, za druhé všudy přítomná tma a mnohdy úplně zbytečná, pak je tu jakási skupina, která by mohla být se svými zkušenostmi považována za poloprofesionální. Leč tomu tak není, jsou neorganizovaní, zmatení, uhádaní a neprofesionální. Stupidní odebírání vzorků sráží hodnotu příběhu celkem dolu. CITÁT - Provádíme test.......... Strašně průhledný děj filmu taky moc nepřidá. Divák je sice rád, že to ví předem, ale nevychutná si tak dramatickou stránku filmu, která se utápí někde v podprůměru. Můj celkový dojem z filmu se motá okolo 30 %. Čím déle příběh trvá, tím je stupidnější.(23.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace