Neznámí vetřelci

Scénografie:

Frank Bollinger

Kostýmy:

Danielle Launzel

Na svoje možnosti celkom slušný film. Podobnosť s inými (známejšími) filmami tohoto druhu je očividne zjavná :-)) Atmosféra je celkom slušná, postavy sú sympatické, ale príšera a scény s ňou sú príšerne hrozné :-))(13.1.2009)

Napíšu to asi takhle: Kdyby se do toho povedlo vsypat trošku více doláčů, které by z obtloustlého "Kinga" udělaly pořádnou chapadnoidně TheThingoidní zrůdu, nebo by se béčková večerka nemusela tvářit jako hypermarket (ten nedostatečný prostor je maskovaný sice ze všech sil, ale stejně jsou tam momenty, kdy to absolutně nefunguje), stačilo by pak už jen mírně dopilovat některé záškyty ve scénáři a byl by z toho jeden z nejlepších kousků ve svém subžánru.(19.1.2015)

No, tak tohle si zaslouží pochválit. Z takovýho obyčejnýho tématu tady tvůrci vytěžili, co se dalo a ani k tomu nepotřebovali trapný digitální efekty. Je to prostě stará dobrá poctivá práce hodná vysokého ohodnocení. Neříkám, že je to skvost meziskvosty, ale je to celkem takovej trochu skvost :-). Hodně na sílu zážitku působí taky to, že tam hrají ne moc známí herci. Neprohloupí, kdo vstoupí do tohoto filmu a bez předsudků si ho vychutná...(21.3.2009)

Pohodové avšak neuvěřitelně neoriginální béčko vyznačující se hlavně tím, že mě během filmu napadlo alespoň šestnáct různých způsobů, jak danou situaci vyřešit podstatně lépe.(29.9.2010)

• Tommassi3

"Můj nevlastní táta byl policejní vyjednavač v Chicagu.. Říkám vám, že jinak se odsud nedostaneme, než že se pokusíme sami utéct !!" Jeden by spíš dle duchaplnosti této repliky odhadoval, že vlastní otec scénáristy byl bratrem jeho matky, čímž bych se však opravdu jen velice nerad nějak dotknul jakéhokoliv podobného výstavního degeneráta..(24.3.2014)

• - Natočené v Los Angeles, Kalifornia. (Danny88)

• - Keď si Seth Steadman (Mathew St. Patrick) kupuje v "Hastings Supermarket" potraviny, nákup ho vyjde na 10.66 amerických dolárov. Je to odkaz na bitku pri Hastingse, po ktorej Normani ovládli Anglicko a ktorá sa odohrala roku 1066. (beso74)