Neznámí vetřelci

Scénografie:

Frank Bollinger

Kostýmy:

Danielle Launzel

Tento snímok dokázal, že aj keď je to jeden zo slabších filmov, dokáže pobaviť, keďže má krátku stopáž a akcia začína hneď na začiatku. K tomu, ja mám veľmi rád horory odohrávajúce sa v stiesnených podmienkach, ale aj podobné thrillery, kde únoscovia držia rukojemníkov. Samozrejme hneď od začiatku tušíte, že pôjde o niečo mimozemského pôvodu, no film si udržiava neustále istú hladinu tajomna. Škoda toho konca, ktorý jasne hovorí "môžete sa tešiť na dvojku...".(14.6.2010)

Nízkorozpočtová béčková lahůdka (nejen) pro každého skalního fanouška X-Files. Pokud máte (tak jako já) v nostalgické oblibě tenhle skvostný seriál, budete možná (tak jako já) příjemně překvapeni, jak vás příběh chytne a nepustí až do konce. Do konce, jehož rozuzlení bylo samozřejmě dlouho předvídatelné, ale to mi požitek z filmu vůbec nezkazilo. Kdyby bylo v rozpočtu víc merglí na masky a CGI, aby se očividná ubohost triků nemusela kamuflovat rozklepanou a chaotickou kamerou, dám bez váhání bůra.(23.10.2015)

Je to síce nízkorozpočtový snímok, no v ktorom reálne platí „za málo chechtákov pomerne dosť dobrá diskotéka“. Dá rozum, že pri nízkom rozpočte sa nedajú očakávať hollywoodske filmové triky, ani vynikajúce herecké výkony a čo sa týka kvality obrazu a zvuku, tiež netreba na to zízať akoby to boli ďalší Transformers. Toto všetko vám však vynahradí poctivá filmárčina, akú na SCI-FI Channel, či AXN SCI-FI vidieť málokedy. Aj keď fanúšik žánru prečíta dej aj s pointou počas prvých dvadsiatich minút, zábava je to natoľko dobrá, že film v pohode dopozerá až do klasického finišu. A pre mňa spokojnosť. 7 lomeno 10.(28.12.2008)

No, tak tohle si zaslouží pochválit. Z takovýho obyčejnýho tématu tady tvůrci vytěžili, co se dalo a ani k tomu nepotřebovali trapný digitální efekty. Je to prostě stará dobrá poctivá práce hodná vysokého ohodnocení. Neříkám, že je to skvost meziskvosty, ale je to celkem takovej trochu skvost :-). Hodně na sílu zážitku působí taky to, že tam hrají ne moc známí herci. Neprohloupí, kdo vstoupí do tohoto filmu a bez předsudků si ho vychutná...(21.3.2009)

• dr.horrible

Nuda.Neni to zlý film,len strašne tuctový a predvídateľný.Záverečnú pointu vytušíte v prvej pólke filmu,a keďže tvorcovia sústredili pozornosť hlavne na vyjednávanie s políciou a preverovanie potencionálnych nositeľov,vznikol z toho skôr sci-fi thriller než horor a hororová stránka preto takmer vôbec nefunguje.Mutant bol pekný,ale kvôli nízkemu rozpočtu sa pred kamerou objavil dohromady nie na dlhšie než nejaké dve tri minútky a pri absolútnej absencii strachu tak Alien Raiders hororového fanúšika skrátka nemajú čím prekvapiť.50%(21.1.2013)

• - Natočené v Los Angeles, Kalifornia. (Danny88)

• - Keď si Seth Steadman (Mathew St. Patrick) kupuje v "Hastings Supermarket" potraviny, nákup ho vyjde na 10.66 amerických dolárov. Je to odkaz na bitku pri Hastingse, po ktorej Normani ovládli Anglicko a ktorá sa odohrala roku 1066. (beso74)