poster

Legie

 • USA

  Legion

 • Slovensko

  Légia

Akční / Horor / Fantasy

USA, 2010, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  **

  "Hííír ááá jééém, vil Jůů send míían ejndžl..", vyju opojen kulantním trailerem! A On mi ho seslal! Stylově! V krabici s kusem mýdla. Je to filantrop. Tváří se bezpohlavně a jmenuje se Majkl jako ... jako?? ...jako??? ... ááá, dzisisit, jako ten béžový pedofil. Ale nevadí, vypadá drsně a kérku má jak z Valdic! A pak mi seslal druhého. V kataklyzmatickém rozmaru. Má podmalované oči a jmenuje se Gej-bríjel. Trochu homojméno, ale nevadí! Je vybaven posledním modelem motorového palcátu "Apocalypse 1" s teleskopickým bodákem a pancéřovanými turbokřídly třetí generace! A pak jim seslal komparz. Bandu posedlých lidí, kteří umí kmitat hlavou jako já na koncertě Megadeth!! Tak, je nás tu dost, dáme si do držky! .... A teď pěkně popořadě: Chorál alá Orf. První sqělá scéna z traileru, druhá sqělá scéna z traileru, třetí sqělá scéna z traileru (***), chorál alá Orf, trailer over, film over, nálada over... Tak to bychom měli tři scény na hodinu třicet, to je matematicky naprosto přesně ... ??? !!! MÁLO! Nehledě na to, a teď opět trochu aplikované matematiky, že logika závěru v intervalu selského rozumu limitně konverguje k prdeli (viz. J.Milota, Matematická analýza I, SPN, Praha, 1984). "Aj viš ajhed jóór péér ofvings..." skřehotám si sebemzkačsky při závěrečných titulcích.(20.2.2010)

 • petero
  ***

  Trailer dal najavo, že toto sa do kina dostáva omylom. So správnym očakávaním som dostal slušnú béčkovú strieľanicu o pomstychtivých anjeloch výrazne inšpirovanú Terminátorom, ktorá napravuje sklamanie z austrálskeho bezpohlavného počinu Gabriel (2007). Kevin Durand je opäť ... boží.(19.2.2010)

 • Gilmour93
  ***

  Bettany, můj strážníčku, opatruj mi mou dušičku.. To dobré z traileru si odbudete za 30 minut (krvelačná Spidermanova babka, Family Frost from Hell), načež to celé může klidně skončit rozdáním nanuků a mražených rybích prstů kapitána Igla s rukou pružného zmrzlináře a pokojným rozchodem všech amerických hříšníků do kostelních zpovědnic. Paul, i když obklopen ochotníky amatérského divadelního spolku z Horních Neštěmic, hraje jako správný profesionál naplno a musím uznat, že mu ty palné zbraně v rukou náramně sluší. Jasně, je to plytké béčko velmi volně inspirované bestsellerem z hotelových šuplíků, ale já ty potetované anděly, co spadly do dehtu a chvílemi snad usilovaly i o incestní sblížení, nemůžu nechat úplně "padnout". Granátomet, strážce můj, duši, tělo, opatruj..(17.6.2010)

 • Phobia
  **

  Bůh se nasral na zhýralé lidstvo a zavelel své nebeské armádě k útoku, pročež andělé přestali v kostelech vystavovat prdele a vyrazili ztrestat hřešící smrtelníky. Z nějakého důvodu je důležité oddělat hlavně zhuleného parchanta, co se v jakési pouštní díře teprve rozhoduje vylézt na svět z extra hnusné servírky s obřím beďarem mezi očima. Na(ne)štěstí osud bastarděte a jeho ochránců není lhostejný archandělu Michaelovi, který vykradl nebohé mafii sklad zbraní a kosí satanské... pardon - andělské hordy po tuctech každou kulkou! Následuje nezbytný otravný porod (jak já nesnáším filmy s těhulema), pár zbloudilých duší se šlechetně obětuje a v závěru za zvuků Božích střevních potíží připlachtí archanděl Gabriel, aby všechny vzdorující entity umlátil svým obřím pyjem... chci říct kyjem s efektní leč neefektivní rotační funkcí. Navíc každý pták v okolí zezelenal závistí, protože ti hajzli andělští mají neprůstřelné peří! Jestli jsem správně pochopila pointu, budeme-li se usilovně modlit, možná Pánu Bohu vydrží smířlivá nálada a nenechá nás sežrat Spiderdůchodcema. No hurá! Otčenášjenžjsinanebesíchblablablablablabla... 44% je pro tuhle akčně připitomělou taškařici tak akorát.(9.7.2013)

 • T2
  **

  Rozpočet $26miliónovTržby USA $40,168,080Tržby Celosvetovo $67,918,658Tržby za predaj DVD v USA $18,150,343 //počet predaných kusov 1,005,870║ Len samoúčelná tláchačka, kde si neužijeme ani len tej poriadnej akcie, ktorá je prevažne odbitá rýchlim strihom a ešte aj v tmavom prostredí. Základná kostra príbehu nebola zlá len nijak zvlášť sa s ňou od polovice filmu nemaznali a bezducho to odbili do prázdna, zamrzí aj nevyužité zaujímavé obsadenie, ktoré nemá čo hrať, zbytočné béčko. /40%/(16.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace