Rocker

Rocker

The Rocker

Komedie / Hudební

USA, 2008, 98 min

Měla jsem obavy, že to bude stejná slátaninajako je spousta podobných filmů, ale příjemně jsem se bavila a navíc, fakt výborná hudba..(2.8.2009)

"Ukaž metalovýho paroháče! Teď ho spoj s mým! Bratře!" Přiznám se, že mi poměrně rychle bylo zcela jedno, o čem tento snímek je. Já jsem viděl jen zpoceného bubenického terminatora Fishe, který na stará kolena vytasil zvířecí výraz v tváři i nadšené finty s paličkami a poněkud opožděně se vydal užívat si rockerské slávy. Hodně ho to rockerství muselo bolet, ale já si tuhle stupidní jízdu skvěle užil.(12.4.2016)

Myslím že s Jackem Blackem by to bylo mnohem lepší ale i tak docela dobrý, pár dobrých scén..mám rocknroll rád ale tohle mě nějak extra nevzalo ale na ty tři hvězdy to je(9.5.2011)

Není to nijak výjimečné, ale je to příjemné. 70% P.S. pro Bebáčka: Emma Stone mě nechává úplně chladným.(24.7.2009)

Panejo, melounek Kelly nám pěkně zestárla - čas letí jako bláznivý, já nechytím ho, ani vy! Hvězdičku navíc za Wilsona, on umí bejt fakt komickej ... kokot :-)(2.10.2012)

• - Paličky, ktoré používa "Fish" (Rainn Wilson) sú značky Vic Firth, Matt (Josh Gad) hrá na klávesy Roland Juno-D a Curtis (Teddy Geiger) používa gitary Fender Stratocaster a Fender Telecaster. (Amityville)

• - V zábere, keď Amelia (Emma Stone) vychádza zo šatne natáčať videoklip, prichádza bez basgitary. V ďalšom zábere ale už basgitaru má. (Amityville)

• - Založené na príbehu Petea Besta, bývalého bubeníka skupiny The Beatles. Vo filme sa objaví v scéne pri zastávke. Je to chlapík, ktorý číta časopis s Vesuvius na obálke. (Flipper)