Rocker

The Rocker

Komedie / Hudební

USA, 2008, 98 min

• erl

Další US rockerská sračka. Tvůrci nám opět předhazují návod o tom co je správné a jak to má vypadat. Až na pár okamžiků je to dílo pro gumy.(25.5.2011)

Ježiši to jsem se spotil než jsem dal try čtyři hvězdičky:-). Rocker musí být blázen a žít muzikou.(9.3.2009)

Rocková pohádka o vyhozeném bubeníkovi a jeho pomstě za 20 let. Rainn Wilson jako old school bubeník nemá chybu a škoda, že jeho řádení na turné nemělo více prostoru. Stále krásna Kelly z Bundovic rodinky je opravdu MCBP!(14.4.2009)

Rainn Wilson pripomína Jacka Blacka nielen zameraním filmu a výzorom, ale aj hereckými prostriedkami. Keď som videla niektoré jeho grimasy, uvažovala som, že by stačili Jackove pichľavé očká a bol by to on. Rocker sa mi páčil viac ako Tenacious D: The Pick of Destiny, ku ktorému je prirovnávaný. Aj tak stačí triezve priemerné hodnotenie, lebo tento film neprináša nič zaujímavé, čo by tu ešte nebolo. Proste klasická tínedžerská motivačka :-) Pokiaľ chce niekto naozaj kvalitný a silný zážitok z prostredia rockových kapiel a grouppies, treba dať do prehrávača rozšírenú edíciu Almost famous.(23.12.2009)

Velmi sympatická pohodová jednohubka, která inspiraci Školou ro(c)ku nezapře. Narážky na hudební průmysl jsou někdy dost ostré a Rainn Wilson sem tam prohodí nějakou tu pamětihodnou hlášku. Společných charakteristik s Blackovou ujeťárnou by se našla spousta. Pod kouty se budou usmívat nejenom fanoušci The Office, ale i jiných seriálů jako je 30 Rock nebo Scrubs. 65 %(5.4.2009)

• - Paličky, ktoré používa "Fish" (Rainn Wilson) sú značky Vic Firth, Matt (Josh Gad) hrá na klávesy Roland Juno-D a Curtis (Teddy Geiger) používa gitary Fender Stratocaster a Fender Telecaster. (Amityville)

• - Založené na príbehu Petea Besta, bývalého bubeníka skupiny The Beatles. Vo filme sa objaví v scéne pri zastávke. Je to chlapík, ktorý číta časopis s Vesuvius na obálke. (Flipper)

• - V zábere, keď Amelia (Emma Stone) vychádza zo šatne natáčať videoklip, prichádza bez basgitary. V ďalšom zábere ale už basgitaru má. (Amityville)