Drama / Romantický / Hudební / Historický

USA, 2008, 104 min

Jen krátce. Milovníci Muddyho a Howlin' Wolfa budou mít z filmu opravdový požitek. Komu kytarové blues let 50.-60. nic neříká, těm nic nedá ani Martinové snímek.(9.8.2010)

Cadillac Records není určitě špatný film, jen mě nedokázal ani oslovit a ani nějak pořádně vtáhnout do děje. Spousta podobných hudebních filmů, namátkou Rose, Ray, Walk the Line se mně líbila mnohem víc, jak po herecké, tak i po dějové stránce.(16.11.2014)

Narodil jsem se příliš daleko od rovníku, má záda nikdy nepoznala slast z úderu otrokářova biče a ani má duše nikdy nepoznala takové utrpení, abych dokázal věrohodně interpretovat jakoukoli bluesovou píseň. Patrně proto mne nijak zvlášť nebavil příběh z doby, kdy praskající singl ještě netušil, že se jednou bude mačkat se svými slavnými kolegy na chrochtajícím harddisku, ale reinkarnované songy leccos zachránily.(14.10.2012)

Příběh a zpracování průměrné, ale ta hudba. Bože. Naprosto perfektní!(27.6.2011)

Rozpočet $12miliónovTržby USA $7,141,044Tržby Celosvetovo $-(24.12.2008)