poster

Posedlá

 • USA

  Obsessed

 • Slovensko

  Posadnutá

Drama / Thriller

USA, 2009, 104 min

Režie:

Steve Shill

Scénář:

David Loughery

Kamera:

Ken Seng

Hudba:

Jim Dooley

Producenti:

William Packer

Střih:

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xrubesd
  ***

  Začíná to zajímavě a vypadá to na dobrý film, potom jde ale kvalita strmě dolů až nakonec tvrdě dopadne na zem. Škoda...(7.12.2014)

 • lesumir
  ****

  Spousta z vás píše, že to není nic nového a originálního. To od každého filmu čekáte taková kriteria? Jste se snad posrali, ne? Většina filmů, které dneska vznikají berou inspiraci jinde. Úplně přirozené, když jsme tady už přes dva tísice let :-) __ Pro mě velké překvapení. Idris Elba je velký sympaťák. Směšně přehrávající Beyoncé, kterou nemám rád, se mi tady líbila. S Ali Larter mám trošičku problém, ta si nějak spletla motivaci postavy už od začátku, ale dívat se na ní dívalo hezky. Výbornej soundtrack.(28.7.2009)

 • Chrustyn
  ***

  Rutinní thriller o nadržené nymfě, která má zálusk na ženatýho chlapa, kterého nahání i přes jeho nezájem a udělá vše, jen aby ho získala. Nijak překvapivé, ani napínavé, ale vcelku snesitelné.(18.1.2015)

 • mil@n.fanatik
  ****

  Velmi slušný a napínavý thiller. Moc se mi to líbilo a doslova jsem to žral.... 80%(13.12.2009)

 • ZkuKol
  ***

  Beyoncé si chtěla natočit film o tom, jak by nejraději naložila se všema ženskýma, které kdy pokoušeli (ať už úspěšně nebo neúspěšně) její partnery. Scénář podle toho vypadá, obsazení televizní, kamera a výprava též. Shill je seriálový rutinér, který si ovšem velmi dobře vede, co se stupňování napětí a dávkování tempa týká. Žel nápady mu dochází jak u akce (ale u fightu Ali vs. Beoncé v jehlových podpatcích by to měl těžké každý), tak v pokusích o odkazy (válka Roseových je do očí bijící, ale moc se to nehodí) a pak jsou tu pokusy o erotické dusno. Nemám na mysli fullfrontal záběry, ale když jsem viděl Ali v autě, bylo mi jí líto. Natočit tuhle holku ve spodním prádle tak, aby vůbec nevypadala sexy, to je už umění. Poslední kapka je soundtrack, chápu, že vzhledem k obsazení, hlavní hvězdě (která si to i produkovala) bylo r'n'b jasné, ale to přeci neznamená, že se hodí do každé scény a pouštět laskavě-romantickou píseň na pozadí scén "fungování odloučené rodiny," to už snad dělá jen Tyler Perry. Ali má chuť na chlapa, ale má smůlu, že Beoncé se ho jen tak nevzdá - jako porno by to ušlo, jako thriller je to slabé... 45%(10.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace