poster

Posedlá

 • USA

  Obsessed

 • Slovensko

  Posadnutá

Drama / Thriller

USA, 2009, 104 min

Scénář:

David Loughery

Kamera:

Ken Seng

Hudba:

Jim Dooley

Producenti:

William Packer

Střih:

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Politik
  ***

  Dávám 70%, i když je film trošku klišé, tak jsem se na něj s chutí podíval znova. Možná trochu přeháním, ale film vás prostě od začátku drží u televize. Co je pokažený, tak je konec filmu, ale to se možná i dalo čekat.(7.12.2014)

 • Smok
  **

  Dereka by mali vytesať do mramoru ako stelesnený symbol manželskej vernosti. Sexuálna promiskuita je mu cudzia ako eskimákovi úpal, je vzorným otcom a o všetkých zážitkoch sa s manželkou porozprávajú. Proste harmónia ako zo Strážnej veže. Nedivme sa potom, že ak ho chce kolegyňa z práce zviesť, musí sa uchýliť ku všelijakým svinstvám, nech to skúša hocijako, Derek sa nedá. To sa môže radšej rovno zblázniť.(6.9.2009)

 • mysiak
  **

  Ženská rvačka ako finále bola fajn..ale ináč nechápem čo na tomto thrilleri bolo také dobré, že bol veľmi úspešný v USA...mne to prišiel ako obyčajný thriller ktorý by bez problémov zapadol v TV ponuke, herecké výkony no neboli žiadne...podpriemerný "napínavý" thriller(19.8.2009)

 • Gilmour93
  **

  Chudák finanční poradce Derek. Ač je věrným manželem, dokonalým otcem i neuvěřitelně zdatným krotitelem erekce, nechá si příliš dlouho pro sebe, že blonďatý záskok v práci hodlá zjistit, jestli má dlouhý nejen Mercedes. Plně chápu jeho tajnůstkářský postoj a obavy. Taky bych měl doma strach kápnout božskou, abych nedostal od té černé stíhačky F-16 hlavičku.. V rovině dramatu o potenciální nevěře se to díky Elbovi ještě dá, jakmile však přijde na řadu thrillerová část, kdy kolegyni začnou vlny příboje až moc omývat maják a podkrovní wrestling přináší rozuzlení, trpí nejen bílé hubené prdele.. Zajímalo by mě, jak prudce by reagovala Derekova manželka, kdyby podlehl a neudržel Juniora za branami poklopce? Napadá mě historka Nice Guy Eddieho z Gaunerů o superlepidle, ptáku a zasrané stojce pokaždé, když by šel Derek chcát..(17.8.2015)

 • Djoker
  ***

  Afroameričan na vrcholu svých sil Derek Charles má všechno. V zaměstnáni má skvělou pozici a práce ho naplňuje, doma na něho čeká luxusní manželka se zdravým synem a navíc mu do postele neustále leze bílá kurvička. Na první pohled to vypadá na splněný americký sen, jenže Derek stejně není spokojený. Zdá se to jenom mně, nebo jsou dneska ty lidi fakt nenažraný?(16.8.2015)

 • - Hlavní roli měl původně hrát LL Cool J, nakonec se jí zhostil Idris Elba. (Spidey3)

 • - Derek Charles (Idris Elba) nosí hodinky značky Counterfeit Omega Speedmaster. (dyfur)

 • - Jde o první film Beyoncé Knowles, ve kterém její postava nezpívá. (Hal_Moore)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace