Posedlá

William Packer

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman

Celkem slušná obsedantní stylová jednohubka, u níž autoři ani neměli výraznější ambice a snad právě proto se na ní dá bez problému dívat. Ali Larter žeru, idris Elba dobrý a Beyoncé nevadila. 60%(1.6.2012)

Ženská-magor je snad ještě lepší než chlap-magor.;-) A propos, konečně věrný chlap a pořádný girl fight.(6.12.2014)

Spousta z vás píše, že to není nic nového a originálního. To od každého filmu čekáte taková kriteria? Jste se snad posrali, ne? Většina filmů, které dneska vznikají berou inspiraci jinde. Úplně přirozené, když jsme tady už přes dva tísice let :-) __ Pro mě velké překvapení. Idris Elba je velký sympaťák. Směšně přehrávající Beyoncé, kterou nemám rád, se mi tady líbila. S Ali Larter mám trošičku problém, ta si nějak spletla motivaci postavy už od začátku, ale dívat se na ní dívalo hezky. Výbornej soundtrack.(28.7.2009)

• sochoking

Týchto psychicky vydieračsských thrilleríkov už tu je celá kopa! Toto sa v ničom od nich nelíši a už to otrepané klišé lezie krkom!(21.7.2009)

Nič prevratné, v rámci žánru šedý priemer. Obsadenie veľmi sympatické, Elba preukazuje svoj herecký potenciál. Ženské obsadenie dosť sexy, možno viac Beyoncé. 60%(16.3.2013)

• - Aj keď Beyoncé v tomto filme nespieva, predsa na konci odznie jej pesnička z nového albumu "Smash into you". (luksharas)

• - Jde o první film Beyoncé Knowles, ve kterém její postava nezpívá. (Hal_Moore)

• - Derek Charles (Idris Elba) nosí hodinky značky Counterfeit Omega Speedmaster. (dyfur)