poster

Posedlá

 • USA

  Obsessed

 • Slovensko

  Posadnutá

Drama / Thriller

USA, 2009, 104 min

Scénář:

David Loughery

Kamera:

Ken Seng

Hudba:

Jim Dooley

Producenti:

William Packer

Střih:

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ARI50
  ****

  Tak tohle byl hodně dobry thriller to semi pači krasna Ali Larter dost dobře to zahrala celkovy děj a vše kolem psedlosti na muže na mně udělalo dojem dobře promišlene a Beyonce vyborna .(25.7.2011)

 • Allien.9
  ****

  Ženská-magor je snad ještě lepší než chlap-magor.;-) A propos, konečně věrný chlap a pořádný girl fight.(6.12.2014)

 • maverick10
  **

  Podprumerny film s tradicni kostrou pribehu a obehranym vyvrcholenim, neprinasi vubec nic noveho do prumerne hollywodske tvorby nevalne urovne.(16.8.2009)

 • kingik
  ***

  Celkem spořádané manželství Dereka (Idris Elba) a Sharon (Beyoncé Knowles) naruší Derekova nová asistentka Lisa (Ali Larter), která je ve skutečnosti psychicky narušenou ženou. Zpočátku se to zbytečně natahuje, a než dojde na konfrontaci či sblížení ženatého muže s atraktivní blondýnou, tak to nějakou chvíli trvá. Asi po půl hodině ho bude neúspěšně svádět na toaletách, předvede se mu ve spodním prádle v jeho autě, zdroguje ho, nic z toho nezabere. A tak si začne vymýšlet a její posedlost přejde do krajností a v podstatě neexistující milostný poměr, bude mít fatální následky. Vůbec mně nevadilo, že si film námět "vypůjčil" z Osudové přitažlivosti, protože s ním pak pracoval jinak, a to především ve finále, které bylo pojato až comicsově a film dost zvedlo svou nápaditostí a otočením rolí, kdy psychopatka slízne ránu za ranou a hodnou Sharon je, po vzoru comicsových hrdinů, mlácena hlava nehlava vším, co jí přijde pod ruku a ještě u toho cedí jadrné hlášky. Z hereckého hlediska dost překvapila Beyoncé Knowles, o které jsem si dosud myslel, že lépe zpívá než hraje, ale tady ukázala, že hraní ji začíná jít pěkně od ruky a Ali Larterová zase prokázala, že je jí pro vedlejší role vedle slavnějších hereckých hvězd poměrně škoda a její mrcha neměla chybu. Akorát Idris Elba se v tom ženském světě trochu herecky ztratil a na dvě zmíněné dámy nestačil, seč mu síly stačily. Je to povedený thriller s výborným originálním finále, ale s ohraným námětem. 60%(15.10.2010)

 • sir-dave
  ***

  Ali Larter je tady teda pěkný kus a navíc si tu posedlou milenku i pěkně dávala. Mělo to vcelku spád, dobře se na to dívalo, jenom tomu chyběla hlubší, trochu nečekanější myšlenka s nějakým zvratem. Postava Lisy mohla využít lepších intrik nebo mít více za lubem než jen získaní pracháče.(18.8.2015)

 • - Hlavní roli měl původně hrát LL Cool J, nakonec se jí zhostil Idris Elba. (Spidey3)

 • - Derek Charles (Idris Elba) nosí hodinky značky Counterfeit Omega Speedmaster. (dyfur)

 • - Postav hraná Beyonce Knowles se původně měla jmenovat Beth. (Chatterer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace