poster

Posedlá

 • USA

  Obsessed

 • Slovensko

  Posadnutá

Drama / Thriller

USA, 2009, 104 min

Režie:

Steve Shill

Scénář:

David Loughery

Kamera:

Ken Seng

Hudba:

Jim Dooley

Producenti:

William Packer

Střih:

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sir-dave
  ***

  Ali Larter je tady teda pěkný kus a navíc si tu posedlou milenku i pěkně dávala. Mělo to vcelku spád, dobře se na to dívalo, jenom tomu chyběla hlubší, trochu nečekanější myšlenka s nějakým zvratem. Postava Lisy mohla využít lepších intrik nebo mít více za lubem než jen získaní pracháče.(18.8.2015)

 • OG_Swifty
  **

  Posedlá by se spíš mělo jmenovat "Posedlá - verze pro černochy" - prachbídná Beyoncé Knowles (pravděpodobně získala roli jen díky tomu, koho si vzala za muže) a neznámá villain Ali Larter, vlastně i neznámý (tehdy) Idris Elba je trio, kolem kterého se točí celý "psychologický" film. Jak jsem již naznačil v úvodu - úspěšní afro-američtí manželé s dítětem a spokojeným životem jsou napadení psychopatickou blondýnou a musí čelit jejím pohotovým nástrahám. Možná proto, že nejsem afro-američan, mě tohle story rozhodně netankuje a Beyoncé je jalová, přestože je jinak před kamerou jako doma. Kdyby ta "zlá psychopatka" byla např. Halle Berry nebo Bianca Lawson, tak bych tomu filmu dal jednou tolik. Takhle ale na mě působí jako podporující rasové předsudky a stereotypy a navíc se ani nedozvíme, proč Lisa vlastně tolik prahne po černým šéfovi.. Jako proč? Prostě přijde záskok a okamžitě od prvního dne ho má zmapovanýho a přemýšlí, jak se mu dostat do kalhot.. jako WTF? :D(26.1.2014)

 • lskala
  **

  Ikdyby se Beyoncé sebevíc snažila a její výkon se dal nazvat hraním, primitivní scénář by nepustil mé hodnocení výš než na dvě hvězdy. A nezachrání to ani závěrečná dámská bitka, která se stylem natočení do filmu vůbec nehodila ... 40% - 2**(26.9.2010)

 • LuciusWlk
  ****

  Filmu na tohle téma už jsem pár viděl, ale proč se nepodívat znovu? Snímek nepřichází s nějak novými postupy, převratnou myšlenkou ani grandiózním vyvrcholením, jak tady mnozí asi očekávaly. Jenže je dobře natočený, koncept dobře postavený a prostě jsem se musel dodívat, jak to dopadne. Já jsem vcelku spokojený. A zajímavá je na závěru myšlenka, že stát se to u nás v ČR, tak Beyonce vyfásne minimálně nepřiměřenou obranu, nebo zabiti a pár let v chládku :))(24.12.2010)

 • xrubesd
  ***

  Začíná to zajímavě a vypadá to na dobrý film, potom jde ale kvalita strmě dolů až nakonec tvrdě dopadne na zem. Škoda...(7.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace