Posedlá

William Packer

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman

Od tohodle filmu jsem nic nečekala, ale pak mě docela překvapil. Bylo to celkem napínavý a takový psycho prostě. Sice ve fázi, kdy byla Lisa v nemocnici jsem čekala, že se ukáže, že je všechno jinak. Myslela jsem, že nám řeknou, že je posedlej ten chlap nebo ta manželka, ale prostě tim, že režisér to nechal v tom, že Lisa je opravdu ta, která to celou dobu dělá, tak se z filmu stal prvoplánový snímek, což mě mrzelo, protože už nepřišel s žádným překvapením... což je škoda. Poslední scéna hodně přitažená za vlasy, jinak bych dala 4*, ale jelikož ten film dopadl jak dopadl a obecně je škoda, že tam chyběl takovej ten boom, kde si řeknete, COŽE? To není tak jak jsem si myslela? Ale jinak všichni tři herci, uplně super.(26.12.2014)

• Mrkvič

Zezačátku ještě docela zajímavé drama o poblázněné sekretářce. Idrise Elbu mám rád a tak jsem mu vůbec nezáviděl jeho těžké volby. První část je tak z pohledu reálnosti uvěřitelná. Potom už je to horší a horší a nejodpornější třešničkou na dortu je závěrečná akční pasáž. Ta je otřesná. Strašně nasnímané a ještě dost pitomé. Nebýt toho finále, dalo by se to jakš takš snést.(8.12.2014)

Noční můra všech ženatých mužů a splněný sen všech nezadaných. Zajímavě obsazený film s nevšedním dějem, který se ale ke konci až přehnaně moc snaží tlačit na thrillerovou pilu, čímž si kazí celkový dojem. Na druhou stranu kdo by nechtěl vidět, tak se rve Beyoncé s polonahou Ali Larter :))(6.12.2014)

• zdenny

1) Proč záporáčka ani jednou nevysvětlila, že si vybrala zrovna černošského managera, který nebyl ani prezidentem společnosti? 2) Proč mám pocit, že tento film nejde zařadit ani do jednoho ze čtyř uvedených žánrů? 3) Proč se Beyoncé nedrží radši zpívání? (Ikdyž toto říkám možná proto, že nejsem zrovna fanoušek jejího hudebního stylu.) 4) Proč, když už byli do děje zataženi, policisté nevyšetřovali? 5) Proč vlastně nebylo nic vysvětleno? (Ikdyž ruku na srdce, nebylo co vysvětlovat). 6) Proč si ze mě tvůrcové dělají legraci? PS: Jedna hvězda za úvod, protože jsem byl v očekávání.(22.9.2009)

Davam tri hviezdicky aj ked film si ich tento film asi nezasluzi. Zaciatok celom dobre navnadil a Ali Larter posobila viac ako dobre. Bohuzial po tridciatich minutach to zacalo byt tak trochu nudne a dost casto som kukal na hodinky. Z casti to napravila zaverecna akcna bitka v ktorej vsak bolo od zaciatku jasne kto bude vitazom. Jedna sa proste o film, ktory sa kostrou pribehu opiera a ovela lepsi film Osudova Pritazlivost.(3.10.2009)