Posedlá

William Packer

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman

Rozpočet $20miliónovTržby USA $68,261,644Tržby Celosvetovo $73,830,340Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,895,975 //počet predaných kusov 43,772Tržby za predaj DVD v USA $20,989,584 //počet predaných kusov 1,123,660║ Až nečakane úrovňou slušný a stráviteľný thriller, kde sa nájde klišé ale v prijateľnom množstve, elektrizujúca Ali Larter akoby malo vo filme o 10rokov menej, normálne som po celý čas váhal či je to fakt ona, Beyonce Knowles je skôr do počtu ale aspoň na konci si to trošku vynahradí. /70%/(5.1.2010)

Film byl přesně takový, jaký jsem podle krátkého popisu očekávala - průměrný rádoby psychologický thriller, který opravdu není ničím výjimečným, ale na jedno shlédnutí to není špatné. Ideální hodnocení by bylo tak dvě a půl hvězdy, ale vzhledem k nízkému očekávání, které nebylo zklamáno, nechám tři.(23.8.2009)

Filmu na tohle téma už jsem pár viděl, ale proč se nepodívat znovu? Snímek nepřichází s nějak novými postupy, převratnou myšlenkou ani grandiózním vyvrcholením, jak tady mnozí asi očekávaly. Jenže je dobře natočený, koncept dobře postavený a prostě jsem se musel dodívat, jak to dopadne. Já jsem vcelku spokojený. A zajímavá je na závěru myšlenka, že stát se to u nás v ČR, tak Beyonce vyfásne minimálně nepřiměřenou obranu, nebo zabiti a pár let v chládku :))(24.12.2010)

• choze

To se vezme televizní scénář neuměle opisující od OSUDOVÉ PŘITAŽLIVOSTI, ohákne se do řemeslného filmového kabátu a vyšperkuje dvěma hvězdičkami a solidním hercem v hlavním roli a ejhle, ono se nato dá koukat. Úspěch v USA mě neudivuje, vždyt jde o prodejně dokonale vysoustružené zboží. Černé holky zajdou kvůli Beyoncé nakopávající kostnatou prdel té bílé čůze a černí kluci se na to nechají od svých černých holek zatáhnout ze stejného důvodu plus kvůli Ali Larter a všichni si ten vděčný průměr korunovaný slabým catfightem spokojeně užijí a zapomenou. Jen mě zarazilo, že Beyoncé, na jejíž jméno to láká nejvíc, tu až do finále hraje druhé housle.(24.8.2009)

• mysiak

Ženská rvačka ako finále bola fajn..ale ináč nechápem čo na tomto thrilleri bolo také dobré, že bol veľmi úspešný v USA...mne to prišiel ako obyčajný thriller ktorý by bez problémov zapadol v TV ponuke, herecké výkony no neboli žiadne...podpriemerný "napínavý" thriller(19.8.2009)