Posedlá

William Packer

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman

Tak tohle byl hodně dobry thriller to semi pači krasna Ali Larter dost dobře to zahrala celkovy děj a vše kolem psedlosti na muže na mně udělalo dojem dobře promišlene a Beyonce vyborna .(25.7.2011)

Řemeslně špičkově udělaný výrobek, který má do kina nalákat hlavně 16 leté trubky, které toho zatím moc neviděly. Když měl premiéru Eastwoodův thriller Zahraj mi Misty nebo alespoň Osudová přitažlivost, hrály si tydle trdla v uhláku na horníka, takže se pak nejde divit, že se v americe houfně hrnou do kina a hlavouny studií tím opět utvrzují v tom, že netřeba originality, když stačí obkreslit znovu ty samé omalovánky. Jinak je vtipné, že třeba takový Základní instinkt 2 má tady 42%, zatímco tahle rutinní podívaná tu má 60%.(3.8.2013)

Od tohodle filmu jsem nic nečekala, ale pak mě docela překvapil. Bylo to celkem napínavý a takový psycho prostě. Sice ve fázi, kdy byla Lisa v nemocnici jsem čekala, že se ukáže, že je všechno jinak. Myslela jsem, že nám řeknou, že je posedlej ten chlap nebo ta manželka, ale prostě tim, že režisér to nechal v tom, že Lisa je opravdu ta, která to celou dobu dělá, tak se z filmu stal prvoplánový snímek, což mě mrzelo, protože už nepřišel s žádným překvapením... což je škoda. Poslední scéna hodně přitažená za vlasy, jinak bych dala 4*, ale jelikož ten film dopadl jak dopadl a obecně je škoda, že tam chyběl takovej ten boom, kde si řeknete, COŽE? To není tak jak jsem si myslela? Ale jinak všichni tři herci, uplně super.(26.12.2014)

• sochoking

Týchto psychicky vydieračsských thrilleríkov už tu je celá kopa! Toto sa v ničom od nich nelíši a už to otrepané klišé lezie krkom!(21.7.2009)

• OG_Swifty

Posedlá by se spíš mělo jmenovat "Posedlá - verze pro černochy" - prachbídná Beyoncé Knowles (pravděpodobně získala roli jen díky tomu, koho si vzala za muže) a neznámá villain Ali Larter, vlastně i neznámý (tehdy) Idris Elba je trio, kolem kterého se točí celý "psychologický" film. Jak jsem již naznačil v úvodu - úspěšní afro-američtí manželé s dítětem a spokojeným životem jsou napadení psychopatickou blondýnou a musí čelit jejím pohotovým nástrahám. Možná proto, že nejsem afro-američan, mě tohle story rozhodně netankuje a Beyoncé je jalová, přestože je jinak před kamerou jako doma. Kdyby ta "zlá psychopatka" byla např. Halle Berry nebo Bianca Lawson, tak bych tomu filmu dal jednou tolik. Takhle ale na mě působí jako podporující rasové předsudky a stereotypy a navíc se ani nedozvíme, proč Lisa vlastně tolik prahne po černým šéfovi.. Jako proč? Prostě přijde záskok a okamžitě od prvního dne ho má zmapovanýho a přemýšlí, jak se mu dostat do kalhot.. jako WTF? :D(26.1.2014)

• - Hlavní roli měl původně hrát LL Cool J, nakonec se jí zhostil Idris Elba. (Spidey3)

• - Derek Charles (Idris Elba) nosí hodinky značky Counterfeit Omega Speedmaster. (dyfur)

• - Jde o první film Beyoncé Knowles, ve kterém její postava nezpívá. (Hal_Moore)