Muzikál / Drama / Romantický

USA / Itálie, 2009, 114 min

Nine nenaštve ani nenadchne, ale budete mít po jeho zhlédnutí pocit prázdnoty. Tenhle muzikál sice nechá diváka nahlédnout pod pokličku tvůrčí krize, ale zážitek z něj vyprchá dříve než skončí závěrečné titulky.(11.3.2010)

Rob Marshall ví, jak ženám snížit sebevědomí a pánům zvednout… ehm… mandle? :o) Vystoupení dámského hereckého osazenstva ve spoře oděných kostýmech s dokonale sexy postavou jim může žena jako já jedině závidět, ale zároveň to může být motivací a pány uspokojit(?) Takže mě každé jejich číslo připadalo dokonalé, páč prkno jako já (když nejlépe rozpohybuji svůj zadek, když mě svědí :o) nemá velké nároky na taneční kreace :o) Se zpěvem to mám podobné, takže i když mě písničky neučarovaly, hlasy totálně :o) Bohužel ale příběh pana Maestra je propadák celého filmu. Já osobně nedokážu sympatizovat s někým, kdo není ani trochu příjemný či charismatický? Bože co na něm ty ženy viděli? Peníze, sláva? Fuj ale! :o) Takže jsem se v nemuzikální části filmu lehce nudila. A když se snažím vzpomenout na nějakou scénu, nenapadá mě nic jiného než http://www.youtube.com/watch?v=foqgaD6-ERI nebo http://www.youtube.com/watch?v=6jTBjlAWbmk&feature=related nebo http://www.youtube.com/watch?v=jT0zb47bR50&feature=related . O čem to tedy svědčí?(23.6.2010)

• NinadeL

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Toto ne. Kdo vymyslel ty paralely? Nicole jako Anita? Fergie jako poslední kurva? Věčná Sophia...?! Nelze.(25.7.2014)

Rob Marshall je největší muzikálobijec co znám. Ještě nudnější než Chicago a nebýt Daniela Day-Lewise, tak opravdu zachrápu.(11.3.2010)

• Houdini

Oscar 4 nominace: Herečka VR - Penélope Cruz, Výprava, Kostýmy, Píseň - "Take It All"(5.2.2010)