poster

Absurdistán

 • Německo

  Absurdistan

 • Slovensko

  Absurdistan

Komedie

Německo, 2008, 88 min

Režie:

Veit Helmer

Scénografie:

Erwin Prib
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  *

  Prcanie za vodu. Touto " rozprávkou " som sa vyšťavil, ako tá krajina za horúčavy a bez tej vody. Trochu mi to prišlo, že to točil nejaký pseudobratanec Emira Kusturicu. * za lanovku s muzikou :)(20.3.2009)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Se správným chlapem dostane křídla...........(1.4.2013)

 • sta
  *

  ja nevim.. budto jsem neco zasadniho nepochopil, a nebo je tohle opravdu naprosta zhovadilost, ktera se marne snazi neco rict s vyriznutym jazykem, bez mozku a vubec beze vseho, co je ke komunikaci zapotrebi(6.9.2008)

 • DaViD´82
  *

  Nemám nic proti ochotnickému divadlu, ale ochotnický film - s tím už je to horší. Být ty jednotlivé obrazy z vesnice ve formě desetiminutových groteskních scének na youtube asi bych neměl námitek, ale koukat hodinu a půl na film, který svou hloupost skrývá za domnělou absurditu, neschopnost cokoli filmařsky odvyprávět řeší těmi nejlacinějšími vypravěčkými vstupy, nudu vydává za artovost a opakování jednoho a stále stejného "vtipu" za autorský záměr, tak to nedávám a ostatně ani dávat nehodlám. A Helmera bych spíše než s Kustoricou srovnával s Troškou. On totiž Absurdistán dějem s pramenem, žabomyšími válkami, průběhem i trapností jako by Kameňáku 2 z oka vypadl.(14.3.2009)

 • MMR
  odpad!

  Opravdu záživný dárek k Vánocům (čistě z hlediska shlédnutí, nikdo mi tohle naštěstí na DVD nedal). Nechápu, co to má znamenat. Děs a hrůza!(24.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace