poster

Tokyo Gore Police (festivalový název)

 • USA

  Tôkyô zankoku keisatsu

 • anglický

  Tokyo Gore Police

Akční / Horor / Sci-Fi

USA / Japonsko, 2008, 110 min

Scénář:

Maki Mizui, Kengo Kaji

Kamera:

Shu G. Momose

Hudba:

Kó Nakagawa
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  **

  Japonská úchylárna s mnoha parádními nápady a se super hudbou.... jen škoda, že jsem se nebavil tak jak jsem očekával. Bizardní podívaná se mě po prvních minutách okoukala a závěrem mě začala silně nudit. Nebyl jsem znechucen zvráceností, ale dokážu si představit, že lidem se slabším žaludkem by se mohlo při sledování udělat nevolno... Příběh je triviální, což by tak nevadilo, kdyby film dosahoval kvalit prvních filmů P. Jacksona, mé hodnocení 2 hvězdičky...(31.3.2011)

 • J*A*S*M
  odpad!

  Nechápu. Dobrovolně se přiznávám, že absolutně nechápu, jak se na tomhle může něco někomu líbit. Mne z toho například hrozně rozbolela hlava. Argh(25.12.2008)

 • SOLOM.
  ***

  Tak dámy a pánové poprosím vás, aby jste před začátkem filmu odsunuli všechno jídlo bokem, protože vás brzo přejde chuť. Pohodlně se usaďte, vytáhněte deštník a gejzíry krve můžou začít stříkat na plné obrátky! Možná si chvílemi budete připadat, že sledujete jen nějaké reklamní shoty z japonské televize, ale nenechte se mýlit. Tyto reklamy jsou úplně o něčem jiném než ty, jenž nám nabízí u nás například NOVA. Bizardní slogany a nejrůznější propagační ukázky jsou místy opravdu šílené. „Chcete se nechat naverbovat do řad policie a beztrestně si pořádně zastřílet? Máte rádi bolest? Tak si kupte trojbarevné nožíky a pořádně se dořežte!“ Slovo GORE zde není uvedeno jen tak pro legraci. Zde ho uvidíte v tak velkém množství, že na to jen tak rychle nezapomenete. Budou se sekat nejrůznější končetiny, kutálet hlavy, občas se i kus mozku rozprskne na kameru, ale všechny tito momenty jsou natočeny v poněkud humorném duchu, takže si zakrývat oči rozhodně nebudete muset. Přiznám se však, že mě po čase ty vodotrysky červené tekutiny přestávali pomalu bavit. Dle mého názoru všeho moc škodí.(29.6.2011)

 • hladass
  ***

  Brutální, úchylná jatka bez děje u kterých jsem se až příliš často nudil...(26.1.2010)

 • Crocuta
  ***

  Opravdu GORE non plus ultra! Něco tak bizarního jsem snad ještě neviděl a to už je co říct. Stopáž je na můj vkus dost přepálená a místy jsem se už začínal nudit, na druhou stranu nelze tomuto snímku upřít celou řadu originálních (a dost odvážných) nápadů co se týče různých zrůdností a násilností a také svéráznou atmosféru, které jenom prospělo, že se ji tvůrci nesnažili příliš odlehčit (vyloženě veselé momenty obstarávají hlavně brutální reklamy), a naopak ji pojali v duchu stejně melancholickém jako je hlavní hrdinka, která s posmutnělou tváří kráčí za vykonáním osudové pomsty. Zajímavé komentáře: Cervenak, Shit, seeker23.(18.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace