poster

Tokyo Gore Police (festivalový název)

 • USA

  Tôkyô zankoku keisatsu

 • anglický

  Tokyo Gore Police

Akční / Horor / Sci-Fi

USA / Japonsko, 2008, 110 min

Scénář:

Maki Mizui, Kengo Kaji

Kamera:

Shu G. Momose

Hudba:

Kó Nakagawa
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sobis87
  **

  Jestli dokáže někdo po sto letech, kdy vznikl film, na poli kinematografie stále něčím překvapovat, jsou to právě Japonci. Věřte, že Tokyo Gore Police nabízí pár věcí, které jste doposud neviděli (možná tak v nějakém anime...), monstra jsou zde opravdu originální a scény nápadité, bohužel to celé troskotá na technickém provedení nízké kvality a absenci většího nadhledu. Mám rád asijské úchylárny, přemrštěnou brutalitu a podobné výstřednosti, kterými se tu opravdu nešetří, ale pokud si tohle výstřední pozlátko odmyslím, musím uznat, že jako celek ten film moc nefunguje a v některých ohledech je až amatérský. Škoda, tvůrcům nechybí koule, s tím talentem to je ale už o něco horší.(28.4.2010)

 • Nin
  ***

  Pro mě hrozně rozporuplný film. Docela dost skvělých nápadů, ale i docela dost stupidních. Velmi slušný námět, ale nějakého pořádného děje minimum. Největším mínusem je pak přepálená délka, takže jsem se bohužel přes všechny ty brutality a nechutnosti stačil i občas nudit. Sympatický film, který je ale přes všechny své ujetosti překvapivě málo "cool". (6/10)(23.7.2012)

 • Rover
  ****

  Úchylárna! Ale skvělá! Aneb reklamy na žiletky s moderním designem a super ostrý meč rulez. Paraplíčko proti stříkající krvi má styl! HUDBA: Kou Nakagawa - no super, cool.(24.2.2009)

 • Crawler-D
  ***

  Spatlanec všeho špatného, co na světě je, potěší jak na hororové úchlárny závislé fanoušky, tak lidi, kteří prokouknou každý reklamní trik, a tak jim reklama na podřezávatka pro cool emaře přijde jako nevhodnější přístavek k televizním novinám na Nově. Ale celkově tomu chybí nějaký smysluplný rámec.(11.7.2009)

 • Cervenak
  *****

  Braindead konečne prekonaný? Čo do krvavosti, určite áno. Kriste na nebi, niečo také sa nevidí každý deň! Šikmooký sudca Dredd v minisukni a fishnetkách rúbe mutantov i polišov v smršti toho najbrutálnejšieho, najbizarnejšieho a najúchylnejšieho z Verhoevena, Barkera, Raimiho, Argenta, Tsukamota či Jacksona. Muž s odhryznutým penisom! Muž s gigantickým zmutovaným penisom! Žena, čo namiesto rozkračovania nôh otvára krokodíliu papuľu! Mutant s motorovou pílou vyrastajúcou priamo z tela! Guľomet strieľajúci odrezané ľudské ruky! Lietajúci poliš s pohonom na krvavé gejzíry! A uprostred toho ľadová kráľovná Eihi Shiina s rozkošným ambrélikom, ktorý si vystrie proti lejaku krvi z pahýľov chlapa, čo jej v metre siahol na riťku. WHAT?! THE?! FUCK?!(16.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace