Tokyo Gore Police (festivalový název)

Tôkyô zankoku keisatsu

Tokyo Gore Police

Akční / Horor / Sci-Fi

USA / Japonsko, 2008, 110 min

Maki Mizui, Kengo Kaji

Shu G. Momose

Kó Nakagawa

Je to tak šíleně ujeté, že mě to už ani nebavilo, některé momenty však zaujaly. Ve výsledku jsem rád, že jsem tento film viděl. Jediná poznámka k věci: antireklamními šoty a dystopické ladění se podle mě v něčem blíží Verhoevenově Hvězdné pěchotě.(17.1.2010)

• Freemind

Japonská Croma. Chlap s pyjokulometem, ženská s krokodýlími čelistmi místo stehen, kýbly řídké krve, gumové masky. Ne.(28.12.2008)

Fakt úchyláreň. Ale má aj svoje posolstvo o dnešnej spoločnosti i pár slušných umeleckých scén (samozrejme plných striekajúcej krvi). Bez pár surrealistických kraviniek (kanón na odseknuté ruky) by som sa zaobišiel, ale ako gore scifičko plné s/m fetišizmu a posthumanizmu, ide o skvelú vec...(1.9.2015)

• J*A*S*M

Nechápu. Dobrovolně se přiznávám, že absolutně nechápu, jak se na tomhle může něco někomu líbit. Mne z toho například hrozně rozbolela hlava. Argh(25.12.2008)

Dlouho jsem o tom filmu slýchal. Dlouho jsem ho nechal běhat kolem mě. Dlouho si to budu vyčítat. Prostě úžasná záležitost. Ve všech směrech. Krev, bizarní monstra, úchylné reklamy (přímo v prime time by je měla vysílat Nova), úžasná Eihi a její kozačky. I takhle může vypadat pokus o umění. Chci umět létat na bazuce!!!(6.11.2013)