poster

Tokyo Gore Police (festivalový název)

 • USA

  Tôkyô zankoku keisatsu

 • anglický

  Tokyo Gore Police

Akční / Horor / Sci-Fi

USA / Japonsko, 2008, 110 min

Scénář:

Maki Mizui, Kengo Kaji

Kamera:

Shu G. Momose

Hudba:

Kó Nakagawa
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  *

  Určitá myšlenka tam byla,neřikám že některé scény...teda hlavně ty reklamní spoty byli super,připoměli mi ty vsuvky z Robocopa.Jenže je to natočený strašně amatérsky,nudně,bez jakéhokoliv tempa nebo snad příbehu.Brutalita se težce minula účinkem a jen nás pekelně rozesmívala.Je to nechutné,nudné a trapné.10% za nápad,provedení věru odpadové ;-)(28.5.2011)

 • Hakha
  **

  Japonská úchylárna s mnoha parádními nápady a se super hudbou.... jen škoda, že jsem se nebavil tak jak jsem očekával. Bizardní podívaná se mě po prvních minutách okoukala a závěrem mě začala silně nudit. Nebyl jsem znechucen zvráceností, ale dokážu si představit, že lidem se slabším žaludkem by se mohlo při sledování udělat nevolno... Příběh je triviální, což by tak nevadilo, kdyby film dosahoval kvalit prvních filmů P. Jacksona, mé hodnocení 2 hvězdičky...(31.3.2011)

 • eraserhead666
  *****

  Dlouho jsem o tom filmu slýchal. Dlouho jsem ho nechal běhat kolem mě. Dlouho si to budu vyčítat. Prostě úžasná záležitost. Ve všech směrech. Krev, bizarní monstra, úchylné reklamy (přímo v prime time by je měla vysílat Nova), úžasná Eihi a její kozačky. I takhle může vypadat pokus o umění. Chci umět létat na bazuce!!!(6.11.2013)

 • Crawler-D
  ***

  Spatlanec všeho špatného, co na světě je, potěší jak na hororové úchlárny závislé fanoušky, tak lidi, kteří prokouknou každý reklamní trik, a tak jim reklama na podřezávatka pro cool emaře přijde jako nevhodnější přístavek k televizním novinám na Nově. Ale celkově tomu chybí nějaký smysluplný rámec.(11.7.2009)

 • hladass
  ***

  Brutální, úchylná jatka bez děje u kterých jsem se až příliš často nudil...(26.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace