Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  **

  Prečo sa preboha zameral Pixar v príbehu na najotravnejšiu postavu pre takmer všetkých ludí nad 10 rokov? Burák už bol otravný aj v jednotke, ale nemal až tak veľký priestor aby to kazilo celkový dobrý dojem. Tentokrát je však na scéne takmer celý film. Otravné a trápne vtípky s ním spojené sa tu nachádzajú v príliš veľkej miere. Nedokázal som to stráviť, je to naozaj extrémny idiot. Pravdaže pre malé deti je to veľký hrdina, lenže tie špionážne a akčné pasáže sa mi zdajú pre malé deti mierne nevhodné (ja osobne by som toto svojim deťom rozhodne nepúšťal). Technicky sú Autá 2 očakávane dobre prevedené, ale to je od Pixaru a od toho obrovského rozpočtu snáď samozrejmosť. Pochválil by som ešte poniektoré akčné scény, ktoré majú dobré tempo. Inak však Buráka a tvorcov tohoto dielu posielam do VÝFUKU.(6.9.2011)

 • D.Moore
  ****

  Dokonale animovaná óda na přátelství, kterou každý druhý bůhvíproč odepisuje...Tolik propíraný příběh přitom není o nic klišovitější zvěrstvo než (právem) proklínaná dějová linka prvního dílu. Naopak bych řekl, že snaha tvůrců udělat z Aut 2 jiný film je chvályhodná. Film se zdá být dospělejší (bondovská akce a řada nedětských narážek) a je tak nějak temnější (záplatka s palivem, "umírající" auta) a coby milovníka špionských podívaných mě rozhodně chladným nenechal. Na to hlavní - bavit malé i velké - ovšem naštěstí nezapomíná. Velké, snad přímo obří plus je samozřejmě (téměř hlavní) postava dabovaná Michaelem Cainem, nicméně stejně jako uživatelka Ketri bych se chtěl zastat Buráka. V prvním dílu mi lezl na nervy. A jak! Jenže tady, v konfrontaci s "normálním" světem, byl najednou o dost sympatičtější. Jasně, stále se chová jako idiot, ale opravdu takový je? Podívejte se na ostatní auta z Kardanové Lhoty... Ve srovnání s ním nepůsobí o nic méně nablble. Další klady: Promakaný svět plný drobností (první scény odehrávající se v Paříži nebo celý anglický závěr jsou plné tolika detailů, že mám zase chvíli co zkoumat), Giacchinova hudba, nápaditost akčních sekvencí, kterou Autům může závidět kdejaký hraný celovečerák. Zápory: Fekální humor (respektive jeho ekvivalenty - únik oleje apod.), délka filmu (vražedná). Dávám čtyři hvězdy. Ale nejslabší Pixar to vážně je.(28.11.2011)

 • SeBig
  ***

  Tahle pohádka něco postrádá - LIDI. Protože, kdo ty auta vyrábí? Když se nad tím tak zamyslíte? Je to vlastně nesmyslné..v Toy Story, Příšerky S.R.O, Wall-E byli lidi a dávalo to smysl. Tohle smysl nemá..proto mi to přijde divné, Ostatní věci příběh,animace a jako film pro děti dobré, Spíš bych dětem ale pustil Toy Story nebo Úžasnáky.(2.5.2014)

 • Slarque
  **

  Pixar slaví 25. výročí a při té příležitostí přišel s příšerností, která pošlapává vše, na čem dosud stavěl. Burák je jako hlavní hrdina k sešrotování, děj je zlý a násilný, hodnoty pokroucené až k neuvěření, humor míří na první signální a děj je jeden velký zmatek. Všechny ty animátorské drobné fórky tak přicházejí vniveč, protože na tohle znovu koukat nebudu a na poprvé jsem jich určitě aspoň půlku nezachytil. Animace je špičková, ale zachránit tohle fiasko nedokáže (30%).(7.8.2011)

 • PinokKio
  ***

  Vizuálně úchvatné, ovšem tak nějak bez nápadu. Až se mi nechtělo věřit, že za tímhle pokračováním stojí Pixar.(30.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace