Po vynikající jedničce přichází Belsk McQueen podruhé. Tentokrát však více než na něj soustředí se pozornost na jeho nejlepšího kámoše, Buráka. A řekněme si upřímně, zaplaťpánbůh, protože sledovat dokola stále ty samé závody by nebyla taková prdel. Ovšem Burák, to je odtahovka k pohledání, panáčku! Děti z toho musí být unešené, pro mě šlo pouze o lepší průměr. 60%(22.10.2011)

• KevSpa

Pixar bez originálních nápadů, které u něj vedle skvělé animace byly vždy tím hlavním? Ano, asi to jednou přijít muselo. Ale takové pixarovské filmy přece nikdo z nás nechce.(18.8.2011)

To přeroubování na akční špionážní film mi nesedlo. Pár vtípků je fajn, ale Auta někde cestou ztratila kouzlo.(6.8.2011)

Zmizelo kouzlo Aut v Kardanové Lhotě? Těžko říct, ale je tu jeden malý argument. Neodehrává se náhodou druhý díl všude možně, ale s výjimkou pár minut NE v Kardanové Lhotě? Burákova trnitá cesta za úspěchem je úplně jiný příběh než původní Auta. Blesk McQueen potřeboval najít sám sebe a činil tak v pixarovsky typickém polodospělém stylu. Ale Burák byl vždycky funkční nástroj, jak rozzářit oči těm nejmladším capartům v sále a jeho naivita funguje i napodruhé. A přestože scénář skáče od jednoho k druhému a kouskuje tak hlavní zápletku, funguje očividné poselství o přátelství a vlastním sebevědomí překvapivě dobře a to zdaleka ne jen po bezprostředním odchodu z kina. Dokonalou animaci závodů i všech světových metropolí už lze brát téměř jako velepříjemnou samozřejmost. Rozesmátých a rostoucích 70%(11.8.2011)

Vizuálně úchvatné, ovšem tak nějak bez nápadu. Až se mi nechtělo věřit, že za tímhle pokračováním stojí Pixar.(30.11.2011)