• Tetsuo

Technicky dokonalé čiré zlo. Těžko letos najít odpornější film, který by měl být dětem zakázán. Agresivní, fetišistický kapitalistický hnus :)(27.7.2011)

Tahle pohádka něco postrádá - LIDI. Protože, kdo ty auta vyrábí? Když se nad tím tak zamyslíte? Je to vlastně nesmyslné..v Toy Story, Příšerky S.R.O, Wall-E byli lidi a dávalo to smysl. Tohle smysl nemá..proto mi to přijde divné, Ostatní věci příběh,animace a jako film pro děti dobré, Spíš bych dětem ale pustil Toy Story nebo Úžasnáky.(2.5.2014)

Rozpočet $200miliónovTržby USA $191,452,396Tržby Celosvetovo $560,155,383Tržby za predaj Blu-ray v USA $69,034,683 //počet predaných kusov 2,725,084Tržby za predaj DVD v USA $95,197,912 //počet predaných kusov 4,811,808║ 007 Mater, presnejší by bol názov, Auta 2 idú v inej réžii než predchodca, tu ide o čisto akčnú záležitosť a McQueen tu je len sekundant, hlavne slovo má Mater a darí sa mu slušne ťahať dej a výdatne zabávať, samozrejme tým pádom tento diel nie je ani tak pre decká ako pre dospelých, lebo všetky tie agentské sekvencie, výdobytky, akčné pasáže im až tak moc nemajú čo povedať, toto si môžu dokonale užiť len dospelý a ja som si celkom užíval, videl zatiaľ len v Českom dabingu, takže sa teším na Slovenský, je možné že pôjdem aj na plné hodnotenie, animačne ako vždy Pixar dominantne. /85%/(17.11.2011)

Autobondovka pre deti, ktorá trpí smrteľnou koncentráciou zhadzujúcich nevtipných gagov. Na jednotku nemá ani omylom a i keď hodnotím celkovo priemerne, druhý raz si ju asi nepozriem. Mám tušenie, že by som šiel nižšie. Percentá tentokráte bokom.(12.5.2014)

Nejdynamištější film od Pixaru nejen díky ukázkovým montážím.(7.8.2011)