Vzájemná objetí

• Německo

Gemeinsam stärker - Personal Effects

Vzájomné objatia

USA / Německo, 2009, 110 min

Pro tyto filmy co vám něco dají a zabývají se citlivými otázkami stojí za to točit (kvůli spoustě jiným by měla filmová studia radši poslat prostředky do afriky)Výborný Kutcher a Pfeiffer.75% a čtyři hvězdy.(10.9.2014)

Na drama necekane klidne tempo a spousta peknych detailnich zaberu, ktere umocnuji emoce. Ashton byl vyborny, i kdyz mel skoro porad na hlave cepici nebo kureci prevlek a chodil tak, jako by mel v zadku rozevreny destnik. Musim vyzdvihnout i postavu neslysiciho Claye, ktereho vyborne ztvarnil Spencer Hudson. Prijemne prekvapeni s prijemnou hudbou.(13.1.2012)

Michelle Pfeiffer rád vždycky uvítám jako ženu, která svádí zajíčky. :-)(13.8.2009)

• Chrustyn

Po všech směrech snadno přehlédnutelný a zapomenutelný snímek, který by marně hledal diváky i večer v TV.(24.2.2012)

Drama, které jsem v pohodě zkouknul a určitě nezklamalo. Možná mi připadalo chvilkami jen zbytečně protahované. Michelle Pfeiffer byla výborná a ani "kuře" Kutcher nebyl nejhorší, i když do role by se možná hodil jiný typ herce. Film má co říct a jako prvotina Hollandera to není špatné.(3.10.2011)

• - Při znázornění muže, majícího vztah se starší ženou, mohl Ashton Kutcher čerpat z vlastního života. V době natáčen žil s o patnáct let starší Demi Moore. (Olík)

• - V skutočnom živote študoval Ashton Kutcher na Univerzite v Iowe, odbor biochemické inžinierstvo. Vo filme nosil potítka a čiapku tejto univerzity. (U_S_O)

• - Premiéra filmu se odehrála v naprosto nehollywoodském stylu v lowa City, kde měla vydělat peníze na pomoc tamním lidem postiženým záplavami. (Olík)