poster

Všichni jsou v pohodě

 • USA

  Everybody's Fine

 • Itálie

  Stanno tutti bene

  (Itálie)
 • slovenský

  Sme v pohode

 • slovenský

  Všetci sú v pohode

Drama / Road movie

USA / Itálie, 2009, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • A_FISH
  ***

  Něco na ten způsob tu nedávno bylo, ovšem civilnější a ne tak polopatický. Niro je sice v pohodě, ale v tomhle duelu ho Nicholson spolehlivě válcuje. Zkrátka jsou tu všichni v pohodě až moc - i ten nevyvedenej malíř pokojů.... a konec tentokrát není na facku, ale rovnou na pořádný dělo. 50%(16.4.2010)

 • Slasher
  ****

  Čekal jsem, že to bude tak nějak trochu smutný, ale spíš veselý. A nakonec to bylo dá se říct permanentně smutný. Ale film co chytne za srdce - dobrý film. Bral bych jen teda o něco rychlejší tempo.(20.10.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Ptám se sám sebe, proč mi všichni lžete?" Mám své děti rád a budu šťastný, když budou v životě spokojené. Je mi přitom celkem jedno, jestli budou žít na Jižním pólu s osobou stejného pohlaví, různého vyznání či barvy pleti. I zvídavý důchodce Frank na tom byl podobně. Ten se nedočkal svých ratolestí na domluvené sešlosti a proto vyrazil na životu nebezpečnou výpravu zkontrolovat jejich stav. Mě to tedy dost zaujalo, neboť v současné době jsem rodičem i dítětem, takže jsem dostal šanci popřemýšlet o chybách obou stran a pokusit se teorii nenásilnou formou proměnit v praxi. A to není málo.(12.5.2016)

 • Boogeyman
  ****

  Příjemný film, který mě jako dvojitého otce chvilkama opravdu dojal. Naštěstí jsem se informoval dopředu a neočekával rodinnou komedii, jak napovídá název i trailer. Robert De Niro je pořád sekáč největší a svého odstrčeného zasloužilého tatíka zvládá s přehledem. Každopádně jsem si v mnohých scénách říkal, jak by mu ještě pořád slušel nějaký mafiánský kápo. Snad to s tim Scorsesem klapne.(16.6.2010)

 • Silas
  ***

  De Niro's fine, scénář ne. Premisa je jasná, karty jsou rozloženy od úvodních minut, ale vše je příliš povrchní, bez gradace a přímočařejšího tahu, že se i těch 1OO minut zdá proklatě dlouhých. Schéma "cestování při teskné hudbě-váznoucí rozhovor-předstíraný smutek-cestování.." moc dlouho nefunguje a většinu času už pak není moc o co hrát, ačkoliv by tenhle námět mohl být pro diváka pěkně silnou kávou. Celoživotní slabost pro De Nira se projevila i tady, věřil jsem mu každou větu a každý výraz, on to v těch očích prostě má. A hlavně kvůli němu nešel konec úplně do háje, ale určitý stupeň dojetí se přece jen dostavil. Ale opakuji, především kvůli Robertovi, ne díky scénáři a režii.(5.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace