Všichni jsou v pohodě

• slovenský

Všetci sú v pohode

Drama / Road movie

USA / Itálie, 2009, 96 min

Ne vždy se věci mají tak, jak je vám druzí prezentují a je to o to horší, když jsou to vaše vlastní děti, ovšem v očích našich rodičů vždy těmi malými dětmi zůstaneme.(21.2.2013)

• lesumir

Spousta silných a zajímavých momentů k zamyšlení, ale De Niro umí víc než jen nahodit jednu grimasu a s ní hrát celou dobu. A komediálního na tomhle filmu není vůbec nic.(9.2.2010)

Pěkný, i když možná trošku přesentimentálněný filmík o věčných problémech vztahu dětí a rodičů, zvláště otců, o tom, kdo má nárok na jaký vděk, a kde končí povinnosti k ohledům a začíná právo na vlastní život. De Niro se zde vymyká svému klasickému hereckému zařazení, zdá se mi že Mastroianni byl v původní italské verzi přesvědčivější. Ale v každém případě se to dá vidět; a i vícekrát.(27.11.2010)

Určitě to není komedie ve stylu, jaký jsem dle traileru čekal... Naštěstí je film plný záběrů na krásnou krajinu (dráty:-), příjemné hudby a v neposlední řadě skvělých herců. Ano, člověk jako je Robert, dokáže neskutečně obohatit obyčejný příběh a vzdálit se tak průměrnosti na míle daleko - 80%.(8.2.2010)

Kontaktní road movie od které jsem nečekal nic a dostal jsem poměrně hodně. Možná je to tak i správně, protože to co je dokonalé na pohled je obvykle prázdné uvnitř a tenhle snímek dokonalý není ani za mák, má spoustu chyb nehledě na to, že konceptuálně připomíná Mendesovo Away we go. Ale i přes chatrnější scénář a pár podivných eskapád do nichž je hlavní hrdina jen tak mimochodem jakoby zapojen je to podívaná velice příjemná. V poslední době mně dojalo máloco, ale Everybody's Fine se to podařilo na plné čáře.(8.2.2010)