Všichni jsou v pohodě

• slovenský

Všetci sú v pohode

Drama / Road movie

USA / Itálie, 2009, 96 min

Příjemný a hlavně skvěle obsazený snímek. Už samotná De Nirova přítomnost natahala do rolí jeho dětí Sama Rockwella, Drew i Kate. A všichni se přirozeně před starouškem chtěli blízknout, takže hrajou jak nejlíp umí, a taťka je stejně s přehledem strká do kapsy nenápadnými trumfy. Příběh je vlastně taková důchodcovská road movie o rodinných hodnotách. Tyhle filmy já naštěstí můžu a tady se ještě nebáli přitlačit na pilu.(1.7.2010)

Čistý průměr,kdyby to nebylo tak těžce sentimentální a byli využity více De Nirovy schopnosti, možná bych přiklonila k vyššímu hodnocení.Ale kdyby bylo kdyby... snímek který neurazí ale zase vás ničím novým neohromí.(25.9.2010)

Vím, že to není na plných 5*, ale film mě totálně chytil za srdce a při pocitu, že sleduji De Nirovu snad nejlepší roli od dob Ronina nemohu hodnotit jinak.(7.4.2010)

Originál s M. Mastroianim v hlavnej úlohe som videl už dávnejšie, napriek tomu som bol na americký remake zvedavý. Hviezdne mená na čele s De Nirom boli lákavé a mňa film nesklamal. Nemá význam tu opäť vyzdvihovať De Nirove herectvo, ale úloha otca s množstvom starostí o svoje deti zahral skvelo. Je to v podstate príjemná road movie s trošku smutnejším, ale nie tragickým záverom. 80% pre tých, ktorí originál nevideli. Pre mňa 70%.(2.9.2010)

Tak do toho šlápni, ať vidíš kousek světa, vzít do dlaně dálku zase jednou zkus, telegrafní dráty hrajou ti už léta to nekonečně dlouhý monotónní blues...Možná až příliš dlouhý a monotónní...(1.4.2010)