Všichni jsou v pohodě

• slovenský

Všetci sú v pohode

Drama / Road movie

USA / Itálie, 2009, 96 min

Americky sentimentálne, ale od srdca úprimné a láskavé pohladenie rodinných hodnôt. Rockwell, Beckinsale a Barrymore si každú scénku s ich hereckým vzorom De Nirom nesmierne užívajú, čo je asi najväčšia hodnota filmu. *Digitálne kamery prosím vyhodiť do koša!(16.4.2010)

Filmy se starými lidmi mě baví a zde byly mezigenerační problémy v komunikaci nastíněny velice dovedně a přesvědčivě. Klíďo přiznám, že konec mě dojal.(22.4.2010)

Film je celkem v pohodě, ale zároveň taky trochu nuda. Robert De Niro v poněkud netradiční roli nemocnýho důchodce, kterej cestuje po USA a navštěvuje svoje "povedený" dětičky. Je to dobře zahraný, celkem uvěřitelný, ale zároveň tohle neni téma, který by mě zrovna dvakrát zaujalo. Kdybych neměl De Nira rád, tak možná nedám ani ty 3 hvězdy.(10.1.2011)

Příjemný a hlavně skvěle obsazený snímek. Už samotná De Nirova přítomnost natahala do rolí jeho dětí Sama Rockwella, Drew i Kate. A všichni se přirozeně před starouškem chtěli blízknout, takže hrajou jak nejlíp umí, a taťka je stejně s přehledem strká do kapsy nenápadnými trumfy. Příběh je vlastně taková důchodcovská road movie o rodinných hodnotách. Tyhle filmy já naštěstí můžu a tady se ještě nebáli přitlačit na pilu.(1.7.2010)

Na charismatického a výborně hrajícího De Nira je radost pohledět a tato role ve scénáři mu byla doslova šitá na míru. Kate Beckinsale je pěkná herečka stejně jako její vlasy. Everybody's Fine je koukatelný, místy příjemný snímek který rozhodně neurazí. Také bych si však Roberta dokázal představit v daleko lepších filmech. Celkově se mi ale snímek líbil tím životním pojetím. Silné tři hvězdy, 65%(14.2.2010)

• - Během natáčení se hodně improvizovalo, aby situace nepůsobily strojeně. (Taninaca)

• - Film je předělávka italsko-francouzského filmu z roku 1990 Všem se daří dobře. (virus10)

• - 67. Zlatý Glóbus za rok 2009 - nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "I Want To Come Home" – Hudba a text Paul McCartney (danecek24)