Všichni jsou v pohodě

• slovenský

Všetci sú v pohode

Drama / Road movie

USA / Itálie, 2009, 96 min

Viackrát som si pri sledovani tejto snímky uvedomovala, ako málo stačí k tomu, aby sa obyčajný film s takou ľahkosťou priblížil k smutnej realite a aby divákovi vkusne a decentne znázornil príbeh o jednej zaneprázdnenej rodinke. Sentimentálne? Americké? Samozrejme. De Niro na plátne nikdy nesklame a dokáže rovnako srdcervúco zahrať melancholického starca ako pokryteckého mafiána. Vynikajúci kasting - Beckinsale a Barrymore svojou účasťou potešili, atmosféra dojímavo-podmanivá ma úplne položila. Nie som bezmedzný kritik, takže nie, nestrhnem hviezdu len preto, že je to americké :-)(16.6.2011)

Doják. Doják až hrůza. A to od začátku do konce. Ale De Nirem se nechám dojímat ráda. A i když jsou herci jeho dětí přece jen pořád o třídu níž, zahráli to skvěle úplně všichni. (Hlavně Rockwell by měl hrát mnohem, mnohem víc). U konce s obrazem a konečných titulků s fotkami, co De Niro pořídil, se mi opravdu zamlžily oči.(25.11.2010)

Americky sentimentálne, ale od srdca úprimné a láskavé pohladenie rodinných hodnôt. Rockwell, Beckinsale a Barrymore si každú scénku s ich hereckým vzorom De Nirom nesmierne užívajú, čo je asi najväčšia hodnota filmu. *Digitálne kamery prosím vyhodiť do koša!(16.4.2010)

Velmi příjemné drama, které nadnáší i několik závažných otázek ohledně rodinného života a vztahů dětí k rodičům, resp. rodiči. Některé scény obsahující více či méně zřetelná moudra, jež stojí za zamyšlení! Krásná hudba dotváří pěkně aranžované scény, z nichž pár působí trochu dojemně a smutně. Robert De Niro hraje výborně a role mu dokonale sedla.(15.11.2010)

Kontaktní road movie od které jsem nečekal nic a dostal jsem poměrně hodně. Možná je to tak i správně, protože to co je dokonalé na pohled je obvykle prázdné uvnitř a tenhle snímek dokonalý není ani za mák, má spoustu chyb nehledě na to, že konceptuálně připomíná Mendesovo Away we go. Ale i přes chatrnější scénář a pár podivných eskapád do nichž je hlavní hrdina jen tak mimochodem jakoby zapojen je to podívaná velice příjemná. V poslední době mně dojalo máloco, ale Everybody's Fine se to podařilo na plné čáře.(8.2.2010)

• - Robert De Niro byl od samého počátku Jonesovou první volbou pro obsazení role Franka Goodea. Oslovil ho už v roce 2007. (Taninaca)

• - Na rozdiel od svojich detí, ktoré v celom filme používajú len mobilné telefóny, Frank volá výhradne cez pevnú linku alebo z telefónnych búdok. (elanius)

• - Okrem mesta New York sa filmovalo aj na viacerých miestach v štáte Connecticut. (MikaelSVK)