poster

Všichni jsou v pohodě

 • USA

  Everybody's Fine

 • Itálie

  Stanno tutti bene

  (Itálie)
 • slovenský

  Sme v pohode

 • slovenský

  Všetci sú v pohode

Drama / Road movie

USA / Itálie, 2009, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • johnn333
  ****

  Jo, tak tohle byla rána do živého... 80%(3.10.2010)

 • Boogeyman
  ****

  Příjemný film, který mě jako dvojitého otce chvilkama opravdu dojal. Naštěstí jsem se informoval dopředu a neočekával rodinnou komedii, jak napovídá název i trailer. Robert De Niro je pořád sekáč největší a svého odstrčeného zasloužilého tatíka zvládá s přehledem. Každopádně jsem si v mnohých scénách říkal, jak by mu ještě pořád slušel nějaký mafiánský kápo. Snad to s tim Scorsesem klapne.(16.6.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Ptám se sám sebe, proč mi všichni lžete?" Mám své děti rád a budu šťastný, když budou v životě spokojené. Je mi přitom celkem jedno, jestli budou žít na Jižním pólu s osobou stejného pohlaví, různého vyznání či barvy pleti. I zvídavý důchodce Frank na tom byl podobně. Ten se nedočkal svých ratolestí na domluvené sešlosti a proto vyrazil na životu nebezpečnou výpravu zkontrolovat jejich stav. Mě to tedy dost zaujalo, neboť v současné době jsem rodičem i dítětem, takže jsem dostal šanci popřemýšlet o chybách obou stran a pokusit se teorii nenásilnou formou proměnit v praxi. A to není málo.(12.5.2016)

 • Enšpígl
  ****

  Film je de facto remake italskýho filmu Všem se daří dobře s Marcello Mastroiannim, takže bych sem klidně mohl zkopčit koment od tohoto filmu, protože beztak ten koment nikdo nečet a byl bych z obliga, ale to by mě hryzalo svědomí, že jsem tuhle databázi ochudil o můj veledůležitej názor na tenhle film, kterej jistě každýho strašně zajímá. Nejsilnější složkou filmu je jednoznačně Robert De Niro, jen díky jeho výkonu vyniká celá bolestná podstata filmu a skutečně bych nechtěl být v jeho kůži ani na jednu minutu. Hrozně se mě líbilo jak fotil, to bylo nejlepší na celým filmu a ocenil jsem, že během závěrečných titulků ty fotky ukázaly, třeba ten autobus, taková milá a upřimná fotka. No a nemůžu nezmínit konec. Znáte to, někdy scénarista tlačí tak na pilu že nás obláží závěrečným dojímavým patnáctiminutovým projevem hlavního hrdiny v marné snaze zaslzet oči po celým světě. Tady jsem nenašel ani milimetr neupřimné citové gradace ve snaze dojmout i sedací soupravu před TV. Tady stačil krátký, ale zato upřimný záběr na jeden obraz a pak do očí Roberta De Nira a z očíček začaly skákat slzy jak paragánská jednotka při výsadku.(27.11.2010)

 • Jamal
  ****

  Až moc upřímnej a uvěřitelnej příběh.(31.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace