poster

Architekt odpadu

 • Velká Británie

  Garbage Warrior

Dokumentární

Velká Británie, 2007, 84 min

Režie:

Oliver Hodge
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Big Bear
  ****

  Úžasná záležitost. Nemáte kde bydlet? Dejte dohromady pár lidí, kupte pozemek a potkejte se s týpkem Michaelem Reynoldsem. To ostatní se už válí jen kolem vás. Tohle je jistě cesta správným směrem. Bohužel to majoritu nějakým způsobem sere a tak se tomu snaží házet klacky pod nohy. Palec nahoru! * * * *(12.6.2012)

 • MiCM
  *****

  Tak to je ohromný film. Škoda, že s tou legislativou je to všude takový problém. Potažmo i politikou. Takhle by už mohlo být všechno možná úplně jinde.. Tenhle dokument by to chtělo šířit hlava nehlava..(26.10.2010)

 • Mononoke.
  ****

  Žádné art záběry architektury ani umělcovy duchaplné aforismy, ale celoživotní boj s byrokracií a americkou zkostnatělostí. Každodenní tvrdá práce, tým spolehlivých kumpánů, velké ústupky a malé krůčky jsou to, co Michaela Reynoldse posouvají dopředu, na trnité cestě k ekologickému bydlení a čistému žití. Ne vážně, bydlet v takovém soběstačném domku by asi nebylo nic pro mě. Zlaté viktoriánské vily, ale jinak k práci v postižených oblastech respekt.(1.4.2010)

 • charlosina
  *****

  Výborný dokument o skvělém člověku.(6.10.2009)

 • Slarque
  ****

  Ze začátku jsem ho pokládal za nějakého přestárlého hipíka, ale ten film mě vyvedl z omylu. Režisér si našel opravdu zajímavý objekt a pak provedl filmařsky naprosto profesionální práci, takže boj architekta s byrokratickými větrnými mlýny není žádná politická nuda, ale velmi dramaticky vypadající záležitost. Ale bydlet bych v tom nechtěl...(13.12.2009)

 • - Dokument získal v roce 2009 hlavní cenu na 35.ročníku mezinárodního festivalu o životním prostředí Ekofilm v Českém Krumlově. (Kamkon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace