poster

Proboha!

 • USA

  Religulous

Dokumentární / Komedie

USA, 2008, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  ****

  Věřící: "Bůh vás slyší, kdykoli to opravdu potřebujete." Bill Maher: "Pokud Santa Klaus dokáže objet všechny domy na světě..." Věřící: "Já na Santu nevěřím." Bill Maher: "No ještě aby, je to absurdní, aby jeden člověk dokázal obletět všechny komíny na světě a hodit do nich dárky… ale když jeden člověk slyší všechny prosby, to je něco jiného...". Jak tvrdil Seneca mladší: “Náboženství je shledáváno prostým lidem jako pravda, vzdělaným lidem jako lež a vládnoucí vrstvě jako užitečnost.”(18.8.2010)

 • xxmartinxx
  ****

  Přestože Charles neumí střihy a manipulaci schovat jako například Moore, dokáže z těch rozhovorů a nápadů vytvořit nápaditý, dostatečně chytrý a vtipný dokument, který sice závažnost jeho myšlenky dalece přesahuje, ale zhošťuje se jí obstojně.(21.7.2010)

 • Renton
  *****

  Scénář: Bill Maher .. DOKONALE TREFNÉ!! Bill Maher je tiskový mluvčí mého "náboženského" smýšlení. ___ Díky kiddo.(30.1.2009)

 • Beckett51
  *****

  Aneb dokument o tom, že když má jeden člověk imaginárního přítele, je to mozková porucha, a když má miliarda lidí imaginárního přítele, je to náboženství.(12.1.2015)

 • dobytek
  *****

  Kdykoliv jsem se setkal s někym věřícim, byl to vždycky naprostej idiot. Tento dokument a komentáře některejch uživatelů ("překvapivě" velká část z nich píše slovensky) jenom potvrzujou, že věřící jsou banda idiotů. A na účet těchto idiotů jsem se výborně pobavil.(8.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace