poster

Proboha!

 • USA

  Religulous

Dokumentární / Komedie

USA, 2008, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Silas
  *****

  Nevěřim, že spatřím někdy v životě lepší dokument. Budu se snažit, aby jej viděli všichni v mým okolí... 100%!(10.2.2009)

 • berg.12
  **

  "Nemluvíme o osobnostech jako jako Matka Tereza, Desmond Tutu nebo Dalajláma. Víme, že to jsou dobří lidé, kteří se snaží předat mírumilovné poselství. Na poli náboženství jsou ale menšinou." (Lerry Charles) Zábavná cesta do hlubin ateistovy duše (o žádný dokument samozřejmě nejde). Škoda těch posledních teatrálně apokalyptických pár minut, které tu srandu obrací proti sobě samé.(17.1.2010)

 • T2

  Rozpočet $2,5miliónaTržby USA $13,011,160Tržby Celosvetovo $13,639,115Tržby za predaj DVD v USA $7,266,645 //počet predaných kusov 402,696(10.2.2010)

 • gogo76
  ****

  Sám seba by som nazval beznádejne stratenou ovečkou. Podobne ako moderátor som v detstve povinne a "rád" chodil do kostola. S rokmi pribúdali otázky na ktoré nepoznám odpoveď ani dnes a tak sa postupne stal z "veriaceho" ateista. I podľa mňa sú veriaci iba hlúpe stádo, ktoré manipuluje vždy ten, čo vodu káže a víno pije. Všetka tá noblesa , luxus a neskutočné majetky je vo veľkom rozpore s ich učením. Čím viac o cirkvi viem, tým viac ju nenávidím. Nemyslím len minulosť - upaľovanie, vraždenie, križiacke výpravy, ale i súčasnosť. Zneužívanie detí, hrabanie majetku, falošnosť...Existujú stovky náboženstiev, stovky bohov a každý verí v toho svojho. Koľko veriacich vošlo počas 2. svet. vojny do koncentračných táborov, neskôr gulagov a koľko ich vyšlo? Ani jeden,,,, ak, tak len hlupák. Kto sme, odkiaľ sme , ako vznikol život, to sú otázky na ktoré asi nikdy nepoznáme odpoveď. Dokument je robený zábavnou formou a je na čom sa baviť. Jeden blbec väčší než druhý...80%.(22.10.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  V otázkách víry a Boha se obvykle nevyjadřuji, ale jsem rád, že se Bill Maher pustil do souboje s všemocným, vševědoucím a kdovíjakým ještě. Jeho zarputile ateistický pohled na náboženství sice nemá ani na dohled hranici seriozního dokumentu, neboť jeho účelem je, za pomoci demagogicky povrchních otázek, zesměšnit víru v cokoli, ale akademická přesnost by stejně pouze ubírala snímku na zábavnosti. Nebudu předstírat fundovanost v dané problematice, protože jsem chyběl při velkém třesku a ani v mém okolí nikdy nevstal z mrtvých žádný tesař - nehledě na to, že je mi to stejně jedno. Mé hodnocení je tedy pouze prostým důsledkem toho, že jsem se velmi dobře pobavil a neodpustím si na závěr nepřidat jednu skvělou hrozbu: "Klystýr Ducha svatého na vás!"(8.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace