Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  ***

  veľké sklamanie... z tak sľubného a originálneho námetu sa dala vyťažiť veľmi vtipná cynická komédia a nie tento nudný romantický film, kde človeka teší len pekná garner a pár cameí... a že je to z roku 2009 a vyzerá ako z roku 1992 je tiež záhada... slabé 3(2.2.2014)

 • boshke
  ****

  Námět perfektní, z počátku velmi vtipné, poté spíše romantické a(ž) patetické, ale celkově nijak neurážející a příjemné... 80%(30.9.2013)

 • Xmilden
  ***

  Pokud jde o komika Rickyho Gervaise tak mi to jméno až do dneška nic neříkalo. Po shlédnutí této komedie se musím na tohoto originálního vizionáře zaměřit o něco více. Film Vynález lži mě evokoval mírně Yes Mana s tím rozdílem že tady neříká hlavní hrdina pořád ano, ale prostě rovnou lže. Zajímavý nápad a počet humorných situací na sebe nenechá dlouho čekat. S blížícím se koncem se film začíná pomalu naklánět k romantice, ale to samozřejmě nemůže nikterak vadit. Hodně se mi ve filmu líbily také camea Edwarda Nortona coby policisty, který si dopředu řekne o úplatek anebo P.S. Hoffmana v roli barmana. 60%(8.3.2010)

 • Cervenak
  ***

  Liar, Liar naruby. Ako že je Muž na nebi nado mnou... zvláštny film. Fakt, že sa netlačí na komediálnu pílu, mi vyhovoval, Gervais je príjemne pohodový, hviezdne cameá milé, niekoľko scén zaváňa genialitou (keď hrdina kvôli zomierajúcej matke vymyslí náboženstvo, je to dojímavé a zároveň nesmierne vtipné), ale celý ten koncept vlastne ktovieako presvedčivo nefunguje, film v druhej polovici výrazne stráca dych a celé finále je zúfalo mdlé.(30.7.2010)

 • dobytek
  ****

  Původně jsem vůbec neměl v plánu dívat se na film s označenim "romantická komedie", ale nějak zrovna nic lepšího v televizi nešlo, tak jsem to zkusil. A ten film se mi začal od prvních minut dost zamlouvat. Nápad je to opravdu výbornej a originální. Sice jak film ubíhá, tak pokud by se v tom člověk chtěl nějak vrtat, našly by se tam nejrůznější věci, který jsou dost nelogický, případně si vyloženě odporujou, ale tentokrát to filmu odpouštim. Bral jsem to prostě jako naprosto smyšlenej svět, ve kterym nemá smysl řešit nějakou logiku, ale jenom si vychutnávat nejrůznější trefný a vtipný narážky na ten náš svět. Dost dlouho jsem uvažoval zase po dlouhý době o maximálnim hodnocení, ale nějak mi prostě neseděl ten romantickej obal. Zejména druhá polovina je plná nejrůznějších romantickejch klišé, takže hvězda dolů... 80%(9.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace