Film plynie pomaličky ako deň starca a scenérie sú rovnako bezútešné ako sychravá jeseň. Charles sa dostáva na ulicu a jediným verným spoločníkom je jeho malý pes. Stretáva ho opustenosť, beznádej, smútok. Ale kdesi vnútri stále žije sympatický úsmev, nezlomná viera a hrdosť. Belmondo stvárňuje všetky tieto emócie a stavy duše s "gabinovským" prehľadom, jeho herectvo je vierohodné a silné. Ako je silný s pribúdajúcimi minutami aj tento príbeh. A ja stále verím, že to nie je Bebelov posledný film.(12.11.2009)

• Pepinec

Melancholická sága pro seniory podpořená elegantním rukopisem francouzských kameramanů (ostatně jako vždy) a vcelku zdařilou hudbou. Toť ale vše, přidaná hodnota na mě patrně nezbyla. Štěstí tohohle filmu je jeho název, protože jmenovat se třeba Jean a jeho pes, nemám šanci poznat kdo je kdo... =)(6.6.2009)

Tohle moc nefunguje hlavně po scenáristické stránce. Muž, jeho pes a série nijak nesouvisejících setkání. Možná by se dala skoro libovolně přeházet a výsledek by byl stejný. Ale ten pejsek to zahrál skvěle, přidávám jednu hvězdičku.(16.5.2014)

Zajímavé, že se Jean-Paul Belmondo "u nás na CSFD" dostal v tomto filmu v pořadí herců až na třetí místo, to se divím, že před něj nedali i toho "jeho" psa.... Pro mě tento dlouho očekávaný film je rozhodně velké zklamání, ani Belmondo nemůže zvítězit nad mizerným scénářem. Takže Belmondo *****, film *** s odřenýma ušima.(7.11.2009)

Ten Pierre Mondy mě fakt dostal... Snímek, který vyvolává emoce pomalu a ne s tou správnou intenzitou. Nejedná se ale o citové vydírání, což je velikánské plus, to víte, pejsci, "Made In USA" by to bylo horší. 70%.(4.1.2010)