poster

Jurské komando

 • Česko

  100 mil. let př. n. l.

 • USA

  100 Million BC

 • Slovensko

  Útok dinosaurov

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2008, 85 min

Režie:

Griff Furst

Scénář:

Paul Bales
 • Dubro
  odpad!

  Vrelo doporučujem užívateľom, ktorí príliš často dávajú hodnotenie "odpad". Vlastne doporučujem každému pretrpieť si hodinu a pol pri tomto filme. Neskutočná pecka!!! (Po hodnotení "ODPAD" by mal byť ešte " PSÍ GRC ", to by som dal tejto neuveriteľnej zlátanine.)(18.4.2008)

 • Pepinec
  odpad!

  Navrhuji následnou úpravu oficiálního textu distributora; "Trikově zabité nonakční sci-fi ukazuje apokalyptickou vizi světa, ve kterém si Griff Furst zahrával se sborníkem nápadů pacientů ústavu mentálně zaostalých jedinců tak dlouho, až se mu vše vymklo z rukou. Skupinka hnusných amerických žoldáků (proto český překlad názvu Jurské komando) se vydává pomocí brány v čase do doby před sedmdesáti miliony let (proto originální název 100 Million BC), aby zachránila několik vědců-neandrtálců, kteří se zde ocitli vinou vlastní neschopnosti přečíst si předem scénář. Když se pak výprava vrátí domů, je už na všechno příliš pozdě... Film nezachrání ani přerostlé červené kuře, s naprostým přehledem nejinteligentnější tvor podílející se na vzniku jednoho z nejubožejších parazitování na jméně Stevena Spielberga."(2.1.2012)

 • Rodriguez
  *

  "Kde se tam vzal ten tank? Z půjčovny asi nebude." 15%(31.12.2013)

 • balone
  odpad!

  Nechápu účel, který vedl k natočení tohoto filmu, pořád mi nad tím zůstává rozum stát....(3.6.2011)

 • majxik
  odpad!

  Ok, tak začnu tím co bylo na filmu dobré. No moc toho nebylo, pár hezkých hereček a zajímavý nápad, ostatní už bylo dost odfláklé. Začněme zbraněma a výzbrojí když se to jmenuje v češtině jurské komando, nevím kdo vymyslel že do jurského období se bude hodit tak slabá zbraň jako mp5, to nechápu, ani nechápu to jak někoho napadlo odfáknout u zbraní efekty (vypadá to jako by stříleli z airsoftových zbraní včetně učinků)... no a co dál? Herecké výkony očividně tu žádné být nemužu kvuli špatné řežii a efektům kdy některé scény vypadají dosti komicky.... no raději tady skončím jinak to prožiju znova, což bych nechtěl.(30.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace