poster

Jurské komando

 • Česko

  100 mil. let př. n. l.

 • USA

  100 Million BC

 • Slovensko

  Útok dinosaurov

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2008, 85 min

Režie:

Griff Furst

Scénář:

Paul Bales
 • majxik
  odpad!

  Ok, tak začnu tím co bylo na filmu dobré. No moc toho nebylo, pár hezkých hereček a zajímavý nápad, ostatní už bylo dost odfláklé. Začněme zbraněma a výzbrojí když se to jmenuje v češtině jurské komando, nevím kdo vymyslel že do jurského období se bude hodit tak slabá zbraň jako mp5, to nechápu, ani nechápu to jak někoho napadlo odfáknout u zbraní efekty (vypadá to jako by stříleli z airsoftových zbraní včetně učinků)... no a co dál? Herecké výkony očividně tu žádné být nemužu kvuli špatné řežii a efektům kdy některé scény vypadají dosti komicky.... no raději tady skončím jinak to prožiju znova, což bych nechtěl.(30.12.2011)

 • Pepinec
  odpad!

  Navrhuji následnou úpravu oficiálního textu distributora; "Trikově zabité nonakční sci-fi ukazuje apokalyptickou vizi světa, ve kterém si Griff Furst zahrával se sborníkem nápadů pacientů ústavu mentálně zaostalých jedinců tak dlouho, až se mu vše vymklo z rukou. Skupinka hnusných amerických žoldáků (proto český překlad názvu Jurské komando) se vydává pomocí brány v čase do doby před sedmdesáti miliony let (proto originální název 100 Million BC), aby zachránila několik vědců-neandrtálců, kteří se zde ocitli vinou vlastní neschopnosti přečíst si předem scénář. Když se pak výprava vrátí domů, je už na všechno příliš pozdě... Film nezachrání ani přerostlé červené kuře, s naprostým přehledem nejinteligentnější tvor podílející se na vzniku jednoho z nejubožejších parazitování na jméně Stevena Spielberga."(2.1.2012)

 • Ruut
  ***

  Hmmm vidím v trafice dinosaura kouknu sem zda by to mohlo být zajímavé .. a ono hele já to už viděl a už si taky vzpomínám, že to byla docela fajn kravina, kdy se člověk škodolibě směje nad blbostí jiných a dělá mu to dobře. Jo klidně to dejte.(2.7.2009)

 • L0ra
  *

  Jeden z těch lepší filmů od Asylum, k dobru má navíc, že je vcelku krátký.(4.7.2013)

 • Nettrass
  odpad!

  Herce soudit za filmozradu, papírové dinosaury spálit a režiséra dát do zastavárny - zešediví tam. Sobě dát pár facek, že jsem se nepodíval na hodnocení a spláchnout to frťanem.(4.12.2011)

 • - Přestože originální název filmu zní 100 milion BC, v samotném příběhu se mluví zhruba o 70 milionech let před Kristem. (Terva)

 • - Ve scéně v první minutě, kdy Michelle (Michelle Dickson) začíná slaňovat do jeskyně, lze v odrazu její přilby vidět reflektor a několik členů filmového štábu. (Terva)

 • - Natáčelo se v Kalifornii v USA a v Belize. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace