Jurské komando

USA, 2008, 85 min

Griff Furst

Paul Bales
  • Ellmariachi

Dlouho předlouho jsem hledal film, který jsem viděl jednoho jarního večera u kamaráda, při partičce pokeru. Dokázal totiž to, že odpoutal mou pokerovou duši od karet a možných výher. Dokázal totiž to, že si mou pozornost udržel dalších několik dlouhých minut. Několik dlouhých minut jsem s otevřenou pusou zíral jak je tohle možné. Ty minuty byly dlouhé, ale bylo jich všeho všudy jen pár. S otevřenou pusou jsem zíral, protože něco tak hnusnýho na pohled jsem v TV neviděl ani v GoGo šou. A to, že jsem ten večer prohrál 400,- nebyl ten nejhorší zážitek. Slovo ODPAD na CSFD má své opodstatnění. 0 procent.(22.9.2014)

• stration

Jednu hvězdu dát musím. Něco tak blbýho se totiž jen tak nevidí. V podstatě jsem se celou dobu smál příšerným dialogům, ultralevným a nepovedeným trikům a celé debilitě tohoto opusu. Nenudilo mě to.(18.2.2013)

Po Jurském světě jsem si potřeboval spravit náladu a tohle byla trefa do černého. Naprosto strašné herecké výkony, brutálně špatné efekty, céčkový scénář, zlá kamera - a když to všechno dáte dohromady, vznikne vám naprosto skvělá zábava!(18.6.2015)

• Zazie

Největší problém byl film tady na databázi vůbec najít, protože Prima Cool ho uváděla pod názvem 100 mil. let př.n.l. Další problém byl vůbec ho dokoukat. Námět by to byl docela zajímavý, ale zpracování neuvěřitelně nudné. Takže největší zábavou bylo sledovat, jaké nelogičnosti tvůrci ještě vymyslí. Třeba: příroda před miliónem let vypadala úplně stejně jako nyní, navíc tam sem tam rostly podivně barevné plastové rostliny. Nebo: ti vědci, kteří se v roce 1949 vydali na neúspěšnou výpravu do pravěku, si nejspíš předtím zalétli do 21. století nakoupit nějaké oblečení, protože to, co měli na sobě, v roce 1949 nikde sehnat nemohli. No a ty strašlivé triky - filmová technika od cesty do pravěku někam pokročila - nebo ne? Odpad přesto nedávám, protože ten nápad, co se stane, když se přesun úplně nezdaří, mi za tu hvězdičku stál.(2.1.2012)

• balone

Nechápu účel, který vedl k natočení tohoto filmu, pořád mi nad tím zůstává rozum stát....(3.6.2011)

• - Natáčelo se v Kalifornii v USA a v Belize. (Cheeker)

• - Přestože originální název filmu zní 100 milion BC, v samotném příběhu se mluví zhruba o 70 milionech let před Kristem. (Terva)

• - Vojenská jednotka, která je poslána do minulosti, používá samopaly MP5A4 s ACOG kolimátory a laserovými zaměřovači. (JackBurda)