Jurské komando

USA, 2008, 85 min

Griff Furst

Paul Bales
  • Phobia

"Trikově nabité akční sci-fi", "skupinka drsných amerických vojáků" :-DDD. Chápu, ono by možná tolik nelákalo jako oficiální text distributora napsat pravdu: mizerně natočená maňásková fraška s bandou nevzhledných chovanců z ústavu pro mentálně znevýhodněné;-). Telebednu jsem zapnula zhruba v půlce filmu, takových 10-12 minut jsem se střídavě hystericky hihňala, div mi nepovolily těžce zkoušené svěrače, a zároveň nechápavě vrtěla řepou nad kýmkoliv, kdo byl ochoten tohle realizovat, investovat do toho čas a peníze + jakkoliv s tímto výtvorem spojit své jméno (případně pseudonym). Jelikož už jsem však měla kvótu absolvovaných sraček pro tento týden splněnou, zvolila jsem nakonec méně absurdní zábavu, než pozorovat nereálně se chovající a ultradebilně komunikující oživlá dřeva, jak se honí za plyšovým "tyranosaurem", co se nepozorovaně plíží rušnými ulicemi a občas povyskočí 100 metrů do vzduchu pro vrtulníkový zákusek... to vše vkusně proloženo leteckými záběry nočního velkoměsta. Kousek pouze pro šestileté kloučky podprůměrné inteligence nebo pro fanatické lovce odpadů.(2.1.2012)

• Crocuta

Jako spousta ostatních jsem chtěl "Jurské komando" vidět jen proto abych se pobavil na účet tvůrců, jak činím často a rád s podobnými na první pohled béčkovými až céčkovými projekty. Ale ouha - šeredně jsem se spletl, to to bolelo! Tato záležitost, pro niž je označení "sračka" nezaslouženě vysokým hodnocením, je tak zoufale nudná a totálně blbá, že mít o rozměrech její stupidity reálnou představu, vyhnul bych se jí velkým obloukem... no, dobře mi tak. Nejvíc mne ničily (několikrát pro velký úspěch opakované) scény dojemných loučení před vstupem do brány v čase - už tak neúnosnou stopáž prodloužily o další nekonečné minuty, kdy si trpící divák uvědomí kam až mohou klesnout někteří herci a vůbec lidé označující sami sebe neoprávněně pojmem "filmaři".(9.4.2010)

• corpsy

Filmárčina sa v tomto prípade rovná 0.0. Točiť hala bala a ani sa nepozastaviť na logickými kotrmelcami natáčania ( napr. v druhej polovici filmu sa v záberoch objavujú ľudia a vozidlá, ktoré tam pravdepodobne vôbec nemali čo robiť, poprípade viditeľné zátarasy premávky kvôli nakrúcaniu ), to je viac ako odvážne. The Asylum to ale dokáže.(11.3.2016)

• Rogue

Tajně jsem doufala, že pomůže, když tenhle film uvidím naschvál a ne omylem. Očekávaná stupidita se dostavila, s vtipností je to bohužel slabší...(28.4.2008)

• Iks

Tvůrci drží směr filmu 10000 B.C. a rozhodli se, že roky umocní. A tak vznikla i umocněná sračka. Je to děs, vyhýbat se obloukem....pokud u toho hodláte hulit trávu, tak se bude jednat o nejhustější parodii na akční film všech dob.(17.2.2013)