Jurské komando

USA, 2008, 85 min

Griff Furst

Paul Bales
  • balone

Nechápu účel, který vedl k natočení tohoto filmu, pořád mi nad tím zůstává rozum stát....(3.6.2011)

• Tuax

Neskutečně naivně odvýpravěný příběh a zpracování filmu se nedá snad ani hodnotit jako spracování, jako spíše pokus o něco, co vypadá jako film. Triky vypadaly na dnešní dobu hodně zaostale, herecké výkony zde nebyly žádné, scénář otřesný. A to je to opravdu krátké, jenže spousta scén tam byla jaksi i tak navíc. Celkově dlouhá nezáživná nuda.(9.1.2011)

• Nettrass

Herce soudit za filmozradu, papírové dinosaury spálit a režiséra dát do zastavárny - zešediví tam. Sobě dát pár facek, že jsem se nepodíval na hodnocení a spláchnout to frťanem.(4.12.2011)

• Crocuta

Jako spousta ostatních jsem chtěl "Jurské komando" vidět jen proto abych se pobavil na účet tvůrců, jak činím často a rád s podobnými na první pohled béčkovými až céčkovými projekty. Ale ouha - šeredně jsem se spletl, to to bolelo! Tato záležitost, pro niž je označení "sračka" nezaslouženě vysokým hodnocením, je tak zoufale nudná a totálně blbá, že mít o rozměrech její stupidity reálnou představu, vyhnul bych se jí velkým obloukem... no, dobře mi tak. Nejvíc mne ničily (několikrát pro velký úspěch opakované) scény dojemných loučení před vstupem do brány v čase - už tak neúnosnou stopáž prodloužily o další nekonečné minuty, kdy si trpící divák uvědomí kam až mohou klesnout někteří herci a vůbec lidé označující sami sebe neoprávněně pojmem "filmaři".(9.4.2010)

• L0ra

Jeden z těch lepší filmů od Asylum, k dobru má navíc, že je vcelku krátký.(4.7.2013)