poster

Příběh rytíře

 • USA

  A Knight's Tale

 • Slovensko

  Príbeh o rytierovi

Akční / Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 2001, 132 min (SE: 144 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ****

  rozpočet : $65 million tržby celosvetovo : $117,487,473(16.1.2007)

 • xxmartinxx
  ***

  Příjemný film na jedno použití, kterému ale zoufale chybí "něco navíc". Ne že bych se nudil, jenom mě prostě příběh sám nezaujal natolik, abych ho někdy chtěl vidět znovu. Přesto rozhodně nejde o ztrátu času a určitě nelituju, že jsem mu tu hodinu a půl dal. Herci jsou docela sympatičtí.(12.12.2009)

 • Jamal
  ****

  Jelikož tam byla vidět na chvilinku ségra, jako jedna z vysoce postavených dam a při rytířském turnaji ( protože se ve skutečnosti při filmování nekonal ) tváří jako jediná jak kdyby ji to absolutně nezajímalo, mě opravdu pobavilo, .... (( :: jinak hezký příběh ale jsou tu i lepší filmy za čtyři(21.11.2005)

 • Dudek
  *

  Příběh rytíře je každopádně příjemnou filmovou podívanou s lehkou zápletkou, který vás lehkým vánkem odvaje do říše humoru. Ano, ač napsal jsem to básnicky, myslím to vážně. Film je lehko stravitelný, nemusí se u něj přemýšlet - vše vám předestele až před nos - a vy můžete jen jíst naservírované porce humoru. Dobrou chuť.(4.6.2005)

 • golfista
  ****

  Velmi příjemné překvapení, které si napsal, režíroval i produkovali Brian Helgeland. Po scénáři ke "Spiknutí", přidal režii u "Odplaty" a v "Příběhu rytíře" přidal i produkci. Film je plný dobrodružství, romantiky, super muziky, krásných žen a výborných záběrů ze soubojů. Takový moderní Fanfán Tulipán. Zajímavá je i velká účast českých herců a ostatních tvůrců. Pro pobavení mohu jen doporučit.(31.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace