Příběh rytíře

A Knight's Tale

Príbeh o rytierovi

Akční / Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 2001, 132 min (SE: 144 min)

Film, na který sedí úsloví "tak debilní, až je roztomilý." Dámy a pánové, odložte mozek v šatně a budete se výborně bavit. Uvedené je stejně potřeba udělat u spousty filmů, tak co.(5.7.2007)

Jelikož tam byla vidět na chvilinku ségra, jako jedna z vysoce postavených dam a při rytířském turnaji ( protože se ve skutečnosti při filmování nekonal ) tváří jako jediná jak kdyby ji to absolutně nezajímalo, mě opravdu pobavilo, .... (( :: jinak hezký příběh ale jsou tu i lepší filmy za čtyři(21.11.2005)

• berg.12

Takovouhle stylizovanost bych čekal možná tak v seriálu "Xena". A nejhorší je, že to snad tvůrci mysleli i vážně (a nemyslím tím ten "středověk").(11.9.2006)

Film si jednoznačne zaslúči červené orámčekovanie a to nielen takéto na hranici. To, že ide o príjemnú zábavu, niet pochýb. Tvoria ju hlavne zručný scenárista/režisér a sympatické herecké vložky. Herecké je prvá vec, ale nie vždy sa podarí dať dokopy tak milé a prirodzené obsadenie ako v tomto rytierskom príbehu. Po zábavnej stránke naozaj vkusné, žiadne dementné prešľapy a to sa mi páči. Proste dobrodružstvo s romantikou na úrovni. Tie súboje a Queen boli len takou čerešničkou. 80%.(13.1.2008)

Příběh rytíře si škodí snahou o nějakou vážnost. Jako muzikál by fungoval výtečně. 70% Zajímavé komentáře: tron, Darkslayer, SeanLSD(10.6.2005)