poster

Příběh rytíře

 • USA

  A Knight's Tale

 • Slovensko

  Príbeh o rytierovi

Akční / Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 2001, 132 min (SE: 144 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tyler
  ****

  Moc příjemné překvapení...Chytrý a vtipný scénář, povedené zakomponování narážek na moderní dobu, dobrá hudba a několik opravdu kouzelných scének. Herecké výkony jsou správně odlehčené, představitelé hlavních rolí sympatičtí a Shannyn Sossamon navíc neokázale krásná...Tenhle film opravdu stojí za to.(6.6.2005)

 • Hrabka
  ***

  Poměrně poutavý dobrodružný příběh o rytířském klání. Zajímavé souboje doprovozené hudbou Qeeenů! 65%(4.1.2008)

 • golfista
  ****

  Velmi příjemné překvapení, které si napsal, režíroval i produkovali Brian Helgeland. Po scénáři ke "Spiknutí", přidal režii u "Odplaty" a v "Příběhu rytíře" přidal i produkci. Film je plný dobrodružství, romantiky, super muziky, krásných žen a výborných záběrů ze soubojů. Takový moderní Fanfán Tulipán. Zajímavá je i velká účast českých herců a ostatních tvůrců. Pro pobavení mohu jen doporučit.(31.3.2003)

 • T2
  ****

  Rozpočet $65miliónovTržby USA $56,569,702Tržby Celosvetovo $117,487,473║ šikovný nápad, zručne natočné, dobré herecké obsadnie, prim kamera a hudba /videl v kine: 85%/(19.7.2005)

 • Phobia
  ***

  Jednalo by se o zcela klasický romantický příběh o tom, kterak mladý chudák k titulu rytíře a k princezně přišel, kdyby ovšem tento fim nebyl ozvláštněn moderní hudbou, moderními kostýmy, moderním chováním a výrazivem postav. Nakolik se tento mix historie a současnosti povedl, to už samozřejmě záleží na názoru a věku každého z nás. Já jsem z toho přinejmenším rozpačitá, ale 10 - 12 let zpátky by se mi to možná líbilo. Momentálně můžu říct jedině: "Středověk pro čtenářky Brava, fujtajxl!" 51%(15.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace