Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Katullka
  ***

  Za tu atmošku prostě tři hvězdy dát musím. Mám chuť dá papír a vyjet na festival...(8.2.2012)

 • AngelAngie
  **

  Možná kdybych neměla samo o sobě takový odpor k téhle době a kdyby mě "květinové děti" tolik neštvaly a neodpuzovaly, hodnotila bych i výš, ale... V tomhle filmu není jediná postava, která by si získala mé sympatie, nebo které bych přála cokoli opravdu dobrého od srdce. Hl. postava je tak toporně nudná / nulová, že jsem měla problém ho i sledovat a to nemluvím o vlastně všech dalších. Jestli je to záměr, dobře, ale tenhle film jde úplně mimo mě a to jsem Anga Lee měla doposud mezi těmi, kteří mě prostě zklamat nemohou. Kamera totálně nezajímavá a to i střih atd... Chápu, že jsem od toho nic čekat nemohla a jasně bylo dáno, o čem film je, ale já jsem na pokraji znechucení... (jediné dvě zajímavé postavy ve filmu pro mě byly ztvárněny Lievem Schreiberem a Kelli Garner - ta ale jen pro svoji přítomnost, neboť má mé sympatie, oba ale vůbec ve filmu být nemuseli, ostatně, co muselo?) Nejlepší komentář: gouryella - asi jsem taky zaujatá, pryč s nimi! :))(5.12.2009)

 • Javert
  *****

  Dokonalé ztvárnění konce jedné, pro mě přenádherné, epochy...(6.12.2009)

 • Flipper
  ***

  Like ants making thunder man... It was cool Sprvoti som bol pohoršený, lebo som myslel, že to bude dokument o tomto festivale. Potom som si všimol, že ide len o príbeh s oblasti festivalu a že to spáchal Ang Lee. Aký bol výsledok? Woodstock v kontraste s rodinnými hodnotami a sloboda verzus zisk. Vysvetľovanie finančnej situácie hlavného hrdinu a príprava festivalu z organizačného hľadiska trvá viac než polovicu filmu. Rozdvojenie kamery, zhon a všetko nás pripravuje na veľké finále: veľký festival. Ten však neuvidíme. Preto zmysel prvej časti bol zbytočne natiahnutý, lebo koniec a odkaz filmu tkvie v rodinným a morálnom finiši, ktorý s Woodstockom nemá nič spoločné. Nahliadnutie do festivalu vidno len v krátkom LSD tripe a pár bahenných scén, inak by som ani nevedel, že som absolvoval Woodstock, aj keď snaha o jeho ukážku sa do dvojhodinového filmu na moje veľké prekvapenie zmestila ako divák stojaci 5 Km od pódia. Výpovedná hodnota o festivale, je až trestuhodne zahodená. Lee rieši akési pozostatky Skrotenej hory vo Vilme, stárnucích rodičoch, nerozhodnosť teenegera a deti kvetov sú len kulisa, ktorá by mala naopak vystupovať ako hlavný hrdina. Film preto kríva na stupnici od 0 do 10 a výsledok ostal stáť niekde v strede... rostali len zmiešané pocity.(20.1.2010)

 • virus10
  odpad!

  Tak se mi povedlo po delší době zase něco nedokoukat..(27.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace