Kamera beze střihu zabírá panoptikum hippíků - ohromná poctivost a já si myslím, že se to Ang Leemu povedlo uchopit.(19.2.2010)

Za tu atmošku prostě tři hvězdy dát musím. Mám chuť dá papír a vyjet na festival...(8.2.2012)

drahý pane lee, tohle se vám (opět!) povedlo! vážení, nemusíte ani mít zvlášť vřelý vztah k hippíkům, ani nevadí, že slovo smažka vám asi taky nic neříká.. dokonce i to opovržení bobry bych vám odpustila.. tady stačí, když budete mít rádi film, což o mnohých z vás evidentně neplatí.. je mi vás tak trochu líto..(29.4.2010)

Vzdy som chcela byt aspon na chvilku dieta kvetov, kupat sa naha v jazere, byt od hlavy az po paty zaserinkana od blata a zazit Woodstock. Moj sen sa mi splnil.(4.12.2009)

• SLOTH

tak nejakym zpusobem ktery ve me je jsem zklaman silne momenty to ano ale jinak nic co by je mohlo pridrzet na hladine(8.2.2010)

• - Mnozí kritici na filmu ocenili dokonalou výpravu stylizovanou velmi pečlivě do sedmdesátých let dvacátého století. Práci s kostýmy, auty a interiéry této éry si režisér Ang Lee vyzkoušel už ve svém filmu Ledová bouře z roku 1997. (curfew77)

• - Film je natočen podle memoárů „Taking Woodstock“ od Elliota Tibera. (Drink4Fun)

• - Scénář napsal dlouholetý spolupracovník a držitel několika nominací na Oscara James Schamus, který si třeba za scénář k Leeho filmu Ledová bouře odnesl cenu také z festivalu v Cannes. (POMO)