Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MoRTy
  ****

  Ale jo, celkem zajímavá podívaná na Woodstock z organizačního hlediska .) Vzhledem k tomu že mě tahle tématika celkem zajímá tak sem si přihodil ještě jednu hvězdu(13.12.2009)

 • Javert
  *****

  Dokonalé ztvárnění konce jedné, pro mě přenádherné, epochy...(6.12.2009)

 • Aluska88
  *****

  Co je to sakra za kluka, který vypadá jako mladý Al Pacino?:) Tak neuvěřitelně sympaticky a přirozeně ztvárněný charakter v podání neznámé herecké tváře jsem už hodně dlouho neviděla. Demetri Martin naprosto skvěle ztvárnil milého, přátelského a slušného kluka. Klidně to mohl být jeden z těch obyčejných kluků, kteří si nikdy nemysleli, že by se mohli stát součástí něčeho velkého. Ale byl to právě on, který stál u zrodu jedné z nejlegendárnějších (nejen) hudebních událostí historie. Právě jeho postava, i její vývoj se mi velmi zalíbily. Zvláště, když jsem rozpoznala, že zde funguje nějaké to jiskření s určitými mužskými postavami, začal můj zájem ještě vzrůstat. A ona možnost nějaké té "boy action" se nakonec uskutečnila a ta scéna mi způsobila horkost po těle:) Právě díky silnému příběhu, zajímavým a skvěle ztvárněným postavám v podání Lieva Schreibera, Jonathana Groffa, Jeffreyho Dean Morgana, Imeldy Staunton, Paula Dana či milému překvapení v podobě Kelli Garner, mně vlastně ani nezajímal samotný koncert. Ang Lee dokázal vytvořit tak silnou hereckou sestavu a zpracovaný příběh, že jsem ani neměla potřebu, aby se nějaká část filmu koncertu věnovala. Přála jsem si tam být. V té době "květinových dětí." V době, kdy lidé nosily dlouhé vlasy, zvonáče, tancovali (nazí:) v přírodě, poslouchali hudbu, brali všechno možné, a nezajímalo je, kdo má na sobě jaké oblečení, jak vypadá, či jakou orientaci má. Nebáli se vyjít ven takoví, jací prostě jsou. Nikdo je nekritizoval za vzhled, za to, že by měli být jiní, lepší, obyčejnější či "zapadnout." Neříkali jim, že "musí, aby..." Neptali se jich "Proč?" Byli svobodní. Tak strašně jsem si přála, se tam ocitnout. Zažít Woodstock. Protože být takto v této době mě strašně ničí a dusí...(26.9.2012)

 • PinokKio
  ****

  Výlet do Woodstocku. který mě stál jen 110 minut času a ani jsem se moc neušpinil.(8.8.2010)

 • charlosina
  ****

  Skvělá záležitost, skvělý trip za kulisy Woodstocku. Rozhodně jsem nečekala, že uvidím film o "hudebním" Woodstocku, takže mě podání Anga Lee, který tímto počinem vzdal hold Elliotu Tiberovi (jenž "náhodou" začal psát dějiny) rozhodně nezklamalo.(11.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace