Fantastický film ze zákulisí legendarního festivalu. Je neuvěřitelné jak se lidé dokázali bavit a mít se rádi. Jen škoda, že nevynikl více soundtrack, který v tomhle případě mohl být legendární.(31.8.2009)

Když se organizace festivalu vymkne z ruke, může to být průšvih... a nebo legendární setkání téměř půl milionu lidí. Film na okraji Woodstockého festivalu a pocta jeho náhodnému organizátorovi Elliotu Tiberovi. Imelda Staunton je naprosto dokonalá.(30.8.2014)

Musím říct, že jsem měl větší očekávání. Přece jenom jsem čekal film prošpikovaný hudbou té doby, ale tady šlo o něco docela jiného. Děj celkem ujde, ale škoda, že působí tak "suše". Je mi jasný, že to byl záměr, ale nikterak mě Woodstock příliš nezaujal. Přesto bych film jako celek určitě nezavrhoval.(26.5.2010)

Kamera beze střihu zabírá panoptikum hippíků - ohromná poctivost a já si myslím, že se to Ang Leemu povedlo uchopit.(19.2.2010)

Vzdy som chcela byt aspon na chvilku dieta kvetov, kupat sa naha v jazere, byt od hlavy az po paty zaserinkana od blata a zazit Woodstock. Moj sen sa mi splnil.(4.12.2009)