• WANDRWALL

Hádání kdo jsi, to předpokládá že o tobě nikdo nic neví. Stojíš tedy za to, aby se hádalo kdo jsi?***(5.10.2010)(5.10.2010)

Jediný pořad (když nepočítám filmy) na který se dá na Primě koukat. Všechny cz seriály ve kterých hádači i moderátor hrají, jsou pro mě jasné odpady, možná díky tomu že tady není příběh, herci nehrají žádnou roli a můžou si v podstatě říkat co chtějí, to jako zázrakem docela funguje.(18.2.2009)

• becki_tu

Ačkoliv je zde v módě kritizovat tvorbu našich komerčních televizí (ano, kdo to ještě neví, Nova i Prima jsou televizemi komerčními ;) ), já kritizovat nebudu. Pořad, kde takzvaní hadači (bohužel pořád ve stejném složení) hádají povolání člověka, není sice ničím převratným, ale jako oddychovka po práci nebo jako kulisa při večeři to poslouží dostatečně. A to i bez větší újmy na divákově psychické kondici. Občas je to docela vtipné, ale někdy to zase zavání trapností. Holt od tuzemské televizní produkce zábavných pořadů nečekejme žádné zázraky.(20.6.2008)

• salahadin

Nojo, prima, co bych od ní taky čekal...duel, BANG! a PUGNO na Vondráčka, ádie a pozdravuj kryšpíny na Marsu.(11.6.2009)

• paascha

Vrchol prímáckého debilního nevkusu, který nemá konkurenci. Petr Vondráček, kterého jsem kdysi znával jako pohodáře a výborného muzikanta zřejmě objevil své horší já a předvádí nevídané. A ty kreatury s ním? Tlustá a trapná Danuš, věčná mladice, přetrapnej Klepl, co už neví nic, Prasoun jizvoun Zounar, který bere všechno, kde ho chtěj, aby si aspoň trochu vydělal, a palice Bendová, čubka s kurví tlamou, které do debilního seriálu připsaly ty krávy scénáristky další roli, zřejmě jako odškodnění za mateřskou. Peklo na zemi, hnůj a sračky(7.5.2008)