• salahadin

Nojo, prima, co bych od ní taky čekal...duel, BANG! a PUGNO na Vondráčka, ádie a pozdravuj kryšpíny na Marsu.(11.6.2009)

Bobo co myslíš?(26.11.2008)

• DaViD´82

„Velmi se na tento pořad těším a hlavně na herecké kolegy. Jsou milí, vtipní, kamarádští. Zkrátka dost odlišní od svých postav, které ztvárňují v seriálech. Myslím, že jsme v pořadu našli společnou frekvenci." říká Petr Vondráček. Děkuji touto cestou programovému oddělení televize Prima za přesunutí z pondělka na pátek. Pondělní večery totiž pravidelně trávím u rodičů a tak jsem si tuto řachandu vychutnával chtě nechtě celkem pravidelně. Na druhou stranu bylo až masochisticky zajímavé sledovat zda se konečně Zounarovi zadaří vtipná (prů)povídka. Zatím ten okamžik nenastal. Což vzhledem k tomu, že již pěknou řádků týdnů tlachá vždy po celou stopáž úplně do všeho, je naprosto proti všem zákonům statistiky. Zounar je prostě taková naše světová anomálie. Tak na něj buďme patřičně hrdí. A to je důvod proč bych tento pořad zrušil s okamžitou platností. Protože co když se Martínkovi někdy nějaký vtip přeci jen povede?(5.5.2008)

• Hrabka

Docela dobrá "soutěž", i když jim to všechno úplně nevěřím. Občas se podívám, nic extra to není, ale špatný pořad to taky není.(18.9.2009)

• Handle

A co je na tom tak hroznýho? :) Sem tam se kouknu a TAK špatné (jako zdejší komentáře) mi to rozhodně nepříjde.(12.8.2009)