• triatlet

Hádejte, vydržel jsem víc než pět minut? Slaboduchá podívaná. Snad se při ní bavili aspoň vystupující. Mě jako potencionálního diváka neupoutala.(4.6.2009)

• DaViD´82

„Velmi se na tento pořad těším a hlavně na herecké kolegy. Jsou milí, vtipní, kamarádští. Zkrátka dost odlišní od svých postav, které ztvárňují v seriálech. Myslím, že jsme v pořadu našli společnou frekvenci." říká Petr Vondráček. Děkuji touto cestou programovému oddělení televize Prima za přesunutí z pondělka na pátek. Pondělní večery totiž pravidelně trávím u rodičů a tak jsem si tuto řachandu vychutnával chtě nechtě celkem pravidelně. Na druhou stranu bylo až masochisticky zajímavé sledovat zda se konečně Zounarovi zadaří vtipná (prů)povídka. Zatím ten okamžik nenastal. Což vzhledem k tomu, že již pěknou řádků týdnů tlachá vždy po celou stopáž úplně do všeho, je naprosto proti všem zákonům statistiky. Zounar je prostě taková naše světová anomálie. Tak na něj buďme patřičně hrdí. A to je důvod proč bych tento pořad zrušil s okamžitou platností. Protože co když se Martínkovi někdy nějaký vtip přeci jen povede?(5.5.2008)

• WANDRWALL

Hádání kdo jsi, to předpokládá že o tobě nikdo nic neví. Stojíš tedy za to, aby se hádalo kdo jsi?***(5.10.2010)(5.10.2010)

• paascha

Vrchol prímáckého debilního nevkusu, který nemá konkurenci. Petr Vondráček, kterého jsem kdysi znával jako pohodáře a výborného muzikanta zřejmě objevil své horší já a předvádí nevídané. A ty kreatury s ním? Tlustá a trapná Danuš, věčná mladice, přetrapnej Klepl, co už neví nic, Prasoun jizvoun Zounar, který bere všechno, kde ho chtěj, aby si aspoň trochu vydělal, a palice Bendová, čubka s kurví tlamou, které do debilního seriálu připsaly ty krávy scénáristky další roli, zřejmě jako odškodnění za mateřskou. Peklo na zemi, hnůj a sračky(7.5.2008)

• mysiak

Česká napodobenina Inkognita, nie je ale vôbec vtipná a hádači nepasujú vôbec k sebe...pustím si radšej Jednoducho Mária ako toto...(15.9.2008)