• becki_tu

Ačkoliv je zde v módě kritizovat tvorbu našich komerčních televizí (ano, kdo to ještě neví, Nova i Prima jsou televizemi komerčními ;) ), já kritizovat nebudu. Pořad, kde takzvaní hadači (bohužel pořád ve stejném složení) hádají povolání člověka, není sice ničím převratným, ale jako oddychovka po práci nebo jako kulisa při večeři to poslouží dostatečně. A to i bez větší újmy na divákově psychické kondici. Občas je to docela vtipné, ale někdy to zase zavání trapností. Holt od tuzemské televizní produkce zábavných pořadů nečekejme žádné zázraky.(20.6.2008)

Normální show panebože! Odpad? Go, go, populisti!(24.6.2008)

• Gilmour93

Bob to třesoucí se letadlo bulharských aerolinií drží ještě jakžtakž ve vzduchu, ale je nejvyšší čas nasadit záchranné vesty a připravit se na náraz. Nebo je už pozdě?(27.1.2009)

Tak tenhle pořad mám doopravdy rád. Petr Vondráček je skvělý moderátor a sympaťák. A jelikož se tento pořad většinou kryl s nějakým nesmyslným nováckým seriálem, tak jsem nepřemýšlel a koukal na toto!(14.9.2009)

• honajz

Když se sejde parta herců, aby hráli, že se baví, tak se divák nebaví.(29.8.2009)