• Tom Riddle
  **

  Dana Morávková mě překvapuje svou intuicí a bystrostí, Alice Bendová zase tím, jak andělsky neustále působí, Bohumil Klepl mě irituje tím, jak moc se opakuje a Martin Zounar mě unavuje svým primitivním humorem. Petr Vondráček je "hrozně zajímavej" (to jsou jeho slova...), každopádně nestíhající vtipně a trefně reagovat na hadačskou čtverku, a svým nelogickým přístupem przní soutěžícím šanci k výhře. Nicméně se na to dá koukat, a občas je to i docela sranda.(31.5.2008)

 • Gilmour93
  *

  Bob to třesoucí se letadlo bulharských aerolinií drží ještě jakžtakž ve vzduchu, ale je nejvyšší čas nasadit záchranné vesty a připravit se na náraz. Nebo je už pozdě?(27.1.2009)

 • Payushka
  ****

  Mam slabou chvilku :)(15.8.2008)

 • ORIN
  ***

  Dva z hadačů mají nasráno v hlavě, dva ne. Hádejte, kdo to je?(15.11.2008)

 • DJ Obelix
  ***

  Je pravda, že postupem času už to nebaví tolik, jako na začátku. Ovšem rád se na to stále podívám. Odpad? Ani náhodou. Vždyť to by potom bylo na úrovni různých Gogo Show a podobných nováckých estrád. A to není ani náhodou(11.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace