poster

Legenda o sovích strážcích

 • USA

  Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

 • Slovensko

  Ga'Hoole: Legenda o strážcoch

 • Slovensko

  Legenda o sovích strážcoch

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy

USA / Austrálie, 2010, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  ***

  Co jen k tomu říct. 3D působilo pěkně, ale to bylo asi tak všechno. Děj nebyl nijak oslnivý, řekl bych slabší průměr. Čekal jsem od toho víc. Bohužel jsem se nedočkal.(23.2.2011)

 • JFL
  **

  Mohlo to být mnohovrstevnaté vážné vyprávění pro děti (což možná platí o předloze), ale místo toho film jako schyzofrenik na drogách hekticky přeskakuje mezi hutnou atmosférou a imbecilně rozjařilou hovadinou, která se snaží děti oblbnout střečkováním a žbrbláním. Dobrodružství sov pojaté jako bombasticky patetický akčňák na pomezí Hvězdných válek, Pána prstenů a Transformerů spíš než podívanou pro děti skýtá provinilé potěšení campu. Mýtus Zacka Snydera coby zručného adaptátora tímto snímkem padl, zůstává už jen statut fanatického inscenátora dokonale vycizelovaných záběrů pro masturbační orgie filmových fandů.(23.1.2011)

 • Zíza
  **

  Pěkná animace, v jednu chvíli se mi zalíbil i hudební doprovod. Ale jinak? NOPE. Možná jsem citlivka, ale absolutně se mi příčilo, že se mezi sebou perou sovičky. Navíc takový infaltilní příběh, šablonovité postavy, podivné ambice, cíle i to, co žene hrdiny či antihrdiny. Nelíbilo se mi. Je tu tisíce a tisíce jiných a lepších animáků. Slabé 2*.(15.11.2011)

 • hirnlego
  **

  Učí se, jak lítat. Učí se, jak opravdu lítat. Učí se, jak opravdovějc lítat. Konec. Zpomalovačky jsou príma s lidma, ale s malovanými ptáky je to vážně HUMOR, poplakala jsem celou sedačku Student Agency Fun@Relax.(18.9.2011)

 • Faidra
  **

  Sovy jsou bohužel přesně tím, čím se mi zdály být - to jest nudnou infantilní slátaninou.(7.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace