Docela mi vadilo, že vraha ve filmu čekal jiný konec než ve skutečnosti. (Pondělí 08.11.2010)(8.11.2010)

Co u tohohle filmu oceňuju, je atmosféra (první půlku byla téměř špičková) a ojedinělou kameru. Ale tohle bude bohužel vše, co mi zůstane v paměti. Příběh je dost zvláštní, stejně jako konec. Jiráček je sice ok, ale zbytek ne. Jakoby režisér nevěděl, o čem chce točit. Takhle zůstává potenciál příběhu opravdu zabitý a jsem zvědavý, jestli se za pár let tohoto tématu neujme někdo jiný a nepřepracuje ho. 50 %.(3.4.2011)

• choze

Byla nebyla jedna extrémně zelená nemocnice plná sexy sestřiček a v ní řádil psychopatický vrah s injekční stříkačkou... Nejkřiklavější český exploatační flák, nejkřiklavější výběrem svého inspiračního zdroje, ještě čerstvě v paměti zapsané šťavnaté kauzy heparinového vraha. Vytěžit z tak citlivého případu tak béčkový lékařský thriller, to chce hodně drzosti/neumětelství a každopádně je to těžký hyenismus (ale to mi nevadí). Čekal jsem, že se víc neplánovaně nasměju, ovšem totálně bezradný konec jako vystřižený z nějakého amatérského filmu mě srazil na kolena. Pozitiva: Václav Jiráček a Ivan Franěk. A ty sestřičky.(22.2.2010)

Není to bůhvíjaký šlágr, ale po formální stránce nemám k filmu vážnější výhrady a nevím jak pro koho, ale z mého hlediska byly motivy jednání hlavní postavy objasněny docela věrohodně.(21.6.2011)

• Wacoslav1

2* za téma. Jinak bych takhle trapně a pozérsky zahranýmu heparinovýmu vrahovi pustil žilou jako prvnímu.25%(28.4.2016)