Expelled: No Intelligence Allowed

Dokumentární

USA, 2008, 90 min

Dokument o hledání pravdy. Evoluce nebo stvoření? A proč je evoluce protlačována a stvoření potlačováno? Tento dokument nepřináší žádné odpovědi, ale vyvolává otázky. Otázky, na které je dobré si odpovědět... A mnohdy zesměšňující prostřihy (ikdyž vůči opačné straně barikády) mi vadily... Před shlédnutím filmu je dobré vědět, co znamená ID, aneb Inteligentní design A jako vždy - TIPseznam dalších křesťanských filmů.(2.8.2012)

Za to jak se Dawkins znemožnil na konci bych dal i 5 hvězd.(31.5.2015)

Rozpočet $3,5miliónaTržby USA $7,720,487Tržby CelosvetovoTržby za predaj DVD v USA $1,886,781 //počet predaných kusov 104,866(4.4.2009)

• Doomer

Na argumenty vedcu reaguji dogmatismem, ale dokument ma jednu pozitivni stranku ukazuje ze inteligence musi vsechny formy kreacionalismu odmitat jako neuveritelne pitome pohadky pro blbecky. Jinak argumenty tvurcu typu ateista rovna se Hitler a nacek jsou fakt hrozne.(9.1.2011)

• Railman

Tak Inteligentní design je prý vědecká teorie, kterou vědecký "establishment" nechce přijmout. Náboženství jménem Darwinismus bylo příčinou nacismu. Plus nějaká svědectví vyhozených vědců. O samotném ID jsem se toho moc nedozvěděl, vlastně nic. Ale mrkněte na trailer sequelu, ten by mohl být lepší :) http://www.youtube.com/watch?v=-ThQQuHtzHM(17.7.2009)