Expelled: No Intelligence Allowed

Dokumentární

USA, 2008, 90 min

• mdouglas

Nechci říkat, že na tomhle filmu je úplně všechno špatné. Problém je tady spíše v podání celého problému. V tomto dokumentu kupříkladu není vůbec vysvětleno co to je ten inteligentní design. Dobrá, mohl bych si to po skončení zjistit. Čekal bych ale, že aspoň nějaké základní info mi film dá. Další co se mi nelíbí, je záhadný výběr odpůrců ID. Mám pocit, že na tento post asi vybírali samotného ďábla. Ať mi nikdo netvrdí, že je tenhle film objektivní a ve výsledku i užitečný. 35%(4.8.2009)

• xDirtyFrankx

Nenávidim to.(1.4.2015)

Za to jak se Dawkins znemožnil na konci bych dal i 5 hvězd.(31.5.2015)

Rozpočet $3,5miliónaTržby USA $7,720,487Tržby CelosvetovoTržby za predaj DVD v USA $1,886,781 //počet predaných kusov 104,866(4.4.2009)

• Gimli

Propaganda využívající fanatismu, zaslepenosti a nevzdělanosti cílového publika. Jinak jde jenom o plané plácání nesmyslů za totální absence jakýchkoli důkazů, což je ostatně pro kreacionisty (tedy pro kryptointeligentnídesignéristy) naprosto typické.(12.11.2012)