poster

Expelled: No Intelligence Allowed

Dokumentární

USA, 2008, 90 min

(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Doomer
  odpad!

  Na argumenty vedcu reaguji dogmatismem, ale dokument ma jednu pozitivni stranku ukazuje ze inteligence musi vsechny formy kreacionalismu odmitat jako neuveritelne pitome pohadky pro blbecky. Jinak argumenty tvurcu typu ateista rovna se Hitler a nacek jsou fakt hrozne.(9.1.2011)

 • Railman
  odpad!

  Tak Inteligentní design je prý vědecká teorie, kterou vědecký "establishment" nechce přijmout. Náboženství jménem Darwinismus bylo příčinou nacismu. Plus nějaká svědectví vyhozených vědců. O samotném ID jsem se toho moc nedozvěděl, vlastně nic. Ale mrkněte na trailer sequelu, ten by mohl být lepší :) http://www.youtube.com/watch?v=-ThQQuHtzHM(17.7.2009)

 • Arach.No
  *

  Dávám 15% za několik povedených výroků (všechny od darwinistů), ten nejlepší už přepsal QuentinVetinari. Mimo něj se mi ještě hodně líbila údajná odpověď Bertranda Russela (citovaná Richardem Dawkinsem) na otázku co by řekl bohu, kdyby se s ním, jako zapřísáhlý ateista, po smrti setkal - "Pane, proč sis dal takovou práci, aby ses skrýval?". Trefné, ale přece jenom se u tohoto filmu příčetný člověk častěji naštve, než pobaví.(16.4.2011)

 • kiddo
  *

  Mocně blbé a bolestně upachtěné.(25.5.2009)

 • T2

  Rozpočet $3,5miliónaTržby USA $7,720,487Tržby CelosvetovoTržby za predaj DVD v USA $1,886,781 //počet predaných kusov 104,866(4.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace