poster

Hledá se Amanda

 • USA

  Finding Amanda

Komedie / Drama

USA, 2008, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dezorz
  **

  Hlada sa Broderick. Ze vraj ho godzilla neudupala a doteraz hrava v podradnych filmoch.(19.2.2013)

 • Enšpígl
  ****

  Matthew Broderick tady praktikoval famozní humor a Brittanny Snow jako děvka Amanda je vysloveně rajc nad rajc. Zamiloval jsem se do ní v okamžiku když tvrdě a nekomprosině řekne "ten zmrd se mě vystříkal na kozy." a vzápětí pak úplně něžně a zamilovaně řekne "Víš já svého přítele miluju, chci mu dát hrozně moc lásky a doufám že ho to změní." Jóóó pro romanticky založený děvky jsem měl vždycky slabost. Zdejší hodnocení absolutně nechápu, původně jsme chtěl dát trojec, ale když zase vidím tu armádu zdejších sucharů, jedu nahoru. No je otázkou jestli to tady všichni viděli, protože se tady v hodnocení objevují nedodělci, kteří v roce 2009 hodnotí filmy z roku 2010. Co je tedy trapnější ? Tato komedie nebo hodnocení zdejších nedodělků ? HA ! Nic, ještě řeknu fóráka z filmu ať vidíte, že to je vtipnej film. Matthew žere v herně hambáče a salát mu kecne na košili, nevšimne si toho a tváří se dál jak Topolánek ve sněmovně, pak přijde čísnice, vizuálně nic moc, ale do pokoje bez elektřiny by stačila a řekne mu "pane máte na tý košili salát" a Mathew, aby neztratil dekoru, tak s klidem odpoví "to k tý košili patří". Tak jsme se všichni zasmáli a teď už hajdy do postele.(8.10.2009)

 • Terva
  ***

  Čekal jsem, že to bude horší. Nakonec však příjemné překvapení.(23.4.2012)

 • Smok
  ***

  Myslím, že každému je jasné, ako to asi môže dopadnúť, keď pošlete gamblera, aby vo Vegas vyzdvihol prostitútku.(10.8.2009)

 • Djoker
  ****

  Las Vegas, hazard, gambler a Brittany Snow jako třešnička na dortu. Co víc si můžu přát! Matthew Broderick rozhodně nepatří mezi mé oblíbené herce, ale tady mi vůbec nevadil. Jeho loser mi byl místy dokonce velice sympatický. Vzhledem k hodnocení jsem ani nečekal, že se tolik nasměju. Nadšení z filmu samozřejmě umocňuje moje platonická láska k Brittany, ale i tak si myslím, že to zdejší suchaři, kteří hodnotí podle Příručky vybraného vkusu, sestřelili až moc.(19.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace