Hledá se Amanda

Finding Amanda

Komedie / Drama

USA, 2008, 92 min

Čekal jsem, že to bude horší. Nakonec však příjemné překvapení.(23.4.2012)

Myslím, že každému je jasné, ako to asi môže dopadnúť, keď pošlete gamblera, aby vo Vegas vyzdvihol prostitútku.(10.8.2009)

Matthew Broderick tady praktikoval famozní humor a Brittanny Snow jako děvka Amanda je vysloveně rajc nad rajc. Zamiloval jsem se do ní v okamžiku když tvrdě a nekomprosině řekne "ten zmrd se mě vystříkal na kozy." a vzápětí pak úplně něžně a zamilovaně řekne "Víš já svého přítele miluju, chci mu dát hrozně moc lásky a doufám že ho to změní." Jóóó pro romanticky založený děvky jsem měl vždycky slabost. Zdejší hodnocení absolutně nechápu, původně jsme chtěl dát trojec, ale když zase vidím tu armádu zdejších sucharů, jedu nahoru. No je otázkou jestli to tady všichni viděli, protože se tady v hodnocení objevují nedodělci, kteří v roce 2009 hodnotí filmy z roku 2010. Co je tedy trapnější ? Tato komedie nebo hodnocení zdejších nedodělků ? HA ! Nic, ještě řeknu fóráka z filmu ať vidíte, že to je vtipnej film. Matthew žere v herně hambáče a salát mu kecne na košili, nevšimne si toho a tváří se dál jak Topolánek ve sněmovně, pak přijde čísnice, vizuálně nic moc, ale do pokoje bez elektřiny by stačila a řekne mu "pane máte na tý košili salát" a Mathew, aby neztratil dekoru, tak s klidem odpoví "to k tý košili patří". Tak jsme se všichni zasmáli a teď už hajdy do postele.(8.10.2009)

• dezorz

Hlada sa Broderick. Ze vraj ho godzilla neudupala a doteraz hrava v podradnych filmoch.(19.2.2013)

"Hele, kolik stran musí mít takovej scénář ??" - "Standardní čtyřicetiminutová epizoda na sedmi kamerách ?? Asi 44.." - "44 ?? Já mám jen sedm !! Možná by ses na to moh podívat, vylepšit, dopsat nějaký přídavný jména, slovesa a takový ty krámy.." ;)(30.11.2014)

• - Natáčení probíhalo v Kalifornii po dobu tří měsíců. (Terva)

• - Tvůrci a herci soutěžili o kaliformské ceny Prism v kategoriích nejlepší celovečerní film, nejlepší ženský výkon a nejlepši mužský výkon. (Terva)