Hledá se Amanda

Finding Amanda

Komedie / Drama

USA, 2008, 92 min

• dezorz

Hlada sa Broderick. Ze vraj ho godzilla neudupala a doteraz hrava v podradnych filmoch.(19.2.2013)

• Arkos

Komedie, při které jsem se nezasmál a prakticky celou dobu jsem se nudil a čekal na konec. Broderick sice špatný není, ale připadalo mně, že nemá prakticky co hrát.(16.9.2009)

Las Vegas, hazard, gambler a Brittany Snow jako třešnička na dortu. Co víc si můžu přát! Matthew Broderick rozhodně nepatří mezi mé oblíbené herce, ale tady mi vůbec nevadil. Jeho loser mi byl místy dokonce velice sympatický. Vzhledem k hodnocení jsem ani nečekal, že se tolik nasměju. Nadšení z filmu samozřejmě umocňuje moje platonická láska k Brittany, ale i tak si myslím, že to zdejší suchaři, kteří hodnotí podle Příručky vybraného vkusu, sestřelili až moc.(19.6.2011)

"Hele, kolik stran musí mít takovej scénář ??" - "Standardní čtyřicetiminutová epizoda na sedmi kamerách ?? Asi 44.." - "44 ?? Já mám jen sedm !! Možná by ses na to moh podívat, vylepšit, dopsat nějaký přídavný jména, slovesa a takový ty krámy.." ;)(30.11.2014)

Čekal jsem, že to bude horší. Nakonec však příjemné překvapení.(23.4.2012)

• - Tvůrci a herci soutěžili o kaliformské ceny Prism v kategoriích nejlepší celovečerní film, nejlepší ženský výkon a nejlepši mužský výkon. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Kalifornii po dobu tří měsíců. (Terva)