Comeback (TV seriál)

Komedie

Česko, 2008 - 2011, 22 h 38 min (Minutáž: 51x25 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott, Helena Vondráčková, Jiří Maria Sieber, Stanislav Hložek, Norbert Lichý, Marek Vašut, Tomáš Hanák, Tomáš Baldýnský, Jitka Sedláčková, Vlastimil Harapes, Monika Žáková, Zuzana Bydžovská, Věra Kubánková, Olga Schmidtová, Luboš Veselý, Lukáš Jůza, Jakub Gottwald, Pavla Tomicová, Václav Neužil ml., Jana Břežková, Jan Cina, Roman Mrázik, Jitka Smutná, Jiří Hána, Jana Plodková, Naděžda Prchalová-Vicenová, Josef Zyka, Eva Nosálková-Leinweberová, Josef Polášek, Lucie Borhyová, Andrea Černá, Jan Szymik, Eduard Jenický, Jan Vlas, Jana Holcová, Karel Zima, Josef Vrána, Miroslav Večerka, Lenka Loubalová, Jiří Bábek, Marcela Nohýnková, David Máj, Mariana Prachařová, Leoš Noha, Roman Štabrňák, Kamil Švejda, Martin Matejka, Štěpán Škorpil, Marcela Holubcová, Malvína Pachlová, Michal Wondreys, Jiří Košťál, Jiří Bartoň, Lucie Hadašová, Karel Hanzálek, David Vaculík, Marek Pospíchal, Ján Zeman, Michaela Homolová, Martin Hub, Václav Skála, Jan Maršál, Marie Málková, Magdalena Zimová, Nikol Kouklová, Petr Dvořák, Marie Pochobradská, Petr Buchta, Aleš Putík, Karol Nerpas, Eva Slovíková, Jakub Košťál, Tereza Málková, Sára Fridlaenderová, Pavel Bartoň, Pavel Svatoň, Gambold Dalajn, Ladislav Smetana, Julie Válková, Klára Vajshajplová, Monika Kobrová, Milan Kolek, Václav Kunc, Marek Vojtěch, Martin Drizi, Michal Otčenáš, Pavol Smolárik, Andrey Chornyy, Ali Morovin, Zdeněk Knedla, Vladimír Hrbek, Ludmila Mecerodová, Jindřich Bonaventura, Jan Dvořák, Adam Halaš, Tomáš Tomsa Legierski, Zdeněk Charvát, Jan Mareš, Petr Smeták, Miroslav Svoboda, Pavel Tesař, Fabrice Biundo, Helena Kateřina Fialová, Irena Mertová

Musím se přiznat, že jsem po chvilce prvního dílu seriál vypnul a suverénně hodil odpad. Až pak jsem jednou viděl kus jiného a totálně se do toho zažral. Ozzák je naprosto kultovní záležitost a krásná Ivuška, to byla lákadla, která mne donutila dokoukat seriál. V prvé řádě ovšem humor, díky němuž jsem se zase chlámal jako před léty mnohem stupidnějším věcem. Čili TV Nova překvapila a má můj dík.(18.6.2009)

• woody

Za dva po prvním díle... Potenciál to však má, Dejdar aka Bernard Black jen prodávající CDčka není tak strašný jak se zdálo. I Matonoha ušel. Chvilkové záchvěvy bránic jsou sice slabota, ale v porovnání s Horákovými nebo jak se ta incestní burleska jmenovala je to požehnání...(5.9.2008)

• obitus

Kdyby hlavní roli hrál Roman Skamene, jeho syna Jiří Krytinář a opileho metalistu Jaroslava Kretschmerová, byl by to asi stejně kvalitní zážitek. Jen by to byla alespoň trochu sranda.(6.9.2008)

Asi dost nadhodnocuji, ale jinak nemůžu. Tohle je pro mě nejlepší český seriál za hooodně dlouhou dobu a kupodivu vznikl na Nově. Vždycky se skvěle bavím, hlášky mě vždycky rozesmějí, hlavně Lexa boduje ;)(25.7.2011)

Když vezmu v potaz současnou tvorbu TV Nova jsem za počin jmémen Comeback velmi rád. Martin Dejdar jakožto Ozzák je opravdu super :DDD(8.12.2008)

• - V roce 2008 byla součástí silvestrovského programu Mejdan roku z Václaváku i série scének Ozzákova škola kalení. (LEGACY)

• - V obchodě u Dvou Akordů je pořád vidět u dveří propagační plakát The Best Damn Tour od Avril Lavigne. (GreatestFan)

• - Klára Melíšková, jež v 47. díle "Strakonický bubák" ztvárnila redaktorku Mirku Vostrou, není uvedena v titulkách. (Šéfik)