Comeback (TV seriál)

Komedie

Česko, 2008 - 2011, 22 h 38 min (Minutáž: 51x25 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott, Helena Vondráčková, Jiří Maria Sieber, Stanislav Hložek, Norbert Lichý, Marek Vašut, Tomáš Hanák, Tomáš Baldýnský, Jitka Sedláčková, Vlastimil Harapes, Monika Žáková, Zuzana Bydžovská, Věra Kubánková, Olga Schmidtová, Luboš Veselý, Lukáš Jůza, Jakub Gottwald, Pavla Tomicová, Václav Neužil ml., Jana Břežková, Jan Cina, Roman Mrázik, Jitka Smutná, Jiří Hána, Jana Plodková, Naděžda Prchalová-Vicenová, Josef Zyka, Eva Nosálková-Leinweberová, Josef Polášek, Lucie Borhyová, Andrea Černá, Jan Szymik, Eduard Jenický, Jan Vlas, Jana Holcová, Karel Zima, Josef Vrána, Miroslav Večerka, Lenka Loubalová, Jiří Bábek, Marcela Nohýnková, David Máj, Mariana Prachařová, Leoš Noha, Roman Štabrňák, Kamil Švejda, Martin Matejka, Štěpán Škorpil, Marcela Holubcová, Malvína Pachlová, Michal Wondreys, Jiří Košťál, Jiří Bartoň, Lucie Hadašová, Karel Hanzálek, David Vaculík, Marek Pospíchal, Ján Zeman, Michaela Homolová, Martin Hub, Václav Skála, Jan Maršál, Marie Málková, Magdalena Zimová, Nikol Kouklová, Petr Dvořák, Marie Pochobradská, Petr Buchta, Aleš Putík, Karol Nerpas, Eva Slovíková, Jakub Košťál, Tereza Málková, Sára Fridlaenderová, Pavel Bartoň, Pavel Svatoň, Gambold Dalajn, Ladislav Smetana, Julie Válková, Klára Vajshajplová, Monika Kobrová, Milan Kolek, Václav Kunc, Marek Vojtěch, Martin Drizi, Michal Otčenáš, Pavol Smolárik, Andrey Chornyy, Ali Morovin, Zdeněk Knedla, Vladimír Hrbek, Ludmila Mecerodová, Jindřich Bonaventura, Jan Dvořák, Adam Halaš, Tomáš Tomsa Legierski, Zdeněk Charvát, Jan Mareš, Petr Smeták, Miroslav Svoboda, Pavel Tesař, Fabrice Biundo, Helena Kateřina Fialová, Irena Mertová

::::::::::::::::::::::::: Na české poměry opravdu vydařený seriál, ale celosvětové asi průmer, co ? :::::::::::::::::::::::::::(20.1.2009)

• Djkoma

Svým způsobem dobrý pokus o klasický americký sitcom v českém prostředí. Scénáristé vědí, jaký humor chtějí svému publiku prezentovat a skrze postavy se jim to daří. Bohužel často naráží na "obyčejnost" vtipů, které tu už často "byly" a tak mě osobně příliš nebaví. Samotný Ozák mi přijde nevtipný, ale občas zaperlí. Celkově to stojí za shlédnutí a pokud se autoři trefí do vašeho vkusu bude to spokojenost. U mě se to dostatečně nepovedlo a tak se ke Comebacku nemám vůbec chuť vracet. (Viděno: cca 5-6 dílů, úplnou náhodou nesystematicky:))(7.11.2009)

Zatím příjemné překvapení. Dejdar coby Ozzák je fakt cool, Matonoha hraje dost dobře. Pokud to srovnáte s nynější tvorbou TV NOVA, tak je jasné, že tohle bude určitě její nejlepší výtvor za posledních několik let. A překvapilo mě, s jakou chutí si zparodovali sami sebe Gott a Hložek. Fakt dobrý. Snad to tak vydrží. Ozzák: "Koupím si křeslo." Lexa: "A jaký bude?" Ozzák: "Černý a nebezpečný!" :)(11.9.2008)

• Zeck

Retard Ozzák, jako představitel demence v praxi není vtipný ani první minutu, natož pak celou sérii. Ostatní jsou jen ochotníci, kteří se pohybují na place. I Gott, který je od přírody "skvělý herec", je všechny strčil do kapsy jen tím, že otevřel dveře. Ten monotóní smích, který se pouští po každé "děsně cool, vtipné hlášce", aby upozornil klasické diváky Novy, že tento joke se jim povedl a oni se musí smát, domrdá poslední kladné žážitky, ze sledování této žumpy. 0%(11.9.2008)

Uznávám, že se Comeback na televizních obrazovkáczh zavedl, že tvůrci vědí, co chtějí, já si s ním v otázce humoru teď rozumím líp, ale pořád to není žádná sláva. Martin Dejdar ujde. A s talentem Marie Doležalové tvůrci vyloženě mrhají! Skutečně je tenhle sitcom svým publikem doceněn?(17.10.2008)

• - Ve 12. epizode 1. série v čase cca 14:15, kdy Saša (Marie Doležalová) s Ivou (Kristýna Leichtová) odchází z bytu, je možné zahlédnout v pravé části záběru kousek oblečení člena štábu, který se přimotal do záběru. (Jirka_Globus)

• - V epizodě "Jmenuje se Dagmar!" si Tomáš Pacovský (Tomáš Matonoha) založil internetové bankovnictví na stránkách www.nasebanka.cz. Tato URL adresa vás přesměruje na web comeback.nova.cz. Pokud zadáte jen nasebanka.cz, budete přesměrováni na web tv.nova.cz (Cheeker)

• - Ve 4. díle druhé řady s názvem "Zlatá ledvina", když Ozzák (Martin Dejdar) trénuje "trojlok", dolije si panáka zelené. V dalším záběru je pak sklenička téměř prázdná a následně plná. (had12)