Comeback (TV seriál)

Komedie

Česko, 2008, 51x25 min

Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Jiří Maria Sieber, Helena Vondráčková, Karel Gott, Stanislav Hložek, Norbert Lichý, Marek Vašut, Tomáš Hanák, Tomáš Baldýnský, Jitka Sedláčková, Vlastimil Harapes, Monika Žáková, Zuzana Bydžovská, Věra Kubánková, Olga Schmidtová, Luboš Veselý, Lukáš Jůza, Jakub Gottwald, Pavla Tomicová, Václav Neužil ml., Jana Břežková, Jan Cina, Roman Mrázik, Jitka Smutná, Jiří Hána, Jana Plodková, Naděžda Prchalová-Vicenová, Josef Zyka, Eva Nosálková-Leinweberová, Josef Polášek, Lucie Borhyová, Andrea Černá, Jan Szymik, Eduard Jenický, Jan Vlas, Jana Holcová, Karel Zima, Josef Vrána, Miroslav Večerka, Lenka Loubalová, Jiří Bábek, Marcela Nohýnková, David Máj, Mariana Prachařová, Leoš Noha, Roman Štabrňák, Kamil Švejda, Martin Matejka, Štěpán Škorpil, Marcela Holubcová, Malvína Pachlová, Michal Wondreys, Jiří Košťál, Jiří Bartoň, Lucie Hadašová, Karel Hanzálek, David Vaculík, Marek Pospíchal, Ján Zeman, Michaela Homolová, Martin Hub, Václav Skála, Jan Maršál, Marie Málková, Magdalena Zimová, Nikol Kouklová, Petr Dvořák, Marie Pochobradská, Petr Buchta

Když vezmu v potaz současnou tvorbu TV Nova jsem za počin jmémen Comeback velmi rád. Martin Dejdar jakožto Ozzák je opravdu super :DDD(8.12.2008)

• Radek99

Postavit do centra zájmu sitcomu postavu nějakého samo o sobě směšného představitele okrajové subkultury (v českých podmínkách navíc postava metalového pohrobka 80. let nabývá tragikomických rozměrů, neboť je jich, především na vesnicích, stále dost) je v podstatě sázkou na jistotu, o tom se lze přesvědčit v sitcomech jako IT Crowd či Big Bang Theory (kde jsou na paškálu geekové), co s danou více než slibnou látkou ovšem udělali na TV Nova, to je až neuvěřitelné. Stejně jako fakt, že na scénáři se podílel i známý filmový kritik Tomás Baldýnský, který bohužel smutně ilustruje svou ,,tvůrčí" činností otřepanou frázi, že filmovým kritikem se stává zpravidla člověk, jehož filmové pokusy jsou uměleckým propadákem... Jen houšť, pane Baldýnský, Comeback, Ulice, co přijde dál?(7.2.2009)

Na naše poměry svěží a vtipné, ale až moc to kopíruje obecně dávno známé vtipy, které byly například v Simpsonech okoukané už před deseti řadami. Rozhodně se ale podívám na každý díl, což je věc naprosto nevídaná. A kvalita, a teď už to začíná být vážné, stoupá!(15.12.2009)

• - Role Tomáše Pacovského je podle jeho představitele Tomáše Matonohy nejpopulárnější postavou, kterou ztvárnil. Lovci autogramů ho prý nezřídka kdy žádají, aby se jim podepsal jako Tomi Paci. (Fenk)

• - V epizodě "Zdravý a nemocný" se v čase 00:21:03, kdy Marcela (Dana Batulková) pokládá telefon a z ucha jí jde kouř, mihne u jejího levého boku část hlavy osoby, která se skrývá za ní. (Karlas)

• - V roce 2008 byla součástí silvestrovského programu Mejdan roku z Václaváku i série scének Ozzákova škola kalení. (LEGACY)