poster

Comeback (TV seriál)

Komedie

Česko, 2008, 51x25 min

Hrají:

Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Jiří Maria Sieber, Helena Vondráčková, Karel Gott, Stanislav Hložek, Norbert Lichý, Marek Vašut, Tomáš Hanák, Tomáš Baldýnský, Jitka Sedláčková, Vlastimil Harapes, Monika Žáková, Zuzana Bydžovská, Věra Kubánková, Olga Schmidtová, Luboš Veselý, Lukáš Jůza, Jakub Gottwald, Pavla Tomicová, Václav Neužil ml., Jana Břežková, Jan Cina, Roman Mrázik, Jitka Smutná, Jiří Hána, Jana Plodková, Naděžda Prchalová-Vicenová, Josef Zyka, Eva Nosálková-Leinweberová, Josef Polášek, Lucie Borhyová, Andrea Černá, Jan Szymik, Eduard Jenický, Jan Vlas, Jana Holcová, Karel Zima, Josef Vrána, Miroslav Večerka, Lenka Loubalová, Jiří Bábek, Marcela Nohýnková, David Máj, Mariana Prachařová, Leoš Noha, Roman Štabrňák, Kamil Švejda, Martin Matejka, Štěpán Škorpil, Marcela Holubcová, Malvína Pachlová, Michal Wondreys, Jiří Košťál, Jiří Bartoň, Lucie Hadašová, Karel Hanzálek, David Vaculík, Marek Pospíchal, Ján Zeman, Michaela Homolová, Martin Hub, Václav Skála, Jan Maršál, Marie Málková, Magdalena Zimová, Nikol Kouklová, Petr Dvořák, Marie Pochobradská
(další profese)
 • Cherish
  ****

  Asi dost nadhodnocuji, ale jinak nemůžu. Tohle je pro mě nejlepší český seriál za hooodně dlouhou dobu a kupodivu vznikl na Nově. Vždycky se skvěle bavím, hlášky mě vždycky rozesmějí, hlavně Lexa boduje ;)(25.7.2011)

 • Jossie
  ****

  Na české poměry nezvykle vtipný sitcom. Chvilku mi trvalo, než sem si zvykla na ty divné herecké výkony, ale nakonec jsem je pobrala tak, že to k tomu patří.(9.4.2009)

 • Malarkey
  ***

  Nemůžu se zbavit dojmu, že Comeback je vcelku povedená úchylárna, která mě jednou za týden dokáže zabavit. Na to, že to je české, že to produkuje Nova, tak to už je co říct. Stalo se mi totiž jednou jedinkrát, že by mě seriál od nich dokázal zaujmout, a to byla Hospoda, přičemž, Comeback s ní má leccos společného. Hlavně se jedná o jakýsi sitcom, a tou bezesporu Hospoda byla také. Další věc na tom je, že ty postavy jsem si vcelku rychle oblíbil a z Ozzáka se pomalu a jistě začíná stávat kulťák první kategorie. Prý, když tu byli Queeni s Paulem Rodgersem, tak Ozzák přetrh pásky a běžel za Rodgeresem podepsat si cédéčko...tak co k tomu dál dodávat. Rozhodně jeden z těch nejzábavnějších a nejoriginálnějších českých seriálů současnosti. (6/10)(13.11.2008)

 • - Jedna z melodií, která pravidelně zní při střídání scén, je Norwegian Wood (This Bird Had Flown) od Beatles. (kosticka7)

 • - Seriál se měl původně jmenovat Jako déšť, podle nejoblíbenější písničky od Tomiho Paciho. (CrypzzXD)

 • - V roce 2009 byla součástí silvestrovského programu Mejdan roku z obýváku i série scének Ozzákova škola slavení. (LEGACY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace