Kde jsou ty Wellingtony?(15.4.2013)

Nechť čtenář písně ledu a ohně najde pět rozdílů mezi charaktery: a) Gordon RAMSAY b) RAMSAY Bolton.(23.6.2012)

Ramsay to dost přehání........Hodně přehání.(2.3.2010)

Nadprůměrná reality-show, která stojí a padá na Kondomu Ramsayovi. Právě on je prvotním důvodem nasrání diváků při první zkušenosti s tímto pořadem, a právě on je ten komu postupem času začnete přát, protože to těm monsteregám a narcisům (soutěžícím) vždycky natolik osolí, že se jen smějete. Barrandov a jeho cenzurovaný dabing pořadu ubírá o polovinu, protože slyšet jednoduše "ty píčo jak to vaříš" je lepší než "ty tůůůůůt", nehledě na to, že chvílemi díky Gordonovi není slyšet minutu nic jiného, než pípání. Pořad je to zábavný sám o sobě a pokud se stane takový zázrak (je to skutečně téměř nadlidské) a vy někomu začnete přát a fandit, pak si pořad vychutnáte ještě více. Moji favorité: Bonnie (HK 3), Dave (HK 6). 80%(5.7.2011)

Jestli mě opravdu baví nějaká reality show a nedočkavě čekám na každý další díl, pak je to tahle. A má úcta k dobrým kuchařům vzrůstá díl od dílu a slibuju, že v restauracích už nebudu nadávat, že jim to ale trvá, než to donesou.(12.7.2011)

• - Hosté v Pekelné kuchyni jsou ve skutečnosti komparzem. To dokládá i fakt, že vzhledem k Ramsayho obrovské profesionalitě, by si nikdy nedovolil být hrubý k hostům, čehož jsme zde několikrát svědky (HArna)

• - Spoiler: Vítězka sedmé řady pekelné kuchyně nezískala hlavní slibovanou cenu (místo šéfkuchaře v restauraci Savoy grill). Gordon se k tomu nevyjádřil. Pořadatelé tvrdí, že nebyla vítězce zařízena pracovní víza do Británie. (Tsukikage)

• - Čtvrtá sezóna měla patnáct a šestá dokonce šestnáct soutěžících, namísto obvyklých dvanácti. (Elwanelyn)