Pekelná kuchyně (TV pořad)

Hell's Kitchen

Pekelná kuchyňa

Už dosť, šéfe!

Reality-TV

USA, 2005, 50 min

Když člověk nemá co dělat, tak je i toto pohodové odreágování, které rozhodně neurazí, a dokonce i pobaví.(18.4.2010)

Kde jsou ty Wellingtony?(15.4.2013)

Skot buzerující amíky je rozhodně zábavnější nežli jakýkoliv český pořad o vaření. Gordon tu sice viditelně přehání, aby to pro Američany byla pořádná "drsná" realityshow (v anglické televizi - to je jiný kafe), ale když jsou v sázce jeho vlastní prachy, tak proč by těm adeptům na práci snů trochu nezavařil, že...(13.6.2012)

• Abes

Takovej namachrovanej blbeček to je. Vsadím se, že kdyby mě s ním zavřeli do jedné místnosti s plynovým sporákem platem vajec cibulí a špekem, byl by to on kdo by odcházel s brekem a novými zkušenostmi. Pořád to víc žeru tomu našemu plešounovi, bez ohledu na kopírovaní konceptu či kuchařky.(28.9.2011)

Horší a méně zábavné než Ramsay´s Kitchen Nightmares, který je sice také reality show, ale je pojatý úplně jinak - Ramsay se snaží zachránit krachující restaurace, je sice hooodně drsný a nadává jako dlaždič, ale pod tím vším vidíte, že mu jde o záchranu potápějícího se podniku. Navíc je to celé pojato s britskou nadsázkou. Pekelná kuchyně patří do rodiny Big Brothera, kde se parta lidí snaží získat hlavní výhru. Originální tu je jenom prostředí kuchyně. Ramsay tu vlastně hraje jenom toho nasýracího, vřeštícího rozhodčího. A zábava? Nenechte se vysmát.(3.9.2009)

• - Spoiler: Vítězka sedmé řady pekelné kuchyně nezískala hlavní slibovanou cenu (místo šéfkuchaře v restauraci Savoy grill). Gordon se k tomu nevyjádřil. Pořadatelé tvrdí, že nebyla vítězce zařízena pracovní víza do Británie. (Tsukikage)

• - Hosté v Pekelné kuchyni jsou ve skutečnosti komparzem. To dokládá i fakt, že vzhledem k Ramsayho obrovské profesionalitě, by si nikdy nedovolil být hrubý k hostům, čehož jsme zde několikrát svědky (HArna)

• - Čtvrtá sezóna měla patnáct a šestá dokonce šestnáct soutěžících, namísto obvyklých dvanácti. (Elwanelyn)