poster

Vejdi do prázdna

 • Francie

  Enter the Void

 • Německo

  Enter the Void

 • Slovensko

  Vojdi do prázdna

Drama / Thriller / Fantasy

Francie / Německo / Itálie / Kanada, 2009, 161 min (SE: 143 min)

Režie:

Gaspar Noé

Scénář:

Gaspar Noé

Kamera:

Benoît Debie
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipper
  ****

  Natripovaná X-rated verzia o reinkarnácií pre budhistov. Strávitelnejší Irréversible odrovnáva explóziou farieb, ale aj pretiahnutov stopážov. Kým sa frajerka bála pri flashbackoch, ja som ku konci optimisticky poznamenal, že všetko to skončilo jednou veľkou láskou. Pri sexe preto bacha, duchovia sa pozerajú a ktovie čo pri tom robia!(12.12.2010)

 • viperblade
  ****

  První hodina a půl tohoto hodně zajímavého snímku byla dokonalá. Ty neskutečné pohledy kamery, skvělá Paz de la Huerta… jenže poslední hodina mi přišla vcelku dost protahovaná (co se dalo odvyprávět v deseti minutách je zde roztaženo na celou konečnou hodinu filmu). A to sráží mé hodnocení o stupeň. Nicméně Gaspara budu od této chvíle sledovat, lepé řečeno pokusím se alespoň částečně doplnit si jeho filmografii. Jinak nevím, na jakých drogách jel, když pracoval na tomhle snímku, ale musel to být hodně drsný matroš… ;-) 80 %.(30.12.2010)

 • Mahalik
  ***

  Síla. Asi jako když jsem v patnácti viděl Rekviem. Tradiční souputníci (narkoman vs. droga) a jejich cesta neónem, sourozeneckou láskou a ponorem do sraček. Jenže proč se mi nedostavuje absťák? U Rekviemu byl. A velký. Vejít do prázdna znamená předplatit si bungee a nebýt vytažen zpátky na most. Jen tak viset. Dokud krev nenateče do hlavy a dílo nedokoná. Zvrácený mě rovněž otočil, ale zároveň postavil na nohy a chtěl po mě, abych se rozběhnul proti zdi. Void je svou první polovinou slastným kopancem do slabin (5stars), ale čím více se snaží otevřít divákovi svou šokující náruč, tím více vypadá jako karikatura. Tenhle fight jsem evidentně prohrál já. Zaslouženě?(15.12.2010)

 • xxmartinxx
  ****

  Maximálně filmařsky vymazlené, ale trochu moc dlouhé. Na jednu stranu mě to chvílemi už přestávalo bavit, na druhou stranu mě to nepřestalo fascinovat.(7.2.2012)

 • Madsbender
  *****

  The best films are like dreams you're never sure you've really had.“ - Jim Jarmusch (Limits of Control)(28.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace