A zase jedna Popelka

Another Cinderella Story

Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

Taneční kreace? Pěkné. Příběh? Popelkovský. Celkový dojem? Dětský film. Lepší než Hannah Montana, horší jak Moderní Popelka. Ale malé holčičky z toho musí být nadšené.(2.11.2010)

• juta

No jo, další romantický film pro dívky pod zákonem, které hledají svého prince na bílém koni. Kdyby film nebyl tak hudební a neustále se tam netancovalo, čímž se chtělo nejspíše docílit vyplnění míst, aby se to dalo považovat za celovečerní film, nemuselo by to být tak hrozný. Selena Gomez taky nebyla špatná, jen škoda že nehraje v lepších filmech.(16.3.2013)

• MoiJe

Mary je sice disneyovsky prakticky dokonala, ale come on, ved vyzera na 9... Jo a ak cakate nejake zaujimave tanecne kreacie, nezadrzujte pri tom dych.(9.4.2009)

• ganz

film zajímavý tak možná pro pedofila, jelikož Selena Gomézová vypadá tak na 10 let, pro ostatní co mají mozek stále v hlavě a nechtějí na tom nic měnit rozhodně nedoporučuju...(23.1.2010)

• Estrellita

Hele, proč nee? Je to sice naivní, přeslazená pitomost, která láká diváky na roztomilý ksichtík Seleny Gomez... Ale taneční scény jsou vesměs zajímavé a příběh se od "Popelek" taky trochu liší. Líbili se mi i oba "vedlejšáci". Naopak protivná mi byla šeredná sokyně (v Moderní Popelce je aspoň hezká) a naprostá absence logiky (příliš i na americkou teen komedii). 40%(3.2.2012)