A zase jedna Popelka

Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

• Malarkey

Tvůrci skřížili klasickou pohádku o Popelce s hopery, co se promenádujou ulicemi a jedou si svoje štýlo. No hrozný.(12.7.2010)

• Estrellita

Hele, proč nee? Je to sice naivní, přeslazená pitomost, která láká diváky na roztomilý ksichtík Seleny Gomez... Ale taneční scény jsou vesměs zajímavé a příběh se od "Popelek" taky trochu liší. Líbili se mi i oba "vedlejšáci". Naopak protivná mi byla šeredná sokyně (v Moderní Popelce je aspoň hezká) a naprostá absence logiky (příliš i na americkou teen komedii). 40%(3.2.2012)

• lopata555

Selena nám pomaličky ale isto vyrastá do krásy a už sa len tešiť že bude hrať v nejakom filme ktorý bude dobrý ..(1.7.2013)

Ve výsledku stejně dobré jako Moderní Popelka s Hilary Duff. Příběh a postavy jsou v podstatě hodně podobné jako u Moderní Popelky, ale zde jde více o hudbu a tanec. Sice nikdy nepochopím tu debilitu plesu v maskách, kdy se lidé nedokáží poznat jen kvůli toho, že mají na očích masku (co zbytek obličeje? a hlas?), takže "princ" pak nikdy nedokáže poznat svou "Popelku", když je v civilu... ale jinak musím říct, že v rámci žánru nemám filmu co vytknout. Tanec "přes zrcadlo" byl jednou z nejlepších scén. Navíc se sem tam naskytla docela vtipná hláška. Vévodila tomu samozřejmě "macecha" Jane Lynch, která mě svým otravným tónem hlasu dostávala už v Glee :) Co se týče Seleny Gomez, možná je to jen klasická teenage hvězdička, ale je to vážně roztomilá holka k pokoukání (a to ani nejsem kluk :)). A Andrew Seeley možná na pohled není takový sympaťák jako Chad Murray v Moderní Popelce, ale jeho pěvecký a taneční styl á la Timberlake nebyl rozhodně špatný. Abych to shrnula - proč se prostě někdy nepodívat na naivně milý a nenáročný film? Já byla spokojená. ~(3,4)~(28.11.2011)

• juta

No jo, další romantický film pro dívky pod zákonem, které hledají svého prince na bílém koni. Kdyby film nebyl tak hudební a neustále se tam netancovalo, čímž se chtělo nejspíše docílit vyplnění míst, aby se to dalo považovat za celovečerní film, nemuselo by to být tak hrozný. Selena Gomez taky nebyla špatná, jen škoda že nehraje v lepších filmech.(16.3.2013)