A zase jedna Popelka

Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

• metal.storm

Pokazili čo sa dalo. Spev Seleny Gomez mi nikdy nepasoval, aj keď je to sympatická mladá žena, jej hlas proste nie. Okrem nej som v celom filme videla možno 3 sympatické tváre. Jane Lynch zo svojim celkom slušným humorom sa tu akurát tak dobre postrápňovala a tie dve oduté ťavy horšie byť ani nemohli. Čo to zasa bol za nápad s tým hudobným prehrávačom? joj, ako neviem ako ostatní ale mám v iPode 200-300 skladieb a ktoré štyri sú najpočúvanejšie to naozaj netuším.(24.3.2015)

• Estrellita

Hele, proč nee? Je to sice naivní, přeslazená pitomost, která láká diváky na roztomilý ksichtík Seleny Gomez... Ale taneční scény jsou vesměs zajímavé a příběh se od "Popelek" taky trochu liší. Líbili se mi i oba "vedlejšáci". Naopak protivná mi byla šeredná sokyně (v Moderní Popelce je aspoň hezká) a naprostá absence logiky (příliš i na americkou teen komedii). 40%(3.2.2012)

• freddy

Než cokoliv napíšu, tak bych rád předeslal, že proti teenage filmům nic nemám, naopak jsou mým oblíbeným žánrem a mám je rád. Ale tohle se bohužel nedá označit jinak než jako slátanina, která má z teenagerů a především z pubertálních fanoušků a fanynek Seleny Gomez vytáhnout peníze. Já toho snesu docela dost, poslednímu dílu Muzikálu ze střední jsem dal dokonce pět hvězd, ale tenhle film se sotva dá označit za zdařilý. Nevím, jestli to je způsobeno tím, že mi nesedl do momentálního rozpoložení, nebo jestli je to způsobeno mými očekáváními, ale faktem prostě zůstává, že se mi to nelíbilo. A na rovinu říkám, že nebýt Dominique, což je pěstounka hlavní hrdinky, tak bych šel s hodnocením ještě níže, protože tahle jediná postava tam byla zajímavá a tahle jediná postava mě dokázala rozesmát a pobavit. Co se týče ostatních herců, tak Selena Gomez je pěkná holka a v seriálu Kouzelníci z Waverly je velice sympatická a docela vtipná, ale v tomhle filmu se bohužel ze sarkastické holky, která ve výše zmíněném seriálu rozdává stěry na počkání, stala typická chudinka, která ke štěstí přijde. A tahle role jí rozhodně vůbec neslušela. O ostatních účinkujících ani nemluvě. Zkrátka nebýt té macechy, tak uvažuji i o jedné hvězdě, takhle tenhle film vnímám jako lehce podprůměrný, který je opravdu asi jen pro teenagery. Je to za dvě hvězdy.(5.6.2010)

• Momo_desu

Selena Gomez mi nevadí, speváčka je to dobrá, takže pri hodnotení som sa neriadila tým, že herečka ktorá je z disney channel je zlá ale proste je to naozaj stupidný film, ktorý sa smrteľne vážne hodí len na Disney channel. Herci môžu byť hocijako dobrí (a to netvrdím, že všetci boli) aj tak ten film je zabrzdený a určený len pre vekovú kategóriu po vek dvanásť.(17.3.2013)

• juta

No jo, další romantický film pro dívky pod zákonem, které hledají svého prince na bílém koni. Kdyby film nebyl tak hudební a neustále se tam netancovalo, čímž se chtělo nejspíše docílit vyplnění míst, aby se to dalo považovat za celovečerní film, nemuselo by to být tak hrozný. Selena Gomez taky nebyla špatná, jen škoda že nehraje v lepších filmech.(16.3.2013)