A zase jedna Popelka

Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

• kajas

Asi už stárnu, protože nějak nemůžu najít pozitiva, snad jenom Selena působila docela sympatickým dojmem...(2.4.2013)

• Estrellita

Hele, proč nee? Je to sice naivní, přeslazená pitomost, která láká diváky na roztomilý ksichtík Seleny Gomez... Ale taneční scény jsou vesměs zajímavé a příběh se od "Popelek" taky trochu liší. Líbili se mi i oba "vedlejšáci". Naopak protivná mi byla šeredná sokyně (v Moderní Popelce je aspoň hezká) a naprostá absence logiky (příliš i na americkou teen komedii). 40%(3.2.2012)

• Ilicka

Jednou za čas prostě tomuto typu filmu neodolám, a pak se proklínám. Narozdíl od "prvního" dílu jsem postrádala nadhled a sarkasmus, jakkoli se tvůrci snažili zesměšnit svou cílovku. A oproti Seleně Gomez a Drew Seeleymu jsou Hilary Duff s Chadem Murrayem oscarovým párem.(4.8.2012)

Taneční kreace? Pěkné. Příběh? Popelkovský. Celkový dojem? Dětský film. Lepší než Hannah Montana, horší jak Moderní Popelka. Ale malé holčičky z toho musí být nadšené.(2.11.2010)

• lopata555

Selena nám pomaličky ale isto vyrastá do krásy a už sa len tešiť že bude hrať v nejakom filme ktorý bude dobrý ..(1.7.2013)