A zase jedna Popelka

Another Cinderella Story

Popoluška: Sladkých šestnásť

Komedie / Hudební / Romantický

USA, 2008, 88 min

Rozpočet $5miliónovTržby za predaj DVD v USA $5,951,383 //počet predaných kusov 328,661(15.5.2009)

• Malarkey

Tvůrci skřížili klasickou pohádku o Popelce s hopery, co se promenádujou ulicemi a jedou si svoje štýlo. No hrozný.(12.7.2010)

Tohle téma už je neuvěřitelně ohrané, ale musím uznat, že jsem se místy bavila a to je to nejdůležitější.(18.9.2010)

• metal.storm

Pokazili čo sa dalo. Spev Seleny Gomez mi nikdy nepasoval, aj keď je to sympatická mladá žena, jej hlas proste nie. Okrem nej som v celom filme videla možno 3 sympatické tváre. Jane Lynch zo svojim celkom slušným humorom sa tu akurát tak dobre postrápňovala a tie dve oduté ťavy horšie byť ani nemohli. Čo to zasa bol za nápad s tým hudobným prehrávačom? joj, ako neviem ako ostatní ale mám v iPode 200-300 skladieb a ktoré štyri sú najpočúvanejšie to naozaj netuším.(24.3.2015)

Pre mňa znesiteľné. Teen romantika, ktorá má zaujímavý tanečný motív a celkom dobré obsadenie...(6.1.2014)