poster

Ty, já a my (festivalový název)

 • Indie

  U Me Aur Hum

Romantický

Indie, 2008, 180 min

Režie:

Ajay Devgan

Scénář:

Robin Bhatt

Kamera:

Aseem Bajaj

Kostýmy:

Manish Malhotra
(další profese)
 • malamia
  ****

  4tyři hvězdičky pro herce, 0 pro režiji.... Ajay asi má hrát ne režírovat. Příběh super, ani ten originál (The Notebook) tolik neokopírovali, ale to zpracování...(21.3.2009)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,028,191Tržby Celosvetovo $10,948,019(23.4.2010)

 • NinadeL
  *****

  Celý rok od podzimu 2009 kraluje Bollywood v Oku, což je mi sympatické a je to i pro mě schůdnější než-li B festival a různá namátková představení z iniciativy B festivalu. Ty, já a my je osobitým přepisem hollywoodského filmu, kterému v americké verzi kraloval Ryan Gosling a Rachel McAdams, nyní se v hlavních rolí představí překrásná a velice talentovaná Kajol a Ajay Devgan, skutečný manželský pár. Bollywoodská verze samozřejmě hýří a rozdává v maximálním množství přehršel emocí a tanec (za nejzdařilejší píseň považuji Jee Le, pěkné byly i Saiyaan a Phatte). V umné symbióze ale s výborným dramatem a velice silnou hlavní zápletkou. Tak dokonalý zážitek z pointy jsem zažila v minulosti jen díky baronu Münchhausenovi. Proto promíjím práci kameramana, který mohl dát vale stylu nutícímu k závrati. Konečně prostředí luxusní výletní lodi je samo o sobě vizuálně inspirativní až dost. A samozřejmě nebylo vhodně pracováno s dvojí časovou rovinou v rozmezí 25 let (kostýmy a výprava nebyly rozlišeny byť jen minimálně), což se ale ve výsledku ukázalo jako překvapivé plus a mohla jsem tak absolutně prožít pohádku o stále nově nacházené lásce k jediné ženě. #bollywoodvoku(22.2.2010)

 • Kajol

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace