poster

Dům loutek (TV seriál)

 • USA

  Dollhouse

 • Slovensko

  Nežní zabijaci

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2009, 26x44 min

Hudba:

Mychael Danna

Hrají:

Eliza Dushku, Harry Lennix, Fran Kranz, Tahmoh Penikett, Enver Gjokaj, Dichen Lachman, Olivia Williams, Reed Diamond, Amy Acker, Brett Claywell, Miracle Laurie, Mark Sheppard, Erin Cummings, Kevin Kilner, Liza Lapira, Christina DeRosa, Vincent Laresca, Alan Tudyk, Ted Garcia, Tony Amendola, Mehcad Brooks, Felicia Day, Valerie Cruz, Gregg Henry, Ian Anthony Dale, Emma Bell, Octavia Spencer, Matt Keeslar, Zack Ward, Adair Tishler, Alexis Denisof, Jamie Bamber, Keith Carradine, Summer Glau, Michael Hogan, Ray Wise, Glenn Morshower, Tzi Ma, Adam Godley, Vincent Ventresca, Nate Dushku, Rick Fox, Philip Casnoff, Ashley Johnson, Kurt Caceres, Joseph Sikora, Janina Gavankar, Rick Otto, Leslie Andrews, Toby Leonard Moore, Lucas Bryant, Katie Chonacas, Aisha Hinds, Brandon Molale, Jillian Armenante, Andrew Bowen, Angus Sutherland, Josh Cooke, Michael King, Skyler Stone, Susan Ziegler, Patton Oswalt, Noah Harpster, Raphael Sbarge, Damion Poitier, Marie Joelyn, Roy Vongtama, Maurissa Tancharoen, Graham Norris, Jed Whedon, Vincent M. Ward, Danna Brady, Teddy Sears, Jamie Lee Kirchner, Tara Holt, David Alpay, David Barry Gray, Sonja O'Hara, Leslie Stevens, Haley Pullos, Paul Ganus, Nelson Franklin, Jennifer Segal, Brad Hunt, Oscar Torre, Tessie Santiago, Dan Bakkedahl, Hannah Leigh, Matt Riedy, Rebecca Field, Chase Kim, Angel Desai, Andrew DiPalma, Billy 'Sly' Williams, Giovanni Lopes, Morgan Beck, Josh Fadem, Jeff Doucette, Christian Monzon, Blake Kushi, Maury Sterling, Sam Hennings, Rhea Seehorn, Tim Conlon, Matt Winston, Jim Piddock, Billy Beck, Jonathan Del Arco, Carlease Burke, Kevin Sizemore, Tim Chiou
(další profese)
 • flanker.27
  *

  Kdepak, už to dál nejde. Zajímavej nápad jen přetavenej v to, že si Eliza Dushku hraje na velkou holku. Přitom když se pokouší o svoje akční scény, padám smíchy ze židle, jak trapně u toho vypadá. Whedon je na to ale evidentně zatíženej, protože potřetí předvádí de facto to samý.(6.4.2010)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +Eliza Dushku(Pach krve), Summer Glau(Terminátor: Příběh...), Reed Diamond(Cestovatel), Tahmoh Penikett(Battlestar Galactica) a hodně dalších zajímavých tváří, někdy atmosféra a pár zajímavějších dílů, námět -naprosto nevyužitý potenciál!!! často nudné díly, nebo epizody o ničem potácející se v kruhu postav, často nevíte kdo na čí straně stojí/// Nejlepší byly zhruba první tři díly a potom závěrečný z první a druhé řady. Ty první díly mi velmi připomněly seriál Chameleon. I zde dokázal hlavní hrdina vykonávat jakoukoliv profesi a stát se kýmkoliv chtěl. I zmíněný seriál byl později hodně zamotaný, ale nechápu proč u seriálu Dollhouse tvůrci nezkoušeli první 2, 3 řady postavu Echo k různým misím, ale naopak hned ve čtvrté části začali drbat do Společnosti, do jejího vedení apd. Celý zbytek seriálu pak byl jen o tom, kdo je vlastně ten špatnej, ale stejně se pořád nedařilo vyhrát a bylo to stále dokola. Poslední díl první řady byl vůbec nejlepší. Byla to taková postapokalyptická část o tom jak to vše může skončit. V tu chvíli jsem zbystřil a začal se neuvěřitelně těšit na druhou řadu. Jenže ouha, druhá řada se nesla v duchu té první a až poslední díl tuto loutkovou taškařici nějak uzavíral. Mohl to být suprovej seriál, ale jsem z něho spíš otráven a divím se, že jsem to nezapíchnul hned na začátku. Kdybych to jen věděl./// Celkem 65%///(11.6.2010)

 • HAL
  ****

  Zbytečně zabitý nápad, který měl odstartovat s mnohem větší razancí a úplně jiným stylem - ne jako jen pomalu se měnící "akční" epizodovka, ale s jasným záměrem budované apokalyptické sci-fi. Neodvysílaná Epitaph One je absolutně geniální a silně převrací seriál naruby, a přitom funguje velmi dobře i nezávisle na něm, ale přišla příliš pozdě a příliš špatným způsobem, kdy už seriál byl de facto mrtvý. Chyba je to samozřejmě jak na straně FOXů, tradičně, tak i bohužel na straně Whedona, který jako autor klopýtal trochu moc na to aby se Dollhouse mohl kultovním statusem přiblížit k Firefly. 7/10(21.10.2014)

 • Kothy
  ****

  Seriál s parádním nápadem a nádhernou Elizou Dushku. Kdo by nebral agenty, které si můžete naprogramovat, jak chcete? Můžete jim dát jakékoli znalosti, dovednosti, emoce, prostě cokoliv. Namícháte si to podle svých představ. Ale nic samozřejmě nejde úplně podle představ a občas se něco zvrtne. Škoda, že má seriál jenom 2 série... Ale v několika dílech se objeví i ladná Summer Glau a Felicia Day. :)(12.2.2013)

 • iHyik
  ****

  Nedá se říct, že by to bylo špatné. Ale ani skvělé. Příběh je opravdu originální a dějová linka chytrá. Padesát minut je ale naprostá nuda a všechno upadá na protivných dialozích. Vlastně je to skvěle vyšperkovaná nuda s kvalitní story. Překvapí druhá série? /// PŘEKVAPILA! Druhá série tomu získala čtvrtou hvězdičku! (do 2x10, zbývají ještě tři díly do konce seriálu)(14.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace