poster

Město zločinu

 • Hong Kong

  Shin juku ji ken

 • Hong Kong

  新宿事件

 • Hong Kong

  San suk si gin

 • anglický

  Shinjuku Incident

 • Slovensko

  Mesto zločinu

Akční / Drama

Hong Kong, 2009, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PetrPan
  ***

  Trampoty Jackieho Chana v Japonsku..tentokrát s vážnou tváří, vážným příběhem, bez špetky kung-fu, ale krve je docela dost ... a taky je Jackie myslím, že snad i poprvé trochu zmetek ( ale fakt jen trochu).(19.2.2012)

 • GeusX
  ****

  Jackie Chan tentokrát poněkud nezvykle. Zapomeňte na jeho vtipy, na jeho akrobatické bojové umění. Neuvidíte z toho vůbec nic. Ani jeden škleb. Ani si neuprdne! Ba dokonce i bojů se zbraní či beze zbraně je tu na Hongkongský film poskrovnu. Město zločinu je čistokrevné (a dobře natočené) mafiánské drama ze zapadlých japonských čtvrtí ovládaných gangy.(20.1.2013)

 • Tony.cs
  *****

  Kmotra jsem neviděl a s tímto bych ani neporovnával, takže řeknu. Nejlepší asijský mafiánský film, ale asi je nejlepší mafiánský, co jsem zatím viděl.(13.3.2010)

 • sniper18
  ****

  Je to dosť dobrý film s mojim obľúbencom Jackie Chanom, ktorý patrí medzi jeho priemerné filmy. Má veľmi zaujímavý príbeh o čínskych imigrantoch v Japonsku a o ich postupe, ktorý síce nie je tak spracovaný ako by som chcel, ale aj tak som s ním spokojný. Akcie tu moc nie je a aj ked´ vidno, že o ňu v tomto filme nejde, ale aj tak sklame každého fanúšika Jackieho Chana, ktorý sa len málokedy dostane do nejakej akcie a ani vtedy neukáže nič zo svojich bojových schopností. Ale poteší aspoň odseknutie ruky alebo zlomenie väzov v jeho podaní. Zo začiatku pôsobí filme relatívne pokojným dojmom, ale postupne sa zmení na slušný thriller až drámu. Vôbec mi neprekáža, že sa Jackie Chan rozhodol natočiť niečo iné ako pre neho typickú akčnú komédiu, ale myslím si, že ked´ sa už rozhodol natočiť film z prostredia mafie, ktorej sa stane členom, tak určite nemal zostať takým dobrákom, akým tu je, ale skôr chladnokrvným zabijakom. Ale aj tak ma tu jedna scéna veľmi prekvapila, pretože by ma nikdy nenapadlo, že uvidím Jackieho Chana ako využije služby prostitútky. Tento film sa mi páči, ale nie som až tak moc spokojný, pretože nemám rád, ked´ jedineční herci ako Jackie Chan, ktorí hrávajú postavy, ktoré už nedokáže zahrať nikto iný sa rozhodnú hrať postavy, ktoré vie zahrať skoro každý. Objektívna kvalita filmu- 80%, film sa páči mne na 72%.(25.7.2009)

 • Kryton
  *****

  Vážný,opravdový a hlavně jeden z nejlepších filmů s Jackiem Chanem. Nečekejte nějaké jeho tradiční legrácky anebo smršť klasických soubojů. Nic z toho tady není. Příběh ilegálního imigranta z Číny je pohledem na svět mimo neony Japonska. Japonci a Číňané se v lásce rozhodně nemají už hezkou řádku let. Když se tedy rozhodne skončit z podřadnými pracemi na černo, rozjede tak něco co už nejde zastavit. Započne tedy svojí cestu v krvi a ta poteče i dlouho poté. Důkaz jak s mocí a penězi se lidé mění a chtějí více. Důkazem je bratr našeho "hrdiny". Naivní a vyplašený obchodník s kaštany se tak změní v drogy obchodující trosku. Jestli chcete vidět v čem vězí kouzlo činského boomu tak tady dostanete odpověď. Zničit konkurenci,zastat její místo a dále se rozšiřovat. (spoiler) konec nemá happyend > u Chana moc nevídané!(24.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace