Nezvratný osud 4

Nezvratný osud 4

Horor / Thriller

USA, 2009, 78 min

• Hitman_47

Šílená mrdka ... CGI jak z 15 let starého béčkového fláku a strašně nesympatičtí herci, kteří neumí hrát... a fatality jsou strašně ohrané a nudné.. boring!(21.6.2010)

• Arkos

Nejslabší díl z celé série. Film nemá prakticky žádný děj a tvoří ho pouze přípravy a následná úmrtí na začátku přeživších osob a to všechno ve zbytečně rychlém sledu. Pro mě dost velké zklamání.(23.1.2010)

Toto bola asi najlepšia časť z tých štyroch. Užil som si to najviac :) Brutálne napínavé, perfektne premyslené... preteky Nascar na začiatku tiež nemali chybu :D(22.5.2010)

• Bloody13

Čtyřka je bohužel jen průměrnou a sterilní podívanou bez nových nápadů a výrazných překvapení. A pokud jeho nálepka 3D má být pro někoho záminkou kvalitnějšího filmu nebo vyššího hodnocení, kašlu na to a budu si trvat na svém. Létající šroubováky a pneumatiky jsou fajn, ale nesmí to stát jenom na nich. Přesto mohl výsledek dopadnout i hůř, nuda se díky slušnému bodycountu a krátké stopáži jen tak nedostaví a to se taky počítá. Varováním pro vás bude, abyste u něho vypnuli mozek a přistoupili na jeho pravidla. Pokud tak neučiníte, zůstane vám na jazyku jen nepříjemná pachuť a v peněžence zase o trochu víc místa. Jediní, kdo jsou tak opravdu spokojení, jsou jeho tvůrci. Díky balíku, co jsme zanechali v pokladnách kin, si nyní mnou ruce a přemýšlí už o dalším pokračování. Otázka ale je, jestli něco takového budeme chtít opět vidět. 5/10(12.2.2010)

Na čtvrté pokračování docela překvapivě koukatelné, přemýšlel jsem možná i o čtyrech hvězdách, ale to už by bylo asi moc. Trochu mé hodnocení ovlivnila blu-ray verze, která do detailu ukázala každou drsnější scénu. Co docela sráží atmosféru byl konec, oproti předešlým dílům nebyl tady příběh tolik promyšlen a poslední dojem z filmu upadá. Jinak určitě za zhlédnutí to stojí a doufám, že pátý díl už nebude, to ať radši vymyslí něco jiného, ale kdoví třeba už je to dávno nezvratný osud a sním si není sranda zahrávat. ( Hodnocení: 5/10 )(26.1.2010)