Nezvratný osud 4

Nezvratný osud 4

Horor / Thriller

USA, 2009, 78 min

• Gilmour93

Už po čtvrté nějaký americký Teen-Pandrhola zatloukl kmotřičku ve velkém sudu a ona pak vylézá ven patřičně nasraná.. Nejslabší úvodní předtucha neštěstí, otravná užití déjà-vu, vatu suplující kecy mezi úmrtími + hlavní postavy znázorňující až na výjimky tupé hovada a hloupé husy, kterým když nebudete smrt přát, tak alespoň uznáte, že jim sluší.. Nápaditých sice bylo snad jen posledních 15 rentgenových sekund, ale člověk u série Final Destination už dopředu ví, do čeho jde..(21.3.2012)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $66,477,700Tržby Celosvetovo $186,167,139Tržby za predaj DVD v USA $10,197,326 //počet predaných kusov 648,326║ Klesajúca úroveň tejto série sa nezastavuje a rázne klesá takmer na samé dno únosnosti, dejovo nič nové, atmosféra žiadna, trikovo jeden veľký otras, samo o sebe samoúčelná zbytočnosť. /20%/(6.10.2010)

• xxmartinxx

Jedním uchem dovnitř...(7.9.2011)

• Mahalik

Řádná blbost! Chce to mít vypíchlý oči a dvojitýho ruma v krvi, pak možná zatleskám. Ale týhle partě chyběl snad už jen Scooby-Doo, aby byli vrcholem extraligy. 10% a sbohem a šáteček!!(11.5.2010)

• Malarkey

Pointu nezvratného osudu si dost dobře pamatuju. Dvojka byla dokonce prvním filmem, který jsem měl na cdčku v podobě AVI souboru jako malej prcek a čuměl na tu první brutální scénu, která mě absolutně odrovnala reálností. Co ale dokázala tahle scéna, tady jsem se držel za hlavu. Absolutně a brutálně nesmyslný smrti, kde se klade důraz na to, aby z mrtvoly zbylo co nejmíň a pokud možno, bylo vidět co nejvíc. S koncem samozřejmě jakým? No jasný...je to nezvratnej osud a jelikož se osud nedá ovlivňit...je to docela jasný.(15.7.2011)

• - Spoiler: Na začátku, když kolo zabije ženu Jacksona Walkera, je v jedné scéně nalevo a ve druhé napravo. (StrYke)

• - Auto které havarovalo na okruhu na sobě mělo číslo 666. (Pumiiix)

• - Součástí úvodní titulků jsou vraždy z předchozích dílů. U vraždí Billyho Hitchcocka (Seann William Scott) z prvního dílů je ale hlava uřezaná jen zčásti, zatímco ve filmu byla uříznutá jinak u krku. (JasonIX)