Nezvratný osud 4

Nezvratný osud 4

Horor / Thriller

USA, 2009, 78 min

• mysicka

horor typu "držte hubu ženský, už mám zase ten divnej pocit..".. co vám budu povídat, bubáků pod postelí se bojim víc..:)(27.9.2011)

• Malarkey

Pointu nezvratného osudu si dost dobře pamatuju. Dvojka byla dokonce prvním filmem, který jsem měl na cdčku v podobě AVI souboru jako malej prcek a čuměl na tu první brutální scénu, která mě absolutně odrovnala reálností. Co ale dokázala tahle scéna, tady jsem se držel za hlavu. Absolutně a brutálně nesmyslný smrti, kde se klade důraz na to, aby z mrtvoly zbylo co nejmíň a pokud možno, bylo vidět co nejvíc. S koncem samozřejmě jakým? No jasný...je to nezvratnej osud a jelikož se osud nedá ovlivňit...je to docela jasný.(15.7.2011)

• Gilmour93

Už po čtvrté nějaký americký Teen-Pandrhola zatloukl kmotřičku ve velkém sudu a ona pak vylézá ven patřičně nasraná.. Nejslabší úvodní předtucha neštěstí, otravná užití déjà-vu, vatu suplující kecy mezi úmrtími + hlavní postavy znázorňující až na výjimky tupé hovada a hloupé husy, kterým když nebudete smrt přát, tak alespoň uznáte, že jim sluší.. Nápaditých sice bylo snad jen posledních 15 rentgenových sekund, ale člověk u série Final Destination už dopředu ví, do čeho jde..(21.3.2012)

Série Final Destination, nebo Saw jsou zárukou stereotypu. Dopředu víte, že scénáristi vymýšlí pro další díly jen nové, bizardnější způsoby smrti ( aneb jak nechutně zemřít 100x jinak ). Dopředu víte, že uvidíte hodně krve a žádnou vyšší pointu. I přesto na ně lidé chodí do kina, i přesto mají úspěch, proč ? Když víte, co máte očekávat, nemůžete být zklamaní. Ani já nejsem zklamaný, tyhle filmy u mě zkrátka patří do škatulky '' neurazí, ani nepotěší ''. Za mě 55%.(28.11.2009)

• Bloody13

Čtyřka je bohužel jen průměrnou a sterilní podívanou bez nových nápadů a výrazných překvapení. A pokud jeho nálepka 3D má být pro někoho záminkou kvalitnějšího filmu nebo vyššího hodnocení, kašlu na to a budu si trvat na svém. Létající šroubováky a pneumatiky jsou fajn, ale nesmí to stát jenom na nich. Přesto mohl výsledek dopadnout i hůř, nuda se díky slušnému bodycountu a krátké stopáži jen tak nedostaví a to se taky počítá. Varováním pro vás bude, abyste u něho vypnuli mozek a přistoupili na jeho pravidla. Pokud tak neučiníte, zůstane vám na jazyku jen nepříjemná pachuť a v peněžence zase o trochu víc místa. Jediní, kdo jsou tak opravdu spokojení, jsou jeho tvůrci. Díky balíku, co jsme zanechali v pokladnách kin, si nyní mnou ruce a přemýšlí už o dalším pokračování. Otázka ale je, jestli něco takového budeme chtít opět vidět. 5/10(12.2.2010)