poster

Nezvratný osud 4

 • USA

  Final Destination 4

 • Slovensko

  Nezvratný osud 4

Horor / Thriller

USA, 2009, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  *

  Co mělo teda tohle znamenat, to mi hlava nebere??!! Jak se taková krávovina vůbec může dostat do kin a nejde rovnou na video?!! Kvůli 3D kinosálům? Kvůli předchozím nejdříve perfektním a postupně upadajícím dílům?!! Naprosto příšerná kravina, která hraje jen na efekt a i ten je neuvěřitelně špatný. Triky a gore, které tvořili zřejmě USA středoškoláci v hodinách výpočetní techniky mne opravdu nebaví. Děj ... prostě neexistuje, ne že bych u horrorů vyžadoval děj, ale tady je všechno naprosto stupidní, postavy, dialogy, závěr, chvíli humor k popukání a v tom tam tvůrci střelí srdceryvné scény!! Prostě úplnej výplach ... kdyby se pod tohle podepsala TROMA, tak to beru, ale takhle fakt ne ... prostě neskutečná zhovadilost, která jen těží z prvních dvou špičkových dílů...(16.12.2009)

 • petero
  ****

  Stačilo sa od úvodu správne naladiť a bolo to. Tu vyčítaná blbosť je prvoplánovaná a znamená to nadsádzku, takže s tým som nemal najmenší problém a radšej sa nechám unášať záživnejšími Ellisovými príspevkami ako nudnými Wongovými dielmi. Má to vraždy, sú krvavé, je ich dosť, herci sú sympatickejší ako v trojke, a že to nič nového neprináša? A čo tá záverečná halucinácia akú sme mohli do teraz vidieť len v úvode, alebo postava čo sa chce zabiť sama a nedarí sa jej to pretože smrť pre ňu má pripravený efektnejší odchod zo sveta. 3D necháva spomenúť na tie prvé „3D“ 80tkové horory ako Friday the 13th Part 3D či Jaws 3D kde sa všetko možné pchalo do kamery a rovnako protestujem jednou hviezdičkou navrch ako ešte väčší protestant choze.(1.12.2009)

 • Radek99
  *

  Počtvrté vylouhovaný sáček čaje už neudělá pořádný čaj, počtvrté opakovaný rámec hororu už nikoho nepřekvapí. Možná by měla vyšší moc zasáhnout také v případě tvůrců této série...(30.8.2010)

 • Kaka
  *

  Po zkončení filmu má divák tendenci přemýšlet nad jedinou věcí. Bylo to opravdu tak hloupé, nebo to celé byla jen výtečná nadsázka ? Obávám se, že je to varianta A, tudíž se jedná o jedno z nejhloupějších pokračování roku.(10.1.2010)

 • xxmartinxx
  *

  Jedním uchem dovnitř...(7.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace