Výborně zahrané, nikdy bych si nedovedla Seana Penna představit jako 4%, ale bravo! (jen Emile Hirsch mi tam neseděl - ale ten mi zatím neseděl v ničem -to je asi moje antipatie proti jeho osobě). V průběhu sledování mě ten film až chvílemi štval, moc velké politikaření, taky myslím místy až dost přehnané ( např. proč by se např. 2 dospělí homosexuálové měli veřejně oblizovat před nově otevřeným krámem).. Jinak s odstupem přeci jen dávám ****, jako dost vydařenému dokumentu.(17.1.2009)

Slabé. Jak se mohu ve vážně míněném dramatu sžít s postavami, když je každá zároveň svou vlastní karikaturou? Tohle už ani není o přehrávání (to může jeden, dva, ale ne všichni proboha), ty charaktery jsou prostě a jednoduše mizerně napsané. Celé to působí dojmem "máme kontroverzní téma, tak toho pořádně využijem". Na druhou stranu chválím časté použití archivních záběrů, protože to docela hodně pomáhá navodit dobovou atmosféru. Závěr mi nikterak silný nepřišel, ale to je možná tím, že jsem čerstvě namlsaný Gran Torinem a Revolutionary Road. Ve výsledku tři hvězdy (pár lepších momentů ten film má) a Oskárky jinam.(29.12.2008)

Režisérsky neobjevná biografie, která je tažena pouze výbornými herci skrze hodinu řečnění o naději a další hodinu politického pletichaření. Někdy je mi homosexuálů až líto, když filmy o nich musejí být buďto zoufalými komediemi, či artovými dojáky o mučednictví.(4.2.2009)

Pomalé tempo je jediným větším problémem tohoto snímku. Všechno ostatní je ale ukázkou čisté filmařiny, která mi ve finále zase jednou vehnala do očí slzy. Sean Penn je skvostný...(5.3.2009)

Filmy podle historických událostí mám rád:). Tenhle film je v první řadě o politice a všichni víme, jaká je politika svinstvo. Pěkný, ale ne tak skvělý, jak by člověk čekal podle množství ocenění. 5***** ani náhodou, 4 jsou akorát.(11.2.2009)

• - V talk-show „Jimmy Kimmel Live“ prohlásil James Franco, že on i Sean Penn nosili během sexuálních scén umělé penisy. (HellFire)

• - Gus Van Sant se snažil natočit film o Harvey Milkovi téměř patnáct let. Jeden z jeho nerealizovaných projektů se jmenuje The Mayor of Castro Street a mezi adepty na hlavní roli byl Robin Williams, James Woods nebo Richard Gere a Daniel Day-Lewis. (gattaca)

• - Lokace, kde se točily záběry z obchodu Castro Camera ve skutečnosti byla tou samou lokací, kde stál původní obchod. (HellFire)