Steve Emery (Glenn Ford) přijíždí do Trinidadu, aby po letech navštívil svého bratra, jenomže toho krátce před tím našli mrtvého. Steve se nehodlá smířit s tím, že bratr spáchal sebevraždu, a začne na vlastní pěst vyšetřovat, co se vlastně stalo. Pátrání se zkomplikuje, když se zamiluje do své krásné švagrové Chris (Rita Hayworth). (rikitiki)

ledzepfan

Za mě dost dobrý.. Zápletka je zašmodrchaná tak akorát aby si divák chvilkama fakt nebyl jistý jak se přesně věci mají, a přitom neměl pocit překombinovanosti šustící papírem... Rita se zde přehoupla do kategorie Milf, kdy už zdaleka není tak svěží jako před 5-6 lety, ale pořád je nekompromisně odzbrojující... Snad jen toho lehce zkratkovitého konce je škoda.. ()

majo25

Viacmenej nudne pôsobiaca noir-dráma, ktorá dopláca na klasické klišé prvky, nezaujímavé lokácie a ukecanosť postáv. Ani po hereckej stránke to nie je žiadna sláva, aj keď sa hrdzovláska Hayworthová s Fordom snažia. Chémia medzi nimi je však poriadne silená. Z podpriemeru to ako-tak vytrháva až záverečný pokus o napätie a celkom fajn prestrelka. ()

liquido26

Mám rád noiry a obzvláště ty odehrávající se v exotickém prostředí jako je třeba Mexiko anebo v tomto případě Trinidad. Dále mám rád noiry, ve kterých se nám na obrazovce svůdně vlní ultrakrásná Rita Hayworth. Její dvě taneční čísla byla skvělá a celkový herecký projev taktéž. Díky těmto dvěma faktorům přidávám jednu hvězdu navíc. Příběh totiž nebyl špatný, ale nijak výjimečný. ()

Martin741

Zeby Gilda 2? A mozno ze aj jo. Kazdopadne nieco na tom bude, opat su spolu Glenn Ford /Plna Kapsa Zazraku, Gilda/ a Rita Hayworth, akurat ze to tocil tentokrat uz Vyncent Sherman /Old Acquitance/. Exteriery su na urovni, horsie je to uz len s kulisami, lebo su vyslovene priemerne, a Sargonzial aj dialogy. Jo a chybaju mi legendarne tanecky Ritky Hayworth z Gildy, takto uz len znesitelny priemer : 62 % ()