poster

Samantha Darko

 • USA

  S. Darko

 • Velká Británie

  S. Darko

Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller / Krimi

USA, 2009, 101 min

 • honajz
  *

  Taková kombinace Smrti panen, Princezny a bojovníka a Southland Tales... Co v Donnie Darkovi fungovalo díky teorii o cestování časem a dávalo to nakonec smysl, je zde jen mozaika náhodných jevů, které se na konci vrátí v časové smyčce... Přišlo mi to otravné, celý ten film.(3.9.2010)

 • ChewieDC
  **

  Ano, je to parazit, ale překvapivě ne tak strašný, jak by jeden očekával. Vlastně se to snaží seč může, aby to mělo stejnou atmosféru jako původní Donnie Darko. Nemá, ani zdaleka ne, ale jsou tam miniaturní momenty, u kterých mé fandovské srdce plesalo. Je jich hodně málo, ale jsou tam. Jinak je to skutečně příšerný parazit, který se dokonce ani nesnaží vymyslet něco nového. Vlastně kopíruje celého Donnieho Darka se vším všudy.(3.5.2009)

 • Radiq
  odpad!

  Uplně zbytečny pokračování. Snaží se to "napodobit" atmosféru Donnieho Darka, ale je to jenom pouhy kopírování bez nápadu. Hlava démonickyho králíka, která tam měla smysl, je tady jenom kvůli své démoničnosti, ale kde se vzala, tu se vzala... a přitom se vubec brát neměla... Divná náměsíčnost, divny náhody, divny postavy, divny vracení času, ale né dobře divny, ale špatně divny. Nesmyslně divny. Divny tak, jak kdyby si to někdo vycucal z malíčku bez sebemenšího náznaku logiky. Prostě to jenom těží z kultovního jména Darko... zneužití jména Darko. Jediny zajimavy na tom bylo, že se ta místní restaurace jmenovala "Kozy" Cafe. Ale zas tak zajimavy to nebylo...(26.1.2015)

 • joker.george

  Rozhodně se jedná o jeden z nejvíce podhodnocených filmů nejen na této databázi. Svému staršímu bratříčkovi nedělá žádnou ostudu, ale naopak ho důstojně rozšiřuje. Všechny důležité mytologické prvky jsou zachované a používány s citem a ve správný okamžik. Moc se ale nezměnilo i rozvržení postav a jejich předepsané šablony, to ale neznamená, že by byly ploché nebo nevyužité...(15.3.2016)

 • Lacike
  *

  Zbytocny film. Skoro doslovna vykradacka jednotky, z horsim scenarom, hercami, hudbou, proste vsetkym a hlavne bez akejkolvek atmosfery, ktora urobila z jednotky tak vynimocny film. Zobrali vsetky ingrediencie z jednotky, zmixovali ich, ale tentokrat z toho nevysiel chutny koktail, ale nechutna sracka.(13.5.2009)

 • - V červenci roku 1995 se má v místním kině promítat film 12 Opic (1995). Tento film měl ovšem v USA premiéru až 27. prosince 1995. (Stanley619)

 • - Rozpočet filmu sa vyšplhal na 10,000,000 dolarů. (sellsakul)

 • - Daveigh Chase, která se po 8 letech vrátila k roli Samanthy Darko, je také jediná, která si zahrála v předchozím filmu Donnie Darko (2001). (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace