• Tosim

U (českého) filmu s takovým námětem jde hlavně o to, nakolik se nadhled skloubí s komunální satirou a zároveň se tvůrci nebudou bát tragiky. Vyšlo to přiměřeně, navíc je osvěžující vidět Sandru Pogodovou v nějaké starší, neujančené roli. 50%.(10.5.2012)

Spíše průměrná těžce televizní komedie či až drama o postarším muži, který se na začátku své politické kariéry zamiluje do mladinké vysokoškolačky, přičemž pozná, jak chutná láska, ale i bulvár. Nebýt mého oblíbence Viktora Preisse, byla by to nudná televizní hodinka, takže to přeci jen ušlo. Čekal jsem ale daleko víc. Hudba: Michal Pavlíček(30.4.2012)

Obyčený a průměrný televizní film, který neurazí a ani nenadchne. Pouze Petr Rychlý coby zeť Preisse je neskonale děsný-proč ho Herz obsadil a proč ho obsazují i jiní režiséři je mě záhadou.(22.9.2008)

Trochu mne zklamaly herecké výkony, čekal jsem více. Hodnocení: 50 %(30.8.2013)

• w15

Mám slabost pro onu krásnou Sandru Pogodovou. Tereza Bebarová byla trochu moc jidiš.(18.4.2012)