Velice příjemný hudební film, u nějž nelze nezavzpomínat na Édith Piaf. Některé šansony znějí možná až příliš moderně, ale Jugnotova a Richardova interpretace jim dodává mimořádné kouzlo. Zde je Richard přesným opakem Charles de Boilesve, který ve známé scéně z filmu Snít můžeme vždycky s kamennou tváří zpívá Aznavourovu La bohème.(7.2.2015)

V dabingu příšerná záležitost, režisérům už by měl někdo konečně (kamenem) vysvětlit, že opravdu není možné, když chlap s výrazným hlasem (Libor Terš) nadabuje sám deset postav, a to minimálně. Když se oprostím od dabingu, Paříž 36 není ani zdaleka tak silná jako Slavíci v kleci ani tak pro oko líbezná jako Nouvelle guerre des boutons- Knoflíková válka. Námět a prostředí si přímo říkaly o muzikál, čemuž by náhravala odlehčovaná zápletka, to dusno z chudoby a beznaděj odvrhnutého otce z filmu prostě není cítit.(7.1.2013)

Trochu roztahaný muzikál plný nedotažených motivů vás občas bude nudit. Ale zpívá se tu moc krásně.(1.5.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $851,540Tržby Celosvetovo $12,816,725(7.8.2009)

V jistých částech filmu často chaotické a nepřehledné. Pro mě osobně zklamání. Dobrá námětová myšlenka, ne zrovna vhodným způsobem zpracována.(7.8.2011)