Rozpočet $-miliónovTržby USA $851,540Tržby Celosvetovo $12,816,725(7.8.2009)

V jistých částech filmu často chaotické a nepřehledné. Pro mě osobně zklamání. Dobrá námětová myšlenka, ne zrovna vhodným způsobem zpracována.(7.8.2011)

Bohužel milý snímek o přátelství a lásce dopadl v pravdě průměrně. Navíc příběhově v některých okamžicích nápadně připomíná Moulin Rouge. Určitě by mu také prospělo mírné zkrácení stopáže. Přesto za shlédnutí stojí, minimálně kvůli atmosféře kabaretní tvorby a s ní spojené hudby.(29.10.2009)

"Přátelství není o penězích, ale jen gesta někdy nestačí.." Na můj vkus Barratierův snímek, řemeslně vlastně naprosto v pořádku a hodně nad průměrem, dává až příliš agresivně najevo svoji nostalgii a stesk po starých dobrých časech, které však povětšinou byly daleko horší, než se nám vlastně snaží namluvit.. Ale to už je ta nostalgie, že ?! Nicméně hudební pasáže bez námitek, ten Wagnerův soundtrack mě navzdory výše zmíněnému posadil na prdel..(13.4.2015)

Trochu roztahaný muzikál plný nedotažených motivů vás občas bude nudit. Ale zpívá se tu moc krásně.(1.5.2009)