poster

Síla odvahy

 • Francie

  Les Femmes de l'ombre

 • Slovensko

  Agentky za nepriateľskou líniou

 • Velká Británie

  Female Agents

Drama / Historický / Válečný

Francie, 2008, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ***

  "Nechala sis požehnat ??" - "Nikdy !! Když jsem zaklekla, tak rozhodně ne, abych se modlila.." ;)(26.2.2015)

 • dr.horrible
  ***

  Šlo to natočiť asi tak tisíckrát napínavejšie. Vzhľadom na potenciál témy, jej obsiahlosť, množstvo zvratov, erotičnosti, mučenia, prestreliek, celú tú "vybíjanú" medzi hlavnými postavami, a fakt, že sa to naozaj stalo. Mohla byť ďalšia Valkýra, neni. Dych som zadržal iba raz, pri rádiovom vysielaní v závere filmu, a skôr preto čo ohlasovalo, ako pre spôsob zobrazenia. 65%(27.7.2016)

 • Reiniš
  ****

  Po propadáku Belphegor: Fantom Louvru se znovu sešli netalentovaný režisér Salomé a talentovaná herečka Sophie Marceau. A hle, vznikl inteligentní a napínavý válečný film. Škoda jen nevýrazného Moritze Bleibtreu v roli Heindricha a sestupné intenzity snímku. Jinak (překvapivě) nemám, co bych kritizoval. Síla odvahy je dobrý film, i když pravda, nijak nevybočující z řady válečných špionských dramat.(14.7.2009)

 • Snorlax
  *****

  Napínavý a silný příběh francouzských žen, které šly bojovat proti zlu. Opět jeden z filmů, který jen tak mimochodem ukazuje britskou nadutost, jež pohrdala naprosto každým jiným národem. Fajn, bojujte s námi, ale rovnocenní partneři nikdy nebudete. Pro jednoho Brita pošleme na smrt klidně 6 lidí, jedna Francouzka nám nestojí ani za povytažené obočí.(23.9.2011)

 • D.Moore
  ***

  Lehce nadprůměrný snímek, který chvályhodně zpracovává filmaři zatím víceméně opomíjené téma ženského odboje (Charlotte Gray jsem zatím neviděl). Problém je v tom, že děj občas vypadá přitažený za vlasy, což by se u filmu podle skutečné události stávat nemělo. Nicméně v rámci válečného žánru - příjemné zpestření.(20.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace