Obsah
-
Během cesty se Hooke a Gibbs rozhodnou odpočinout. Zjišťují, že je nutné noc strávit relaxem, aby zregenerovali síly, potřebné na další cestu. Po několika hodinách ale zjišťují, že dorazili na místo, kde po noci nepřichází den. Začínají poznávat děsivou historii města a rituály, které se tam provádějí. (LIVINGDEAD) -
Poté, co se dva kamarádi Hooke a Gibbs při cestě ztratí v husté mlze, rozhodnou se strávit noc v nedalekém motelu, dokud mlha nepřejde. Avšak mlha se neztrácí a když se začne ten samý den znovu a znovu opakovat a nikdo kromě Hookea si nic nepamatuje, začne Hookeovi docházet, že něco asi není v pořádku... (Ilhan)
- komentáře
- zajímavosti
- ext. recenze
- galerie
- videa
- v bazaru
- ve filmotéce
- diskuze
Komentáře uživatelů k filmu (9)
-
LIVINGDEAD
BLBOST !!!!(31.7.2009)
-
sochoking
odpad!Vidím, že luxus stupídnosti má neobmedzené hranice a stále sa posúva smerom nahor!(12.1.2012)
-
twinpeaks
Vzpomínáte jak v půlce devadesátých let vyšly ze seriálu Tales from the Crypt dva celovečerní filmy Demon Knight a Bordello of Blood? Tak tohle by mohl být třetí. Přesně by do formátu seriálu zapadl. Docela zajímavé zápletce „škodí“ pouze jediné – televizní formát (levnost, plytké herectví, levné triky, málo tlačení na pilu). Ale coby béčkový televizní horror mě to docela i zaujalo a nijak zvlášť nenudilo, neboť mám podobné zápletky v horrorech rád.(19.8.2011)
-
krusty2
odpad!tak to je ubohost na vsetkych postoch aj osvetlenie tu stalo za huja a aj tahac kablov sa tu asi spraskal.(27.7.2009)
-
iXtr3m3
odpad!odpad na n-tú... všetci hororoví fanúšikovia, ruky preč, lebo si pokazíte večer ako ja. Film som dopozeral už len z princípu, že nikdy neodchádzam od rozpozeraného snímku, nech je akokoľvek zlý. Ak teda natrafím na katastrofálne antidielo, ako je tento prípad, pred ktorým ma šiesty zmysel (môj, nie Willisov) neupozornil, tak si to jednoducho musím "vyžrať"... :-)(5.8.2009)
-
zajda001
Celkem povedený sci-fi horor. Místami spíše vtipné, ale i tak dost napínavé.(24.8.2009)
-
spawnxp
Přiblblej scénarista, amatérský provedení, x-tá varianta provařenýho námětu, bez invence... Nicméně v týmu nějakej fanda žánru byl - pár pěknejch scének by se našlo(28.10.2010)
-
Šéf
Předfinálová řež v jídelně je jedna z nejúžasnějších guilty pleasure scén, které jsem kdy viděl.(31.8.2009)
-
Beanek
neskutečná slátanina, zprvu slibující zajímavou podívanou, dokonce i jakýsi náznak atmosféry by se našel, později ale přijde hořké vystřízlivění. 1 hvězda za to že jsem se párkrát pousmál nad stupiditou filmu(13.2.2011)