poster

Hannah Montana

 • USA

  Hannah Montana: The Movie

 • Slovensko

  Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  *

  Upřímně řečeno ani krapet netuším, proč vlastně dávám jednu hvězdičku. Ony by totiž daleko více seděly tři křížky. Krásná ukázka toho, co všechno je možné v Americe. Jako by film režíroval sám Chuck Norris, zároveň ho i točil, stříhal, nahrál si hudbu a ztvárnil všechny postavy včetně zvířat. Až tak dokonale pablboidní to bylo. Sladké holčičce leží Vesmír u nohou a ona neví, co se životem. Úžasný návod pro mladé děti, jak se shlédnout ve své vlastní zkáze. Naprosto absurdní byla scéna na závěrečném koncertě pro rodnou vesnici, kdy lidé začali Miley přesvědčovat, aby se i dál vydávala za Hannu Montanu a nechtěla být sama sebou, vždyť jen tak přece dojde životnímu naplnění. Nepochopitelné - to si vážně mají mladí odnášet z filmů takováto ponaučení? Jejdamane, to ať už raději koukají na ubohosti podobné VéKáVéčkům nebo zrůžovělým ordinacím, kde je největším problémem člověka to, s kým kde jak a proč. Má cenu zmiňovat se o hudbě? První skladba jako druhá, třetí skladba jako čtvrtá, pátá skladba jako první, šestá skladba k usmrcení... A tak jedinými světlými body na tomto teenagerovském armagedonu shledávám country-hip-hopovou skladbu ve stodole, a skutečnost, že si ve filmu zahráli skutečný otec s dcerou, a sice Billy Ray a Miley Cyrusovi.(13.6.2009)

 • Rosaviva
  odpad!

  Umlčte jí už někdo proboha!(17.11.2009)

 • jonyyy
  **

  35%(31.8.2009)

 • Mahalik
  **

  Miley Cyrus alias Hannah Montana alias Miley Stewart alias Trixie Husička alias Babe- galantní hvězdička, je holka do nepohody. Na koni neumí, paruka jí na hlavě nedrží a v obuvnictví se dokonce popere s Tyrou Banks. Holky jí ale zbožňují, pro kluky je to třída Super A+ (míněno v generaci od plínek- po první vypadnuvší mléčný zub). Miley Cyrus alias Hannah Montana alias Miley Stewart alias Trixie Husička alias Babe- galantní hvězdička, se ovšem nedobrovolně dostane mezi dobytčí trhy a farmářské týpky, kteří zaručeně nikdy neslyšeli o Zetoru 5211, a ani na sobě nikdy neměli montérky. Teď přichází její životní dilema: mám být slavná a nebo se usadit? Hrůůza!__ I přes všechny zmíněné trapnosti Hannah Montany, je pro mě její film docela překvapení. Ano, je to blbost ráže 9mm, ale jelkož pokaždé, když vidím nebo slyším ten výplod "Cyrusů", musím se smát, za což jsem Miley vděčný, jelikož 5 minut smíchu je prý 30 minut spánku, takže... Přemýšlel jsem o 2* ( The Climb s houslema je docela fajn), ale jelikož ze závěru by se pozvracela i Steelová, raději přitvrdím. Sakra, kde mám Sigur Rós?(10.8.2009)

 • Ellesime
  ***

  Ale no tak lidi neblbněte, 25%? Zase tak špatné to opravdu nebylo. Je fakt, že jsem do tohoto filmu šla víceméně z povinnosti, abych věděla, co že to ti puberťáci vůbec zbožňují, ale rozhodně jsem u něj netrpěla tak, jak tady mnozí píší. Průměrná komedie, nic víc nic míň, taková, jakých jsou desítky. Není třeba ji takto okatě zatracovat, a to jen proto, že když nedám odpad, budou si všichni ostatní uživatelé myslet, že nemám vkus. Jasně, je to film zaměřený na náctileté publikum, ale to neznamená, že je to film špatný. Takže odhoďte předsudky... Jinak, seriálem jsem nepolíbená, tak nemůžu říct, jak to k sobě pasuje, ale pokud toto beru jako samostatný film, tak nemůžu dát míň jak 3*. A navíc ty písničky nebyly vůbec špatné :)(8.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace