poster

Hannah Montana

 • USA

  Hannah Montana: The Movie

 • Slovensko

  Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jonyyy
  **

  35%(31.8.2009)

 • hladass
  odpad!

  Totání sračka...(21.10.2009)

 • -bad-mad-wolf-
  odpad!

  Chtěl jsem napsat nějakou konstruktivní kritiku, ale nejde to. Tenhle film je tak otřesně debilní, že by mohl kompletně vymýtit pozemskou inteligenci. Ostatně, vážně netuším, co dodat třeba k situaci, kdy popová kráva začne jančit okolo situace "vidlákov, obchoďák a mekáč". Absolutním vrcholem je scéna, v níž se Montana musí v tutéž chvíli účastnit večeře a zároveň randit se svým vysněným kaubojem. Jak by to jistě udělal každý zdravý, normálně uvažující a sociálně vyspělý jedinec, přebíhá mezi oběma místy, přičemž vždy vyvede nějakou koninu a zase zmizí ("Jééé, někdo mi volá, já teď půjdu pryč a přijdu asi tak za hodinu a zase ti řeknu dvě věty a půjdu se přeptat na humry, jo? A nečum po mně tak blbě, jakej film, taková situace"). Poté, co konečně obě události dostatečně pohnojí, se rozejde s klukem, se kterým nikdy nechodila a nechá svého tátu poslat do háje ženskou, jíž kompletně zdevastovala večeři. Není to paráda? Trotlující reportér, do té doby fanaticky jdoucí po Hanně Montaně, v jediném okamžiku obrátí o stoosmdesát stupňů a dá výpověď, aby mohl být správný taťka. Nakonec přijde pokání, ubrečené omlouvání se všem ("byla jsem kráva, mrzí mě to, ale zazpívám vám písničku, jo?") a kvanta moralistických i jiných žvástů. Do toho řádka popových písniček se spoustu tklivých pohledů a jásajících lidiček. Všechno je sluníčkové, šťastné, hezké a jedenáctileté fanynky zažívají první náběh na mokré kalhotky. Jo. Mekáč kultura pro začátečníky. Jednu hvězdičku nedám, zvířátka neuměla mluvit a duhu taky nikdo neblinkal.(6.12.2012)

 • becki_tu
  **

  Největší problém filmové Hannah Montany je v tom, že je určen poněkud jiné generaci než jsem já. Chápu, že děcka se smějou všemu co vidí, ale my odrostlejší už zdaleka ne a už vůbec ne křečovitě rádobyvtipným scénám, kterých je ve filmu bohužel víc než požehnaně. Hannah však na druhou stranu překvapivě získává body ve vážnějších pasážích a za zmínku stojí i pohodový pop-rockový soundtrack. Pokud tedy hledáte serióznější zábavu a romantiku, u Disneyho ji raději nehledejte.(11.8.2009)

 • T2
  **

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $79,576,189Tržby Celosvetovo $155,545,279Tržby za predaj DVD v USA $61,048,365 //počet predaných kusov 3,613,011 ║ tuctová vývarovosť ale pesničky ušli a neotrávilo až tak ako som čakal /40%/(17.6.2009)

 • - Billy Ray Cyrus získal za svůj výkon ve filmu v roce 2010 ocenění Zlatá malina v kategorii nejhorší herec ve vedlejší roli. (Pepinec)

 • - Ve chvíli, kdy má Miley (Miley Cyrus) rande, přijde malá holčička k oknu, kde sedí Miley, která ji ukáže, ať jde pryč, ovšem holčička by nic vidět neměla, protože v jednom z předchozích scén bylo sklo neprůhledné. (TheStitch630)

 • - První promítací den stihl film vydělat 17,4 milionů dolarů, což je vůbec nejlepší otvírák hraného filmu s ratingem G. (Claude Speed)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace