poster

Hannah Montana

 • USA

  Hannah Montana: The Movie

 • Slovensko

  Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Larky
  *

  Seriálu jsem neviděl ani jeden díl...a rozhodně se nechystám to změnit, nicméně film mě svou debilitou nepřekvapil..je to sračka, která má pár dobrých momentů a hlavně....hlavně otřesný kvílivý hlas slečny Cyrusové...Dementní je prostě už scénář..už to tu bylo mockrát a pořád to samé...holka se za něco vydává, protože nechce vypadat před ostatníma tak a tak..pak se na to přijde, všichni jí fuckujou a nakonec..ano samozřejmě happyend...nuda!(13.7.2010)

 • gouryella
  odpad!

  Opravdu nejsem masochista, abych zvladl vice nez 20 minut tohoto skvostu........(27.8.2009)

 • Katullka
  **

  Dost těch těžkých a hlubokomyslných filmů. Je to relativně pěkně technicky natočené a děj? Děj byl milá oddychovka pro třináctileté dívky. Jen mě mrzí, že od seriálu to trochu strádá po vtipných scénkách.(1.1.2010)

 • freddy
  ***

  Jsou to dva roky, co jsem poprvé viděl seriál Hannah Montana. Tehdy se v Česku na stanici Jetix teprve postupně rozbíhal, neznalo ho tolik lidí a nezdobil titulní strany českých časopisů pro teenagery. Jenže to, co se pak kolem tohoto seriálu rozběhlo (mám teď na mysli hysterii náctiletých fanynek) mi zážitek z dalšího sledování znechutilo a postupně jsem ho sledovat přestal, což ale nic nemění na tom, že se mi to docela líbilo. A tak jsem se s velkou zvědavostí nyní podíval na jeho celovečerní verzi, která má bohužel do kvalit seriálu hodně daleko. Zásadní chybou ani tak nebylo přesunutí děje do naprosto odlišného prostředí, jako spíše upozadění postavy, která vždycky byla v celém seriálu nejvtipnější. Mám teď na mysli bratra hlavní hrdinky Jacksona, který mě dokázal v seriálu pravidelně rozesmívat svými ulítlými nápady, a který dokázal být vždy nejvtipnější ve scénkách se svým seriálovým otcem. Bohužel ve filmu má Jackson jen velmi malý prostor a vůbec nechápu rozhodnutí nechat ho takto stranou. To byla podle mě kardinální chyba, kterou tvůrci udělali, protože film téměř postrádá jakoukoliv vtipnost a nemá tak vlastně téměř čím zaujmout. Zkrátka do kvalit seriálu to má hodně daleko, ale vzhledem k tomu, že to bylo koukatelné a docela pohodové, tak uděluji tři hvězdy, ale rozhodně to mohlo být lepší, kdyby byl využit potenciál, který tvůrci v postavě Jacksona měli a který v seriálové verzi vždy dokáží vždy maximálně využít.(5.7.2010)

 • Němi
  odpad!

  Citím se zneužitý a špinavý. Z Disneyho 100-minutového znásilnění si ještě dlouho nesednu! ___ HM:"Mám dvě čárky!" (No bravo)(10.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace