Hannah Montana

Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

• Katullka

Dost těch těžkých a hlubokomyslných filmů. Je to relativně pěkně technicky natočené a děj? Děj byl milá oddychovka pro třináctileté dívky. Jen mě mrzí, že od seriálu to trochu strádá po vtipných scénkách.(1.1.2010)

• Rosaviva

Umlčte jí už někdo proboha!(17.11.2009)

• M.Macho

Inu - konečně vím k čemu je terorismus dobrý... A taky, co budu v budoucnu dělat...(21.6.2009)

• ivishka

Bohužel jsem na tomhle absolutním nesmyslu byla v kině - ne proto, že bych nějak chtěla ale ze soucitu k mojí kamarádce - a hořce lituji, že jsem tam kdy vkročila... PŘÍŠERNÉ!!!!!! Neumíte si představit jak mi bylo trapně, když jsem tam seděla mezi samými malými holčičkami a připadala jsem si jako ve školce. Miley Cyrus pro mě je a vždy bude jednou z nejhorších hereček součastnosti a především je ona a celý tenhle komplex nesmyslů (Hannah Montana) rychlokvaška.(21.7.2011)

Cukrátka od Disneyho mě nikdy urazit nebo znechutit nemohla. Spíš naopak. I proto mě mrzí, že je Hannah dějově nebývale vybrakovaná a já svých celých 50% dávám za tu sladkou tvářičku a přesně padnoucí songy podlamující moje popová kolena. A to, že z téhle podívané musí na amerických maloměstech pukat vzteky, mi na tváři doteď vyluzuje nebývalý úsměv. Třetí hvězda částečně z trucu. Nic mě neštve víc než automatická vlna na všechny dospívající holky, které jsou přece "typicky americké".(16.6.2009)

• - Snímok je tak neškodný, že od americkej MPAA získal rating G (prístupné všetkým vekovým skupinám), ktorý sa dáva výhradne animovaným filmom. (Don Jebal)

• - Ve filmu se mihne i Brandi Cyrus, sestra Miley. (SmileyGirl)

• - První promítací den stihl film vydělat 17,4 milionů dolarů, což je vůbec nejlepší otvírák hraného filmu s ratingem G. (Claude Speed)