Hannah Montana

Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

• Němi

Citím se zneužitý a špinavý. Z Disneyho 100-minutového znásilnění si ještě dlouho nesednu! ___ HM:"Mám dvě čárky!" (No bravo)(10.8.2009)

• maseer2

především bych chtěl zmínit, že seriál jsem nikdy neviděl a na tento skvost jsem se koukl jenom díky chřipce, při které si moje bolavá hlava říkala o nějakou naprostou oddychovku.. a nakonec jsem v rámci možností příjemně překvapen - na Miley Cyrus se moc pěkně kouká a při pár písničkách dokonce popová část mojeho srdce zaplesala :) příběh je samozřejmě neskutečně naivní, ale je v tom skryta i jistá dávka roztomilosti.. při závěrečném vystoupení mě dokonce párkrát zamrazilo v zádech, ale nejsem schopen určit, zda to bylo dojetím, anebo zimnicí.. tak či onak jsem měl ke konci místy dokonce tříhvězdičkové myšlenky, ale to bych pak musel chodit kanálama :)) .. a stejně to na ně objektivně nebylo ;) já jsem každopádně očekával odpadovou záležitost, a tudíž jsem i při hodnocení 2* relativně spokojen :)(23.2.2011)

• bestlama

Nechci být sprostý, tak to vyhvězdičkuji ***** ** ** ****?(22.10.2009)

Jsem zhnusen. Zhnusen sám sebou a hodnotícími místní databáze. Proč? Protože jsem Hannah Montanu zatracoval, aniž bych ji viděl. O to víc jsem nyní překvapen, jak dobře snímek ve skutečnosti funguje. Příběh sice stojí za starou bačkoru, ale když ono je to tak dobře natočené! Navíc Miley Cyrus je velmi milé plus. Tím se dostávám k mému druhému překvapení, jenž mne s tímto filmem potkalo a to je jeho hodnocení. Stejně jak u HSM3 (které je mimochodem o pár stupínků níž), i sem si chodí uživatelé jen aby dali odpad, protože se zkrátka jedná o Hannah Montanu, tu hloupou holku pro malé fakany. Tímto jim vzkazuji, že mastit si své miniaturním ego skrze kritizování světového fenoménu nijak nezmění fakt, že jsou to ubozí patolízalove. Hannah Montana si totiž tak špatné hodnocení určitě nezaslouží.(15.11.2009)

• ivishka

Bohužel jsem na tomhle absolutním nesmyslu byla v kině - ne proto, že bych nějak chtěla ale ze soucitu k mojí kamarádce - a hořce lituji, že jsem tam kdy vkročila... PŘÍŠERNÉ!!!!!! Neumíte si představit jak mi bylo trapně, když jsem tam seděla mezi samými malými holčičkami a připadala jsem si jako ve školce. Miley Cyrus pro mě je a vždy bude jednou z nejhorších hereček součastnosti a především je ona a celý tenhle komplex nesmyslů (Hannah Montana) rychlokvaška.(21.7.2011)

• - Snímok je tak neškodný, že od americkej MPAA získal rating G (prístupné všetkým vekovým skupinám), ktorý sa dáva výhradne animovaným filmom. (Don Jebal)

• - Ve filmu se objeví i sestřenice Miley Cyrus. Je to malá, blonďatá holčička, která na konci filmu prosí Hannah o podpis. (Kyushu)

• - Když Hannah Montana (Miley Cyrus) zpívá na oslavě Lilly (Emily Osment), hudební doprovod ji dělá skutečná kapela Days Difference. (Claude Speed)