Hannah Montana

Hannah Montana: The Movie

Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

Rozpočet $30miliónovTržby USA $79,576,189Tržby Celosvetovo $155,545,279Tržby za predaj DVD v USA $61,048,365 //počet predaných kusov 3,613,011 ║ tuctová vývarovosť ale pesničky ušli a neotrávilo až tak ako som čakal /40%/(17.6.2009)

Ale no tak, vždyť je to neškodná limonáda pro děti, rozhodně to není tak špatné. Je zde vše, co by fanoušci chtěli od filmového zpracování seriálu (samozřejmě i včetně několika naprosto trapných fórků typu "otáčivé dveře"). Tři hvězdy dávám s odřenýma ušima. Chtěl jsem dát víc kvůli těm odpadům, ovšem z toho už jsem vyrostl ...(16.8.2009)

• JohnnyD

Čistý produkt stavaný pre americké teenagerské publikum, ktorý chce osloviť tak popový ako aj country trh (=mesto i vidiek). Je to solídne nakrútené, napriek jednoduchému deju to nie je nudné, herci nie sú odporní - proste niet sa na čo hnevať. Navyše sa tvorcovia ani nesnažia veľmi o humor, takže nečakajú nás v podstate žiadne trápne scény. Ľahkomyselný film, bez jediného silnejšieho momentu, ktorý na druhej strane nijako neurazí. Malé dievčatká ale budú jasať... PS: Ach kde sú časy Ninja korytnačiek!(30.8.2009)

Kecy a zasa kecy, všetci chcú byť proti konzumnej spoločnosti detí, ktorá hltá Hannah..ale pravda je taká, že toto je priemerná teenegerská romantická komédia,...hovorte si čo chcete:)(12.9.2011)

• M.a.t.t.

High school musical bez tanečných čísel, s vyprázdneným dejom roztriešteným na naivne vyznievajúce viac či menej humorné scénky ale na daný žáner s príjemným popovým soundtrackom a roztomilou Miley Cyrus, u ktorej lamentovať nad hereckými kvalitami je v tomto filme naozaj zbytočné. Brať či nebrať? Aj naivita môže mať isté čaro, v tomto balení ju však odporúčať niekomu je skutočne ťažké. Snáď okrem skalných priaznivcov Hannah Montany, nebyť totiž soundtracku, s hodnotením by som nemal problém ísť aj nižšie.(29.7.2009)

• - Spoiler: Tyra Banks má ve filmu krátké cameo, když s Hannou Montanou (Miley Cyrus) bojuje o boty. (Claude Speed)

• - První promítací den stihl film vydělat 17,4 milionů dolarů, což je vůbec nejlepší otvírák hraného filmu s ratingem G. (Claude Speed)

• - Taylor Swift má ve filmu krátké cameo. Zazpívá jednu píseň během candrbálu. (Claude Speed)