Hannah Montana

Hannah Montana: The Movie

Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

Soundtrack John Debney: 1. You'll Always Find Your Way Back Home - Hannah Montana ,2. Let's Get Crazy - Hannah Montana ,3. The Good Life - Hannah Montana ,4. Everything I Want - Steve Rushton ,5. Don't Walk Away - Miley Cyrus ,6. Hoedown Throwdown - Miley Cyrus ,7. Dream - Miley Cyrus ,8. The Climb - Miley Cyrus ,9. Butterfly Fly Away - Billy Ray Cyrus ,10. Backwards - Rascal Flatts ,11. Back To Tennessee - Billy Ray Cyrus ,12. Crazier - Taylor Swift ,13. Bless the Broken Road - Rascal Flatts ,14. Let's Do This - Hannah Montana ,15. Spotlight - Hannah Montana ,16. Game Over - Steve Rushton ,17. What's Not to Like - Hannah Montana ,18. The Best of Both Worlds: The 2009 Movie Mix - Hannah Montana,(10.5.2011)

Cukrátka od Disneyho mě nikdy urazit nebo znechutit nemohla. Spíš naopak. I proto mě mrzí, že je Hannah dějově nebývale vybrakovaná a já svých celých 50% dávám za tu sladkou tvářičku a přesně padnoucí songy podlamující moje popová kolena. A to, že z téhle podívané musí na amerických maloměstech pukat vzteky, mi na tváři doteď vyluzuje nebývalý úsměv. Třetí hvězda částečně z trucu. Nic mě neštve víc než automatická vlna na všechny dospívající holky, které jsou přece "typicky americké".(16.6.2009)

• 666teen

Žila byla trapka s thymolinovým úsměvem a poruchou osobnosti. Něco jako Jekyl a Hyde, ale tady je to kráva a větší kráva. Všichni ji mají rádi, ona by se taky rozdala. Spousta přátel a chápající papá to všecho jistí z povzdálí. Všude klid a mír.....ale tady to není. Další Disneyho příběh z planety Lobotomia.(14.7.2009)

• M.Macho

Inu - konečně vím k čemu je terorismus dobrý... A taky, co budu v budoucnu dělat...(21.6.2009)

Když jsem ještě před nějakou dobou zaslechl tyto dvě slova: Hannah Montana, automaticky mi mozek vyhodil odpad! Proč? Jsem to ani neviděl...____ ...Zase jsem se před zhlédnutím nechal unést předsudky, a jsem na sebe fakt solidně naštvaný. Proč ty odpady? To je logické, protože je to Hannah Montana, to co v lidech automaticky vyvolává negativní emoce. Zajímalo by mě kolik procent by měl tenhle film, kdyby se jmenoval třeba: Vesnická romance... Nechci tvrdit, že je Montana něčím extra, ale přece uznejte, že alespoň ta hudba byla skvělá, ne? To nemluvím jen o pop-rocku, který suverénně zvládá Miley Cyrus, ale i o country písničkách a překrásně složené orchestrální hudbě. Kamera funguje taky bez problému a postavy jsou vesměs sympatické. Samozřejmě příběh je jeden pořádnej kýč (tahání o boty s Tyrou Banks a slavnostní večeře určitě vybízí k odpadu), ale myslím si, že pro dnešní děcka bude mnohem lepší, když budou fandit Hannah Montana, než když si budou libovat v raperských filmech, kde si teenageři jen nadávají nebo se mlátí do ksichtu. Mě by zajímalo, kolik z vás se vůbec dokopalo až k poslední třetině filmu, která je vlastně složená jen z písniček, hmmm??? Celkově to vidím na jasnej průměr s tím, že čtvrtou hvězdičku přidávám jen z principu. Prostě nemám rád davové nesnášení čehokoli. A klidně ze mě udělejte Hannah Montana FAN :-D :-D fuckuju vám na to.(10.2.2011)