poster

Hannah Montana

 • USA

  Hannah Montana: The Movie

 • Slovensko

  Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eawy
  **

  Prekvapivo, pre mňa osobne, nie tak zlé ako seriál 30%(18.4.2010)

 • jonyyy
  **

  35%(31.8.2009)

 • DJ Obelix
  ***

  Ale no tak, vždyť je to neškodná limonáda pro děti, rozhodně to není tak špatné. Je zde vše, co by fanoušci chtěli od filmového zpracování seriálu (samozřejmě i včetně několika naprosto trapných fórků typu "otáčivé dveře"). Tři hvězdy dávám s odřenýma ušima. Chtěl jsem dát víc kvůli těm odpadům, ovšem z toho už jsem vyrostl ...(16.8.2009)

 • Zíza
  *

  Jednou jsem se zasmála, bohužel netuším čemu to bylo, ačkoliv jsem film před vteřinou vypnula... njn. Nesnášim, když se "záporák" napraví. Nesnášim ty patetický kecy. Nesnášim toho docela dost na tomhle filmu. Ale Hanča má štěstí, že zpívat jakž takž umí, to mě aspoň chvíli drželo, abych nevybuchla cynickým smíchem a nezkropila obrazovku sarkasmem. Hodně, hodně slabá 1*(16.11.2009)

 • maseer2
  **

  především bych chtěl zmínit, že seriál jsem nikdy neviděl a na tento skvost jsem se koukl jenom díky chřipce, při které si moje bolavá hlava říkala o nějakou naprostou oddychovku.. a nakonec jsem v rámci možností příjemně překvapen - na Miley Cyrus se moc pěkně kouká a při pár písničkách dokonce popová část mojeho srdce zaplesala :) příběh je samozřejmě neskutečně naivní, ale je v tom skryta i jistá dávka roztomilosti.. při závěrečném vystoupení mě dokonce párkrát zamrazilo v zádech, ale nejsem schopen určit, zda to bylo dojetím, anebo zimnicí.. tak či onak jsem měl ke konci místy dokonce tříhvězdičkové myšlenky, ale to bych pak musel chodit kanálama :)) .. a stejně to na ně objektivně nebylo ;) já jsem každopádně očekával odpadovou záležitost, a tudíž jsem i při hodnocení 2* relativně spokojen :)(23.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace