Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  **

  Poetické nic. Z pokusu o světovost vzešla zase zoufalá provinčnost, utopená v neschopnosti i to málo odvyprávět a adekvátně prodat technologické řešení s velkým potenciálem. Zbytečná investice a spláchnutí osmdesáti milionů do stoky. Dostane to Lvy, ale na ty... sere pes.(28.9.2011)

 • Tom_Lachtan
  ****

  neuvěřitelná poetika v souboji s duchaprostým, leč zajímavým scénářem, pokud je člověk na film dobře naladěn, nejlépe v přítmí se zeleným čajem a vodní dýmkou, může být zážitek výborný, ale pořád zůstává pachuť toho, že scénář je až moc líný(20.8.2012)

 • formelin
  *

  "Vidím, jako takovou mlhu..." nic víc, nic míň. Vizuální stránka odfláknutá, jestli to byl záměr, prosím, mne se to nelíbilo a nijak mne to neuchvátilo, spíš naopak, byl jsem zděšen, co je možné za tolik financí udělat za nedodělek. Škoda nevyužitého potenciálu...(8.2.2012)

 • Houdini

  Český Lev 3 : Zvuk, Hudba, Výprava (+ Plakát) + 5 nominací: Nejlepší film, Režie, Kamera, Herec VR - Karel Roden, Střih(4.3.2012)

 • paascha
  ***

  Vizuálně zajímavý, nicméně dějově prázdný nesmysl. Asi si budu muset přečíst komiks, abych pochopil, o co šlo(7.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace