Zevlovat a prudit

Observe and Report

Kráľ shopping centra

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2009, 86 min

Tak nějak nevím, chvilkami jsem se slušně bavil a chvilkami jsem se zase nudil. Rogen mně vůbec nevadil, naopak si myslím, že nebýt jeho, tak šlo všechno do kopru, ale ani on ze scénáře víc vytáhnout nemohl. Takže celkově průměr.(5.12.2009)

Já byl spokojen nadmíru. I přes očividná negativa, jako je občas pocit, že scénárista si připravil až moc nahodilých scének, které pak násilně lepil za sebe bez zřejmého významu. Ale nemohu si pomoci, fuckujícího Rogena jako zabedněného násilnického i maniakálního hlídače v obchoďáku jsem si zamiloval. Stejně tak jako výbornou postavu Raye Liotty. Některé scény (skejťáci, závěrečná honička s exhibicionistou, bitka s policisty v hale) jsou naprosto kulervoucí, takže velice rád některé nedotaženosti filmu rád odpustím. Ač jak koukám, jsem jeden z mála.(9.8.2009)

Soundtrack Joseph Stephens: 1. When I Paint My Masterpiece 2. Super Freek (Remix) 3. The Man 4. Lightsabre C***sucking Blues 5. Sittin' Back Easy 6. It's LateThe Hero 7. Fattie Boom Boom 8. Constantly Falling 9. Brain 10. Over Under Sideways Down 11. Mine 12. Dwarves Must Die(10.6.2011)

Jedna z najlepších Rogenových komédií. Seth hláškuje, fuckuje a je ten pravý sympaták s ktorým by ste po práci zašli na jedno, dve chladené. Film ma príjemnú 86 minútovú stopáž a tak tam nenájdete jediného hluchého miesta a k tomu počas celého filmu hrá skvelá muzička. Proste parádna zábava na teplý večer(nie teplý ako gay večer, ale skurvene nechutne teplý večer akože "je teplo večer"). Ten kto dáva nízke hodnotenie prípadne fuckuje: nemá zmysel pre humor a nemá čo strkať nos do takýchto filmov. PS: Zedli ste mi všetci čo dali pod 4* Nie ste hodný tohto filmu!(3.8.2009)

• Davies182

Největší zápor je v dialozích a rádobyvtipných větách, které mají z Observe and Report dělat komedii, ale bohužel snímek snižují k prachsprosté zhovadilosti ala Kameňák. Z čeho autoři zamýšleli udělat parádní vtípek nenápadně vsunutý do smysluplné věty, z toho se vyklube akorát trapný okamžik. Postavy konverzují, a ke konci plácnou totální nesouvislou (většinou oplzlou) blbost: diváku, směj se. A takových "vtipů" je v celém filmu spousta! Ne, že bych se několikrát neušklíbnul, ale kromě Setha Rogena, Raye Liotty a scénky se skejťáky není o co stát. Nehledě na to, že tvůrci trapně kopírují Superbad co se týče "nápadu s penisy". Zklamání... no more!(23.1.2010)

• - Během natáční jedné z bojovích scén Seth Rogen zlomil omylem jednomu z kaskáderu nos, když jej skutečně uhodil do tváře. (cvaky32)

• - Poté, co se Sethovi Rogenovi během filmování v nepříznivém ovzduší v Novém Mexiku, nabyl herec přesvědčení, že by měl zhubnout. (cvaky32)

• - Role detektiva Harrisona byla původně napsána pro Dannyho R. McBrida .Ten jí musel odmítnout kvůli závazkům k jiným projektům. Roli tak dostal Ray Liotta. (cvaky32)