poster

Zevlovat a prudit

 • USA

  Observe and Report

 • Slovensko

  Kráľ shopping centra

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2009, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kiddo
  ***

  Co je mi platné, že postava white trash bigota funguje jako vždy na 120% (Brad Bellick / pusifikovaný Eric Cartman mínus holocaust mínus Scott Tenorman = Ronnie Barnhardt), když to okolo je jen ledabyle a nahodile spíchnutá skrumáž, která v tom nejlepším případě slouží jen k tomu, aby se naplno ukázalo, jak rozkošný blb Ronnie je. Je mi líto, 90 minutové představování geniální postavy mi přijde přece jen trochu málo. PS: pervert má odvahu, protože po svém odhalení už ženskou nesežene.(14.1.2010)

 • teutates
  ***

  Popravde? neviem no... neviem či to mám brať ako výsmech U.S community alebo v tom hľadať nejaké podobnosti s "Paulom Blartom". Avšak rozhodne sa to netvári len ako komédia, možno dokonca hĺbší podton? som zmätený, tak ako Ronnie Barnhardt... zasmial som sa a myslím že na priemer to stačí 5/10(1.8.2009)

 • Cervenak
  **

  Zásadný problém - hlavným hrdinom je klasický príklad toho, čo tu v Európe nazývame "totálne vypatlaný americký debil". Extrémne nesympatická postava, zabíjajúca aj inak solídne pokusy o vtip či vážnejšie tóny.(8.8.2009)

 • IQ Tiqe
  *

  Přiblblý, trapný, nevtipný. Proč by se někdo chtěl dívat na namachrovanýho blba Setha Rogena, jak se hraje na neuvěřitelně trapnýho poldu? Brr! 30 minut hrůzy! Pak přijde překvapení, dobrej vtip, pěkněj song od Queenů a dál zase představení nevtipnýho "Švejka" Setha Rogena. Výstižný koment napsal Cervenak.(21.1.2011)

 • Rob Roy
  *****

  Tyvole. Neskutečnej nářez. Tím, jak dává dohromady zdánlivě neslučitelné prvky, střídá nálady a vyvíjí se naprosto (ale naprosto) nepředvídatelně se vyrovná tomu nejlepšímu z Tarantinovy tvorby. Rozhodně to není prvoplánová komedie. Rozebírat tu dál, čím je hlavní postava Observe And Report tak výjimečná a proč mě tak baví je zbytečné, jen se odkážu na výstižný komentář uživatele JFL. Označovat tenhle film za hloupý považuji za nedostatek filmové reflexe. Pro mě je to jeden z nejchytřejších filmů roku 2009 P.S. Baví mě jak se spousta uživatelů na CSFD často nedokáže vyrovnat s "nesympatickými" hlavními postavami a nedokážou se nedokážou se přes to přenést P.P.S Seth Rogen jde do topky P.P.S: Na IMDb někdo o tomhle filmu jednovětně výstižně napsal "the most wild and unpredictable movie i have ever seen! hysterical!!!!"Souhlas.(13.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace