Zevlovat a prudit

Observe and Report

Kráľ shopping centra

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2009, 86 min

"Svět nepotřebuje dalšího slabocha. Právě teď svět potřebuje svého hrdinu."(4.5.2010)

• Davies182

Největší zápor je v dialozích a rádobyvtipných větách, které mají z Observe and Report dělat komedii, ale bohužel snímek snižují k prachsprosté zhovadilosti ala Kameňák. Z čeho autoři zamýšleli udělat parádní vtípek nenápadně vsunutý do smysluplné věty, z toho se vyklube akorát trapný okamžik. Postavy konverzují, a ke konci plácnou totální nesouvislou (většinou oplzlou) blbost: diváku, směj se. A takových "vtipů" je v celém filmu spousta! Ne, že bych se několikrát neušklíbnul, ale kromě Setha Rogena, Raye Liotty a scénky se skejťáky není o co stát. Nehledě na to, že tvůrci trapně kopírují Superbad co se týče "nápadu s penisy". Zklamání... no more!(23.1.2010)

• Hellboy

Chudák Seth Rogen, ale tenhle film objevuje nové dno a zkoumá netušené hranice trapnosti. Fakt jsem se zle nebavil.(27.9.2009)

Popravde? neviem no... neviem či to mám brať ako výsmech U.S community alebo v tom hľadať nejaké podobnosti s "Paulom Blartom". Avšak rozhodne sa to netvári len ako komédia, možno dokonca hĺbší podton? som zmätený, tak ako Ronnie Barnhardt... zasmial som sa a myslím že na priemer to stačí 5/10(1.8.2009)

Náhodou nečekaně zábavná píčovina. Čekal jsem vykastrovanou dobrosrdečnou komedii, a přitom tam jsou dobré, nekorektní humory. Nejvíc jsem se zagebil, když Seth Rogen šukal megazkalenou Annu Faris.(20.9.2014)