poster

Zevlovat a prudit

 • USA

  Observe and Report

 • Slovensko

  Kráľ shopping centra

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2009, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  ***

  Na pol ceste ku klasickej hrubozrnej absurdite á la Eastbound and Down. Má to skvelých hercov, dokonca aj vo vedľajších rolách (motherfucking cameo Dannyho McBridea!), fajn soundtrack (Super Freak!), veľa vtipných momentov (záver s naháňaním úchyla je epický!) ... no ten dej je jedným slovom katastrofa. Jediná jeho výhoda je, že je nepredvídateľný, no zvyšok už je len totálny fail.(18.7.2011)

 • IQ Tiqe
  *

  Přiblblý, trapný, nevtipný. Proč by se někdo chtěl dívat na namachrovanýho blba Setha Rogena, jak se hraje na neuvěřitelně trapnýho poldu? Brr! 30 minut hrůzy! Pak přijde překvapení, dobrej vtip, pěkněj song od Queenů a dál zase představení nevtipnýho "Švejka" Setha Rogena. Výstižný koment napsal Cervenak.(21.1.2011)

 • Cival
  **

  Nechytlo, ani na chvíli, přestože je tenhle film divnej, nepříjemnej a překvapující celkem chytrým způsobem. Normálně bych se spoustě nadšených hodnocení okolo divil, ale vím, že film pochválil guru Tarantino... a ten má furt moc moc oddaný kluky za sebou, který by kvůli němu blahořečili snad i Lidice. Enjoy :)(5.5.2012)

 • Hellboy
  *

  Chudák Seth Rogen, ale tenhle film objevuje nové dno a zkoumá netušené hranice trapnosti. Fakt jsem se zle nebavil.(27.9.2009)

 • juta
  ****

  Roztomilá komedie s fajn herci a osobitým humorem zabalený v jednom velkém obchoďáku, kde nic není nemožné. Škoda že Anna Faris si zahrála tu zlou. Navíc je tu hodně slušný soundtrack včele se songem Where is My Mind. :-)(3.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace