Krásně pozitivní snímek, který drží pohromadě jen ústřední trojice v čele s Genem Kellym. Celý příběh je naprosto triviální záležitostí, ale co na tom, když to všechno pěkně vypadá a Kelly a spol. křepčí s úsměvem a našením, který vás nakopne jako celá bomba rajského plynu. 80%(21.3.2007)

Holywood nejholywoodovatější, muzikál nejmuzikálovatější, ale nešlo se nezamilovat.(24.6.2009)

Zabudnime na chvilu na status obrovskej klasiky, ktory tento film ma. Co nam zostane? Nedostizna komedia, parodia a kritika toho, ako to bezi v kruhoch hollywoodskeho showbiznisu a bulvaru. Pletky medzi hercami, rezisermi, producentmi su zdrojom niektorych nezapomenutelnych gagov. No a teraz si k tomu pridajte vsetky tie krasne muzikalove vystupy, nadherne kulisy a charizmatickych hercov...ano toto JE skutocna klasika. (10/10)(28.3.2008)

Miluju muzikály kvůli jejich pozitivnímu přístupu k životu - je nějaký ještě více pozitivní? Scenáristická i muzikální bomba přesně pro osobních TOP 10.(23.9.2002)

Neuvěřitelně pozitivní film. Samotný písničky bych si asi normálně nepustil, protože jsou úplně mimo můj záběr, ale tady jsem si je i tak nějak užil. Zkrátka koncentrovaná dobrá nálada, která má sílu zahnat i tu nejtěžší trudomyslnost. Snadněji než míč. 95%(12.8.2009)

• - Muže, který od Gena Kellyho na konci slavné scény zpívání v dešti převezme deštník, hraje Harry „Snub“ Pollard, kdysi poměrně slavný komik němých grotesek. (Iggy)

• - Americký filmový institut zvolil v roce 2006 snímek největším americkým filmovým muzikálem všech dob. (Tommass95)

• - Tehdy ještě 19letá Debbie Reynolds musela vstávat ráno ve čtyři hodiny a na natáčení dojíždět třemi různými autobusy. (HellFire)