Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  *****

  Neuvěřitelně pozitivní film. Samotný písničky bych si asi normálně nepustil, protože jsou úplně mimo můj záběr, ale tady jsem si je i tak nějak užil. Zkrátka koncentrovaná dobrá nálada, která má sílu zahnat i tu nejtěžší trudomyslnost. Snadněji než míč. 95%(12.8.2009)

 • castor
  *****

  Nejpůsobivější muzikál všech dob!! Film hledal svůj hlas a divák mohl vnímat kouzelnou love story, nostalgickou hudbu, muzikálová čísla, bravurní choreografii, pěvecké výkony.. Nelze mít favorita, vše drží pohromadě a tvoří naprosto podmanivou podívanou!!(18.1.2006)

 • Sarkastic
  *****

  Obrovsky pozitivní a optimistický film. Skvělé písničky, taneční čísla a herecké výkony 3 hlavních představitelů (mě dostal hlavně Donald O'Connor) dělají z tohoto snímku 1 z nejlepších muzikálů, co jsem viděl (ano, příběh je naivní a jednoduchý, ale mně to opravdu nevadí, protože o ten tu vlastně ani nejde). Když budu mít špatnou náladu, vím po čem šáhnout.(31.1.2010)

 • H34D
  ****

  Film tvářící se naprosto jednoduše a prostě, film, kde se problémy řeší tancem a zpěvem a přesto se nejedná o prostoduchou báchorku. Zpívání v dešti přesahuje hranice muzikálového žánru, neboť tematizuje samotnou filmovou tvorbu, zobrazuje vášeň k filmu i samotné jeho tvorbě. Proto byť tento žánr nepatří mezi mé oblibené a byť nemohu říct, že bych se po celou dobu bavil, neodcházel jsem od obrazovky zklamán. Nehledě však na konzumní zábavu, smekám klobouk před uměním hereckého, resp. tanečního ansáblu, už samotná choreografie byla výjimečně skvělá, ovšem její realizace dotáhla některá čísla (step) až k dokonalosti. 8/10(5.12.2010)

 • WANDRWALL
  *

  Velké osobní zklamání. Tolik jsem o tomhle muzikálu slyšel, ale když jsem si ho pustil, tak obrovská nuda na mě mířila z monitoru, byla k nepřečkání. Jeden hit - Zpívání v dešti - ten filmový muzikál u mě nezachránil. Do té doby už jsem ho slyšel mockrát.(27.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace