Žáby k zulíbání

The Wild Chicks

Komedie / Rodinný / Romantický

Německo, 2006, 105 min

• petaspur

Dětské dobrodružství o záchraně starých slepic, které střeží pistolí a nožem skvěle vyzbrojená babička, proti jejímuž záměru, podříznout drůbeži útlé krky, se spojí znepřátelené party Pygmejů a Divokých slepic.(24.10.2009)

• Brion.y

Pipky v akcii? WTF? Ja som zažila osudový stret s českou verziou, ale po zhliadnutí súdim, že to nie je nemecký film len tak pre nič za nič. Keď raz budem mať potrebu vzdelávať týmto spôsobom svoje takmer -násťročné deti, tak im zoženiem originál...ale najprv sa tie krvilačné beštie budú musieť prehrýzť edukatívnejšími filmami (a pokiaľ ich aj potom bude toto baviť, tak opakujem...len v nemčine...)(1.7.2010)

Dievčatá, ktoré majú to šťastie, že ešte nie sú trestne zodpovedné, zachraňujú sliepky, rozbíjajú bagre, kempujú v lese a podnikajú iné dobrodružstvá v prírode... čo sa na tom komu nepáči? Závidíte, že ste prepásli mladosť v betónovej kobke mesta, čo :)(20.6.2013)

• Ev.D.

Myslím ,že slovenský název filmu to celkem vystihuje.(6.4.2013)

Děti ve věku kolem 10 let ten příběh nepochybně zaujme. Určitě to není úplný odpad, jak to tady mnoho uživatelů označuje.(24.10.2009)