Mateřské galeje

Motherhood

Materské galeje

Komedie

USA, 2009, 86 min

Umě Thurman jsem tu uštvanou maminu uvěřila. Její manžel mi přišel občas jako lehce nablblý nebo tak trochu jako velké dítě. Škoda, že tenhle film nepůsobí vůbec komediálně a spíše se přesouvá k dramatu, ale tenhle žánr je mu taky na hony vzdálený a proto vznikl tento nezařaditelný kousek, který se snaží působit jako taková sonda do života matek na mateřské.(13.8.2011)

• mysiak

Ach kde je tá Uma Thurman, ktorú poznám z Kill Billa alebo Pulp Fiction?...no je z nej neatraktívna, nevtipná a otravná herečka, ktorá hrá v tomto podradnom filme...jej kariéra je asi v ohrození, ináč by som nepochopil, prečo išla do tohto filmu, ktorý smrdí neúspechom na míle...k filmu ako samotnému sa radšej nevyjadrím..česť Ume Thurman, a nech sa radšej pokúsi o návrat...želám si to..lebo toto nie je film pre ňu(16.4.2010)

Film ze života o životě, není to příliš dramatické, a už vůbec ne komediální, za to dosti realistické. Možná i díky tomu to není tolik zábavné a může to být pro někoho nuda, ale já si to užil, co to šlo. Uma Thurman podle mě v dost netradiční roli a s působivým vystoupením. Její partner naopak jakoby nehrál a dost film sráží. Minnie Driver byla takovým tím obveselujícím, zklidňujícím elementem. Líbilo se mi, že si to na nic nehraje a padne i pár drsnějších slov, a přitom to působí tak, že takový den není jen o tom, ale je pestrý a jde o to zda to jsme schopni vnímat.(24.7.2011)

• IQ Tiqe

Odradilo mě to po 5 minutách a od té doby jsem měl po ruce vždy lepší film.(19.6.2010)

• LIVINGDEAD

Nudná stupidní sračka o krávě, která si neumí uspořádat život. Jediná směšná scénka byla, kdy ji při zácpě oslovili "píčo".(11.4.2010)

• - Film vstoupil do britských kin exkluzivně o měsíc dřív než jinde v Evropě, ale přišlo na něj za premiérový víkend pouhých jedenáct diváků. S tržbou 88 liber (2 490 korun) se tak řadí mezi největší propadáky historie. (Andresito)

• - Postavu malého Lucasa si zahrali hneď dvaja chlapci, dvojičky David a Matthew Schallippovci. Podobná situácia sa zopakovala napríklad vo filme Christmas in Wonderland (2007), kde si tiež jednu z hlavných detských postáv zahrali dve herečky, dvojčatá. (metal.storm)