poster

Mateřské galeje

 • USA

  Motherhood

 • Slovensko

  Materské galeje

Komedie

USA, 2009, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  Umě Thurman jsem tu uštvanou maminu uvěřila. Její manžel mi přišel občas jako lehce nablblý nebo tak trochu jako velké dítě. Škoda, že tenhle film nepůsobí vůbec komediálně a spíše se přesouvá k dramatu, ale tenhle žánr je mu taky na hony vzdálený a proto vznikl tento nezařaditelný kousek, který se snaží působit jako taková sonda do života matek na mateřské.(13.8.2011)

 • mysiak
  *

  Ach kde je tá Uma Thurman, ktorú poznám z Kill Billa alebo Pulp Fiction?...no je z nej neatraktívna, nevtipná a otravná herečka, ktorá hrá v tomto podradnom filme...jej kariéra je asi v ohrození, ináč by som nepochopil, prečo išla do tohto filmu, ktorý smrdí neúspechom na míle...k filmu ako samotnému sa radšej nevyjadrím..česť Ume Thurman, a nech sa radšej pokúsi o návrat...želám si to..lebo toto nie je film pre ňu(16.4.2010)

 • Tuax
  ****

  Film ze života o životě, není to příliš dramatické, a už vůbec ne komediální, za to dosti realistické. Možná i díky tomu to není tolik zábavné a může to být pro někoho nuda, ale já si to užil, co to šlo. Uma Thurman podle mě v dost netradiční roli a s působivým vystoupením. Její partner naopak jakoby nehrál a dost film sráží. Minnie Driver byla takovým tím obveselujícím, zklidňujícím elementem. Líbilo se mi, že si to na nic nehraje a padne i pár drsnějších slov, a přitom to působí tak, že takový den není jen o tom, ale je pestrý a jde o to zda to jsme schopni vnímat.(24.7.2011)

 • IQ Tiqe

  Odradilo mě to po 5 minutách a od té doby jsem měl po ruce vždy lepší film.(19.6.2010)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Nudná stupidní sračka o krávě, která si neumí uspořádat život. Jediná směšná scénka byla, kdy ji při zácpě oslovili "píčo".(11.4.2010)

 • - Film vstoupil do britských kin exkluzivně o měsíc dřív než jinde v Evropě, ale přišlo na něj za premiérový víkend pouhých jedenáct diváků. S tržbou 88 liber (2 490 korun) se tak řadí mezi největší propadáky historie. (Andresito)

 • - Postavu malého Lucasa si zahrali hneď dvaja chlapci, dvojičky David a Matthew Schallippovci. Podobná situácia sa zopakovala napríklad vo filme Christmas in Wonderland (2007), kde si tiež jednu z hlavných detských postáv zahrali dve herečky, dvojčatá. (metal.storm)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace