poster

Commedia del arte (divadelní záznam)

Komedie

Československo, 1980, 67 min

Kamera:

Jan Štangl
 • Carlossss
  *****

  Naprosto dokonalé skeče v podání Polívky, Pechy, Donutila a spol. dělají z jednoho zdánlivě obyčejného televizního záznamu divadelní hry skvělou zábavu. Bavil jsem se a to tak, že skvěle...(11.6.2008)

 • Aky
  ****

  Je to trochu zbytečně moc ukřičené, ale jinak je to dokonalá klauniáda z dob, kdy byl Bolek Polívka krásný mužský s dokonalou fyzičkou, hýřil nápady a pohyboval se na pomezí mezi pantomimou a klasickým herectvím. Franta Kocourek je druhý takový unikátní zážitek.(26.9.2014)

 • Kulmon
  *****

  To se fakt musí vidět. Zcela netradiční divadelní představení, kde můžeme spatřit legendami opřeného Frantu Kocourka, ale hlavně skvělého Bolka Polívku, ty jeho skeče jsou nezapomenutelné a pokud někdo stále ještě pochybuje o jeho herectví, tady mu prostě musí dát za pravdu. Geniální!(10.5.2009)

 • plechulka
  *****

  Už léta miluju "Poslední leč" a všem těm, kdo jsou na tom podobně, tenhle záznam představení doporučuji. I "skrz obrazovku" je to úžasný a závidím všem, kdo to mohli vidět naživo! Lidé mladších ročníků, kteří Polívku znají jen z Manéže (nic proti ní, už léta je to nadprůměrný zábavný pořad!) konečně pochopí, proč je takovým fenomémem - a nejen on, ale i celé Divadlo na provázku!(10.6.2008)

 • KKlein
  *****

  Bavit se lidi baví. A pokud přitom můžou bavit ještě někoho jiného, je to o to větší pecka. Polívka řádil jak mohl, dělal ze sebe vola pohybově i herecky a všechno co mu padlo z úst byla perla. Těžko říct, kolik z toho byla improvizace, ale to je právě na Commedia dell arte to skvělé.(18.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace