poster

Nadine

 • Belgie

  Nadine

 • slovenský

  Nadine

Drama

Belgie / Nizozemsko, 2007, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pluhy
  ****

  Dramatický příběh o ženských pudech a citech mě na MFF v Karlových Varech velice oslovil. V hlavní roli exceluje báječná Monique Hendrickx, která ztvárnila postavu Nadine. Nadine prchá s odcizeným dítětem napříč Evropou a pomocí jejích vzpomínek odkrýváme roušku jejího chování. Až do konce jsem si říkal, že tento film nemá chybu ovšem v závěru jsem se nedočkal žádného emočního vypětí na které jsem se tak těšil...(8.7.2008)

 • Premiere_*
  ****

  Příběh ženy, která unese půlroční dítě, je napínavá road movie a zároveň cesta do hloubi ženské duše.(2.10.2008)

 • wow.ar
  ***

  Tak trochu road-movie s tématikou únosu dětí. Pravidelné flashbacky dotváří děj a dávají doslovné vysvětlení proč dělá Nadine to, co dělá a stejně tak i obhajuje reakce okolí. Osobně mi hodně vadilo obsazení tří hereček pro hlavní roli, přitom v rozmezí pár let, kdy by stačillo zdržet se v maskérně. Film na mě navíc působil chladně. Poměrně silné téma, jenže málo scén (zjištění nevěry / ztráta děcka na pláži) vzbuzuje silné emoce.(9.7.2008)

 • kessi
  ****

  Nadine je zajímavý film zabývající se ženskou tématikou. Trochu se mi však nelíbil konec, ale především-retrospektivní Nadine hrály dvě uplně jiné herečky-ta první se mi líbila, ale ta druhá (blondýna) se do toho filmu absolutně nehodila. To bych považovala asi za největší chybu tohoto filmu.(30.11.2008)

 • bono22vox
  ****

  Intenzivní drama o tom, že zoufalé ženy někdy opravdu dělají zoufalé věci. Příběh ženy, která unese půlroční dítě, je napínavá road movie a zároveň cesta do hloubi ženské duše...(11.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace