Poklady světa (TV seriál)

• Německo

Schätze der Welt - Erbe der Menschheit

Poklady sveta

Dokumentární

Německo, 1995, 15 min

Mark Verkerk

Özkan Arslan
  • Mariin

Nevalné dokumenty, určitě ještě slabší než naše Cestománie, chybí podstatné věci. Dnes jsem se namátkou podíval na ukrajinské město Lvov a k mému překvapení tu nebyla ukázána ani jedna z katedrál; žádné interiéry, o řeckokatolících se mlčelo a místo nich zmínění jen pravoslavní! (jako z časů komunistické totality).(19.12.2012)

Promě naopak velmi příjemný dokument který stojí za zhlédnutí(19.9.2011)

• gumbo

Pěkné obrázky, ale jinak většinou strašně nezáživné až uspávající. Celkově průměr na který se dá koukat, ale vyhledávaným se nikdy nestane. 50%(12.6.2009)

Tenhle dokumentární seriál je trochu tak letem světěm. Rozhodně se nejedná o nějaký ucelený pohled na jednotlivé kulturní a přírodní památky. Ale jako zdroj základních informací poměrně postačující. Hodně to kazí nudný komentář.(17.8.2013)

• estella

Mne tato serie vzdy strasne unudi k smrti. Napriklad dil o Liverpoolu je naprosto priserny. Ty dokumenty jsou dle meho nazoru site horkou jehlou: jdi a za tri dny natoc dokument o tom a tom mestu, hlavne at tam mas libive zabery, duse mesta ti muze byt ukradena. Proste to neni muj salek caje.(12.1.2009)